× Złombol 2014

Incydent na imprezie w Lloret

Więcej
2014/10/02 17:48 - 2014/10/02 17:49 #22112 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

LumpeksSquad - Pieszczochy odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Taki mały offtop.

Stare jak świat -> bo pić to trza umić. Alkohol pity z umiarem nie szkodzi w żadnych ilościach.

Zejdźcie z grupy, która lubi wypić więcej niż dwa symboliczne piwa. Dlaczego? ano dlatego, że sam uwielbiam piwo i piję go w nadmiarze. Co nie oznacza, że na każdym kempingu gdzie raczyłem się tym trunkiem, w doborowym towarzystwie nawet i przez całą noc nie kończyło się to darciem przysłowiowego ryja, nie jeździliśmy po kempingu z włączonym klaksonem/syreną, nie przeszkadzaliśmy innym w trzeźwej zabawie.

Szanuję tych, którzy po alkohol nie sięgają. Ale Wy również szanujcie tych, którzy pić potrafią... Bo wrzucanie wszystkich pijących do jednego wora jest dalece nie fair!

sprawa incydentu... W tym roku było na tyle zróżnicowane towarzystwo, że statystycznie musiało się coś takiego wydarzyć. To jak z Woodstockiem - bo tam ludzie giną. Owszem, przy prawie milionowej społeczności statystycznie ktoś musi wykitować (nie ważne z jakiej przyczyny). To osąd na chłodno.

Inną sprawą jest to co się stało i na jakiej imprezie. Ja się tylko cieszę, że sprawcy nie znaleziono na gorąco, kiedy Martyna krzyczała w megafon o wskazanie winnego. Wiecie jakby wyglądał samosąd w wykonaniu ~1200 pijanego zgromadzenia? Wiem, że targały nią emocje i pewnie sam podobnie bym się zachował...

Moja ocena sytuacja? Porachunki, nic więcej! Chyba nie pokłócili się o rezerwę w samochodzie?
Ostatnio zmieniany: 2014/10/02 17:49 przez LumpeksSquad - Pieszczochy.
Temat został zablokowany.
Więcej
2014/10/02 20:18 #22120 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

No to się kiedyś napijemy razem piwa bo mam podobny problem;-))))) A wypowiedź bardzo zrównoważona i celna. Co nie zmienia faktu że było nieco zbyt dużo "dobrze ubawionych" którzy pić ewidentnie nie potrafią...

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)
Więcej
2014/10/04 03:05 - 2014/10/04 03:06 #22145 przez Partybox

Partybox odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Temat do obgadania nie do przemilczenia... Ale nie na forum a w mniejszym gronie np. na after. trzeba przemyśleć kilka rzeczy i usprawnić tą impreze na tyle by już nie musieć poruszać takich tematów. dobrze że akcja sie skończyła najlepiej jak mogła bo tylko na krótkim pobycie w szpitalu. a jeżeli chodzi o samą akcje to nie były to żadne porachunki a efekt kilku nieprzyjemnych sytuacji które miały miejsce chwile wcześniej. ale nie będe sie tu o tym rozpisywał. pozdrawiam Michał!
Ostatnio zmieniany: 2014/10/04 03:06 przez Partybox.
Więcej
2014/10/04 21:08 #22154 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

A mnie interesuje czy został złapany złoczyńca czy nie...
Więcej
2014/10/05 13:04 #22160 przez Na Bogato Team

Na Bogato Team odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Gniotsa Nie Łamiotsa napisał:

Ala montana napisał: I jeszcze jedno - kto nic nie wypił (nie ze względów zdrowotnych) niech pierwszy rzuci postem.

Nie wypiłem nic alkoholowego.
Taką mam zasadę, ogólną, nie tylko na Złombolu.
Pozdro.

To co Ty bierzesz że tak poniewiera? :whistle: ;)
Więcej
2014/10/05 18:38 #22168 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Na Bogato Team napisał:

Gniotsa Nie Łamiotsa napisał:

Ala montana napisał: I jeszcze jedno - kto nic nie wypił (nie ze względów zdrowotnych) niech pierwszy rzuci postem.

Nie wypiłem nic alkoholowego.
Taką mam zasadę, ogólną, nie tylko na Złombolu.
Pozdro.

To co Ty bierzesz że tak poniewiera? :whistle: ;)

Pb95

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka
Podziękowali: DeLorean
Więcej
2014/10/05 21:13 #22178 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Bo w żyłach powinna być etylina, a zamiast serca powinna "bić" turbina. O!

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
Podziękowali: Gniotsa Nie Łamiotsa
Więcej
2014/10/05 21:33 #22179 przez stasiu

stasiu odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

qrcze co tam takiego się stało piszą wszyscy ale nikt dokładnie nie napisał o co chodzi , za pewnie tacy czytający jak ja mogą bóg wie co pomyśleć sobie , kit ze mną , ale przecież darczyńcy pewnie też czytają , to może jakiś mały opis :( , czy to aż takie dramatyczne było .

stasiu
Więcej
2014/10/05 22:59 #22180 przez Los Iwiczna Locos

Los Iwiczna Locos odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

jeden drugiego koso podrapal
Więcej
2014/10/06 09:06 #22182 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

ale czy został złapany ? Jeśli nie to jaką mamy pewność, że nie wbije teraz kosy czy siekiery komuś na after party ?
zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008