× Złombol 2014

Incydent na imprezie w Lloret

Więcej
2014/10/06 09:24 #22184 przez Żukoskoczki

Żukoskoczki odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Aleksandria napisał: ale czy został złapany ? Jeśli nie to jaką mamy pewność, że nie wbije teraz kosy czy siekiery komuś na after party ?

Żadnej pewności nie ma. Tak samo jak nie ma pewności, że Ty czy ja nie wbijemy komuś kosy. ;)
Temat został zablokowany.
Więcej
2014/10/06 09:31 #22185 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Jak to pisał Gniotsa nie łamiotsa ; Panowie wyluzujmy kalesony !!
Przecież to my stanowimy społeczność Zombolową
Jeżeli widzisz bardzo niegrzecznego kolegę, "poproś" go aby poszedł spać, jeżeli nie skutkuje, weź do pomocy jeszcze dwóch kolegów... albo czterech
Fama idzie w świat o nas wszystkich

Podstawą elektryki są dobre styki !
Więcej
2014/10/06 11:01 - 2014/10/06 11:02 #22192 przez JAMBOX

JAMBOX odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

W tym roku nie jechałem - incydent mnie nie interesuje. Ale zbiorowisko ludzi, samochodów i alkoholu zostało przerobione na zlotach VW - tam zresztą byłą większa szansa na statystyczną wiochę. Też były problemy jak skala urosła, 1200 ludzi to nie przelewki. Zloty od pewnego czasu rządzą się żelaznymi zasadami - zakaz odpalania aut w godzinach od 22 do 7, zakaz przegazówek, palenia gumy, używania głośnego car audio i sygnałów. Zakaz jeżdżenia po alkoholu - ochrona ma alkomaty i ich używa, za problemy człowieka ban na cały samochód którym przyjechał - właściciele projektów które lubią pokazywać dobrze sobie dobierają załogę. Przy takiej skali trzeba pilnować zasad, ban na dalszą podróż i odklejenie numeru z drzwi skutecznie ostudzi zapały i przypomni po co się jedzie w złombolu - żeby zebrać pieniądze na dzieci. Łatwo się mówi że organizatorzy nic nie zapewniają a kemping jest orientacyjnym miejscem postoju ale to jest już impreza masowa serio.

A na jednym ze zlotów innej marki narąbany koleś pojeździł po namiotach z ludźmi, cudem nikogo nie zabił - lepiej zapobiegać niż później leczyć
Ostatnio zmieniany: 2014/10/06 11:02 przez JAMBOX.
Podziękowali: yourij, Putin, Los Iwiczna Locos
Więcej
2014/10/06 11:25 #22194 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Dobrze mówisz Jambox ale jeśli złoczyńca nie zostanie złapany to budzi to poczucie bezkarności i co gorsza może przyciągać jeszcze gorsze typy na złombol.Z całym szacunkiem cel złombola jest szczytny ale mam nadzieję, że następny nie będzie zbierał kaskina moje dzieci ponieważ pojechał jakiś szaleniec.

Tak jak opisał Jambox zloty rządzą się żelaznymi zasadami (ja mówię o zlotach FSO) i ludzie, którzy nie potrafią się zachować dostają bana koniec kropka.
Więcej
2014/10/06 11:27 #22195 przez yourij

yourij odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

i tu dobijamy do sprawy pensji należnej za ochronę imprezy na kempingu osobom, które miałyby to robić. Dylemat - 100% na dzieciaki czy 99% ?
Czy może mianować odpowiednio wcześniej skład ochrony coś na kształt pokojowego patrolu na woodstocku. Przez ochronę nie mam rzecz jasna "karków" żadnych na myśli :)

+48 505 230 876
dEfekt Motyla
Więcej
2014/10/06 12:11 #22196 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Nikt z Was o tym nie napisał, więc ja to zrobię.
Z wiadomości, które do mnie dotarły w Lloret SPRAWCĄ NIE BYŁ ŻADEN UCZESTNIK ZŁOMBOLA, tylko jakiś towarzysz, który jechał jednym z 3 luksusowych kamperów.
Dlatego m. in. tak mnie wkurzyło, że jest to tak rozdmuchiwane na NASZYM forum!

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Więcej
2014/10/06 15:38 #22199 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

To w takim razie pytanie czy kamperowicze będą na after party (bo chyba kampery jechaly z PL) ?
Tu nie chodzi o rozdmuchiwanie tylko o bezpieczeństwo ponad 1000 osób zbierających kasę na szczytny cel.
Wybacz ale nie znam nikogo kto chciałbym być dźgnięty...
Więcej
2014/10/06 17:41 #22201 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

.. osobiście uważam, że to już czas aby 200 zł wpisowego nie szło na dzieci, tylko na organizację. Aby dzieci nie były poszkodowane można podnieść limit na 1200 :).

Proponuje temat pod dyskusję.
200 zł x np 150 ekip (tyle jeździ na zimne kierunki..) to 30 000 zł.
do opłacenia :
- wynagrodzenie organizatorów
- ochrona na finale
- więcej osób do obsługi przy starcie.
- dyplomy, medale itp
- administrator strony internetowej
- inne koszty, które teraz mi nie przychodzą do głowy.

Całość wpłat od darczyńców dalej byłaby 100 % na dzieci.

Co o tym myślicie ?
Więcej
2014/10/06 18:28 #22202 przez NO NAME TEAM

NO NAME TEAM odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Powiem tak, jest to nawet dobra myśl, jak jechaliśmy to tak rozmawialiśmy z ekipą żeby była jakaś zrzutka na takie pierdoly jak np oznaczenie Drogi do kempingu co by nie krążyć i nie szukać i np na zorganizowanie imprezy na mecie i oczywiście dla organizatorów bo przy tej skali to naprawde ciężka praca

`14 LLoret + (nr. boczny 189)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny24 )
`16 Palermo + (nr. boczny 16)
'17 Kraj Basków + (nr boczny 40)
'18 Chalkidiki + ( nr boczny 03)
'19 Irlandia + ( nr boczny 15)
Więcej
2014/10/06 19:46 #22203 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Panowie... lecicie już powoli po bandzie. Wstrzymajcie się z tematem. Wierzę, że będzie jakaś informacja od góry za jakiś czas. Nie snujcie domysłów. Nie piszcie póki co na temat przesuwania kasy z wpisowego na ochronę itd. Może to być źle odebrane przez potencjalnych darczyńców ( wiem, że tutaj też czasem zaglądają), jest to póki co tylko pomysł z Waszej strony, ale informacja może zacząć juz krążyć i zacznie się robić "smród" wokół imprezy.

Kolejna sprawa. Dajcie organizatorom odetchnąć. Dla nas uczestników to tylko przygotowanie, start, meta i powrót. Dla organizatorów to dopiero środek "imprezy". Trzeba wszystko podliczyć, pojechać do tych domów dziecka i ... tak możemy wymieniać.

Co do znaczenia trasy. Wieszać tabliczki zamierzacie? Kto to potem będzie zbierał. Po koordynatach GPS trafialiśmy w tym roku bez problemu. Problemem było to, że dojeżdżaliśmy z powodu awarii samochodu tak późno, że kempingi były dawno pozamykane i trzeba było szukać miejsca gdzieś na uboczu prawie każdego dnia :unsure:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008