× Złombol 2014

Incydent na imprezie w Lloret

Więcej
2014/09/30 10:52 #21997 przez Ekipa Trapeza

Ekipa Trapeza stworzył temat: Incydent na imprezie w Lloret

Jak się zakończył ten przykry temat? Czy wpłynie on na przyszłe złombole typu zmiana formuły rajdu, limit załóg, czy inne ograniczenia? Mniemam, że wszyscy jesteśmy świadomi, że tej sprawy nie można zamieść pod dywan, bo w następnym roku pojawi się jakiś psychol z giwerą np. albo z piłą mechaniczną :) A tak naprawdę ofiarą mógł być każdy z nas.
Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
Więcej
2014/09/30 11:11 - 2014/09/30 11:14 #21998 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Bez sensu temat moim zdaniem. Jak chcesz weryfikować ludzi ? Na podstawie czego ? I kto ma to robić ? W tak dużej grupie ludzi zawsze może znaleźć się jeden ... się nie wyrażę.

Chcecie koniecznie toczyć rozmowę na ten temat, spoko. Ale obawiam się, że pójdzie to tylko w złą stronę, a dla ludzi z zewnątrz będzie to wyglądało, jakby cała impreza była zbieraniną ludzi nie wiadomo jakich, bo mało kto ocenia w szerszym aspekcie. Pójdzie tylko informacja w świat, że stało się coś takiego, czy innego i przez ten pryzmat ludzie zaczną postrzegać tą imprezę. Smutne.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
Ostatnio zmieniany: 2014/09/30 11:14 przez Załoga Tarpaniątka.
Więcej
2014/09/30 11:17 #21999 przez Los Iwiczna Locos

Los Iwiczna Locos odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Każdy musi pilnować swoich i brać odpowiedzialność za swoją załogę, przypuszczam że ten ktoś był znajomym kogoś z którejś ekipy, komuś odbiło po spożyciu ? czy też był to osobnik z zaburzeniami o których nikt nie wiedział ? To się mogło przytrafić każdemu, na każdej innej imprezie. Nawet na małych domówkach trafiają się takie incydenty. Wg mnie jedyne co można zrobić to mieć oczy szeroko otwarte i we własnym zakresie weryfikować własnych ludzi.
Mam nadzieję, że nie zagmatwałem zbytnio.
Więcej
2014/09/30 12:03 #22000 przez BOMBOWÓZ

BOMBOWÓZ odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

najlepiej taki temat w kosmos wywalić ocenianie ludzi na forum to zbedne przepychanki słowne

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... Naprawdę.... Aż ciężko czasami ich wyprzedzić... :)
Więcej
2014/09/30 12:08 #22001 przez Los Iwiczna Locos

Los Iwiczna Locos odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Temat jest istotny, nie chodzi o ocenianie ludzi, tylko o zapobieganie takim sytuacjom. Milczenie w tym temacie jest niewskazane. IMHO. Orgowie zadecydują, jeśli ma być cisza, to niech zamkną ten temat.
Więcej
2014/09/30 13:06 #22002 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Mam nadzieję że sprawa będzie wyjaśniona, niekoniecznie publicznie i tu na tym forum, ale odpowiedzialni za tą głupotę powinni ponieść karę. I mam nadzieję że środowisko Złombolowe da sobie z taką patologią radę, i mam nadzieję że przez jakiegoś debila (w przeciwieństwie do moderatora użyję tego określenia) nie upadnie idea złombolowego rajdu.
BTW Temat do tej pory przemilczany, ale chyba rzeczywiście nie można zamieść sprawy pod dywan, choć niekoniecznie na publicznym forum.

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
Więcej
2014/09/30 14:28 #22006 przez Ekipa Trapeza

Ekipa Trapeza odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Pegazy napisał: ale odpowiedzialni za tą głupotę powinni ponieść karę.

Art. 159 kodeksu karnego od 6 miesięcy do 8 lat więzienia- za napaść z bronią
i dodatkowo art. 157 k.k za uszkodzenie ciała od 3 miesięcy do 5 lat. Także to nie są przelewki i takie tam fikoły, tylko naprawdę gruby temat. W dodatku te dwa paragrafy się sumują, o ile się nie mylę
Więcej
2014/09/30 15:25 #22011 przez Żukoskoczki

Żukoskoczki odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

O ile będzie sądzony w Polsce, a nie Hiszpanii?

Swoją drogą, niestety wydaje mi się, że organy sprawiedliwości nie rozwiążą tej sprawy. Następnego dnia się prawie wszyscy rozjechali w różne strony, a incydent miał miejsce w Hiszpanii, a nie w Polsce. Myślałem, że camping zostanie zamknięty, wszyscy przesłuchani, a tu nic takiego nie miało miejsca.
Mam nadzieję, że się mylę.
Więcej
2014/09/30 18:03 #22012 przez Gwardia Faraona

Gwardia Faraona odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Skoro już temat został poruszony, proponuję wykorzystać go w celu wyjaśnienia sprawy i zwrócić się do osób, które cokolwiek widziały lub cokolwiek wiedzą na ten temat, aby się swoją wiedzą podzieliły w celu wyjaśnienia sprawy. Może ktoś coś zarejestrował na kamerze? Przejrzyjcie dobrze zdjęcia i filmy.
Nie zachęcam do umieszczania tego na forum, może raczej do podzielenia się materiałem lub wiedzą z organizatorami.
Więcej
2014/09/30 23:55 #22018 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Ekipa Trapeza napisał: Jak się zakończył ten przykry temat? Czy wpłynie on na przyszłe złombole typu zmiana formuły rajdu, limit załóg, czy inne ograniczenia? Mniemam, że wszyscy jesteśmy świadomi, że tej sprawy nie można zamieść pod dywan, bo w następnym roku pojawi się jakiś psychol z giwerą np. albo z piłą mechaniczną :) A tak naprawdę ofiarą mógł być każdy z nas.
Pozdrawiam

Spodziewałem się, że ktoś nie wytrzyma i to wyciągnie.
A ja się pytam po co? Chcesz wywołać tanią sensację, rzucić złe światło? Byłeś w to w jakiś sposób zamieszany, albo zaangażowany? Nie? To zostaw to ludziom, których to dotyczy.
Ci co byli już to obgadali na wiele sposobów, Ci co nie byli nie muszą wiedzieć.
Takie rzeczy dzieją się w wielu miejscach, choćby wiejskie zabawy i też o nich tu nie pisujemy.
Sebek-wywalaj...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008