× Złombol 2014

KUPIĘ ŻUKA

Więcej
2014/11/17 21:29 #22990 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni napisał: tam pod ogłoszeniem jest taka super sentencja ;

"*Ktoś kiedyś powiedział, że dawniej samochody były budowane z blachy i stali, drewno było dodatkiem, a plastiku używano do wysadzania mostów." :evil:

Mnie bardziej rozwaliło to co jest jeszcze poniżej wspomnianej sentencji...
Nazwa ulicy, że jeszcze się takie uchowały, brrr...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/11/17 21:37 #22992 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

oj , nie doczytałem
mamy kogoś w Opolu ? :evil:

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2014/11/17 21:44 #22994 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

POGANIACZE BYDŁA napisał:

Grzmiący Rydwan napisał: bez wstawiania okien.

No, to chyba akurat najmniejszy problem...

Pozornie. Bowiem przepisy stanowią że przy zmianie liczby miejsc itp masz je zamontować w fabrycznych punktach. W Żuku takowych nie znajdziesz. O pasach które po takiej przeróbce będą wymagane - nie wspominam...

Dlatego czasy takich przeróbek się niestety skończyły.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2014/11/17 22:45 - 2014/11/17 22:53 #22999 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni napisał: tam pod ogłoszeniem jest taka super sentencja ;

"*Ktoś kiedyś powiedział, że dawniej samochody były budowane z blachy i stali, drewno było dodatkiem, a plastiku używano do wysadzania mostów." :evil:

Potwierdzam, ul Obrońców Stalingradu dalej figuruje w spisie ulic Opola :evil: (ta teraz myślę, ze względu na lokalną historię i tutejszą ludność, to zastanawiam się o obrońców z której strony chodzi) :evil:

a a propos komisu, to tam są naprawdę fajne autka, widać tam na pierwszym zdjęciu nieźle wypicowanego Wartburga - choć cena zaporowa 30 tys :)

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
Ostatnio zmieniany: 2014/11/17 22:53 przez Pegazy.

Więcej
2014/11/20 20:40 #23052 przez Żukolot Spółka Zło-m

Żukolot Spółka Zło-m odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

Pegazy napisał:

Potwierdzam, ul Obrońców Stalingradu dalej figuruje w spisie ulic Opola :evil: (ta teraz myślę, ze względu na lokalną historię i tutejszą ludność, to zastanawiam się o obrońców z której strony chodzi) :evil:

a a propos komisu, to tam są naprawdę fajne autka, widać tam na pierwszym zdjęciu nieźle wypicowanego Wartburga - choć cena zaporowa 30 tys :)

Autka w tym salonie tylko na pierwszy rzut oka ciekawe po dokładniejszej analizie okazuje sie ze 80% z nich to odpicowane gruchoty. No ale chwali im sie , że wystawiaja polskie klasyki - szkoda tylko ze po takich cenach :)

Więcej
2014/11/21 22:19 - 2014/11/22 13:11 #23057 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

Jak kto chce Wartburga to mam 1.3 do oddania i jakiś Barkas by się znalazł, Warszawa na chodach... a co....

Wrócę jeszcze do początku wątku. Otóż gdyby mój Barkas miałby oryginalny 2 takt i skrzynię biegów to nawet do Węgier mógłbym nie dojechać. Jak Grzmiący napisał liczą się dzieci. Nigdy nie zapomnę jak w Laigueglii gdzie przybyliśmy na sznurku za innym Barkasem trzeba było się obrócić żeby wjechać w wąską uliczkę do kampingu, Włosi byli zachwyceni. Nadmienię, że w moim Barku jest VW 1.6 z Passata B5 a u Przema 2.0 z Audi. Pomysł z Żukiem z jednostką z BMW baaardzo mi się podoba i przyznam się, że o tym myślałem wcześniej i uważam, że można by wszystko zaadaptować.

Kiedyś mój ojciec miał borewicza rządowego z silnikiem z Fiata 132 2.0. Marzy mi się taki ale chyba trudno będzie zdobyć. Miał 136 KM i był boski jak na lata 80te. Kupiliśmy go na giełdzie w Gliwicach za 1300 000 zł. 1979 r., jeden z pierwszych... Kompletnie zdewastowany, progów brak, 1 cylinder nie chodził bo zawór był wypalony ale kupiliśmy bo byliśmy zieloni jak trawa na wiosnę. Pierwsze auto więc sami rozumiecie. Po części jeździłem pociągami z przesiadkami do Lublina. Nie było łatwo o części do zachodnich marek ale wyremontowaliśmy i jeździł, jeszcze jak jeździł... tęsknię za nim
Ostatnio zmieniany: 2014/11/22 13:11 przez Załoga Tarpaniątka.

Więcej
2014/11/23 14:09 #23068 przez GóralTeam

GóralTeam odpowiedział w temacie: KUPIĘ ŻUKA

W jakim stanie ten Barkas i jaka cena?

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008