× Złombol 2014

Incydent na imprezie w Lloret

Więcej
2014/10/06 20:06 - 2014/10/06 20:13 #22204 przez Putin

Putin odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

POGANIACZE BYDŁA napisał: Nikt z Was o tym nie napisał, więc ja to zrobię.
Z wiadomości, które do mnie dotarły w Lloret SPRAWCĄ NIE BYŁ ŻADEN UCZESTNIK ZŁOMBOLA, tylko jakiś towarzysz, który jechał jednym z 3 luksusowych kamperów.
Dlatego m. in. tak mnie wkurzyło, że jest to tak rozdmuchiwane na NASZYM forum!

Rozumiem że ci ludzie nie byli w żaden sposób związani ze Złombolem? Bo to że nie byli uczestnikami akcji nie znaczy że o niej nie wiedzieli, i nie dołączyli się do wyprawy?
Swoją drogą, jak wymieniałem resor w Łosiu to jacyś ludzie z kamperów (na pewno Polacy) patrzyli na mnie jak na wroga, intuicja kazała mi zmienić miejsce na nocleg, a na nowym miejscu (nadal ten sam camping) znalazłem starych znajomych z Fiat&Furious :)
Bardzo mi się podoba wypowiedź kolegi, który opisał jak to wygląda na zlotach VW. Rzeczywiście popisywanie się codziennie sygnałami milicyjnymi, przegląd polskiej muzyki popowo-dyskotekowej do późna czy szarpanie kołami potworną mocą Roverowskiego (czy innego) silnika to nie są rzeczy, które cieszą i bawią wszystkich innych. Na hałas byłem przygotowany (zatyczki do uszu), ale mimo wszystko trochę mi było wstyd. Anarchia jest dla ludzi, którzy umieją szanować wolność drugiego człowieka.
Ostatnio zmieniany: 2014/10/06 20:13 przez Putin.
Temat został zablokowany.
Więcej
2014/10/06 20:06 #22205 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

1. smród to chyba powstał w lloret i brak informacji chyba po prostu nikogo nie cieszy - tym bardziej, że pojawiły się info jeszcze w lloret że prowodyra nie złapano.
2. co do znaków - racja kto by to zbierał oto jest pytanie. Ale to, że kamping jest zamknięty w momencie przyjazdu ekip, które miały awarie to moim zdaniem niedopatrzenie organizatorów. W czasie tegorocznego Złombola parę razy zdarzyło mi się przyjeżdzać po godzinach "zamknięcia" kampingu, ale zazwyczaj wystarczył telefon wcześniej (w godzinach otwarcia) aby ochroniarz mnie wpuścił a formalności dokonywałem następnego dnia rano. Tak więc zamknięte kampingi uważam osobiście za niedociągnięcie, które spokojnie można poprawić np. za rok.
Więcej
2014/10/06 20:28 #22206 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Aleksandria - org nie zapewnia kempingów. Poza ostatnim w tym roku, bo tam była meta. TO gdzie śpisz to Twoja sprawa. Kempingi są zamykane po 22-23 dla wygody gości, aby nikt Andorią nie budził połowy ;-)

Tak więc na przyszłość proponuję pamiętać żeby wstać o 6 rano i ruszyć do celu kolejnego wcześnie, aby spokojnie załapać się na kemping;-) Bankietowanie zaś do 4 rano temu nie sprzyja;-) Co wiemy po sobie...

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)
Więcej
2014/10/06 22:03 #22211 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Putin napisał:

POGANIACZE BYDŁA napisał: Nikt z Was o tym nie napisał, więc ja to zrobię.
Z wiadomości, które do mnie dotarły w Lloret SPRAWCĄ NIE BYŁ ŻADEN UCZESTNIK ZŁOMBOLA, tylko jakiś towarzysz, który jechał jednym z 3 luksusowych kamperów.
Dlatego m. in. tak mnie wkurzyło, że jest to tak rozdmuchiwane na NASZYM forum!

Rozumiem że ci ludzie nie byli w żaden sposób związani ze Złombolem? Bo to że nie byli uczestnikami akcji nie znaczy że o niej nie wiedzieli, i nie dołączyli się do wyprawy?
Swoją drogą, jak wymieniałem resor w Łosiu to jacyś ludzie z kamperów (na pewno Polacy) patrzyli na mnie jak na wroga, intuicja kazała mi zmienić miejsce na nocleg, a na nowym miejscu (nadal ten sam camping) znalazłem starych znajomych z Fiat&Furious :)
Bardzo mi się podoba wypowiedź kolegi, który opisał jak to wygląda na zlotach VW. Rzeczywiście popisywanie się codziennie sygnałami milicyjnymi, przegląd polskiej muzyki popowo-dyskotekowej do późna czy szarpanie kołami potworną mocą Roverowskiego (czy innego) silnika to nie są rzeczy, które cieszą i bawią wszystkich innych. Na hałas byłem przygotowany (zatyczki do uszu), ale mimo wszystko trochę mi było wstyd. Anarchia jest dla ludzi, którzy umieją szanować wolność drugiego człowieka.

Naprawdę nie widziałeś 3 kamperów z Wejherowa z naklejkami Złombola? Ani innych oklejonych w sposób złombolowy wynalazków, typu renault kabrio?

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Więcej
2014/10/06 22:23 #22212 przez Putin

Putin odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

POGANIACZE BYDŁA napisał: Naprawdę nie widziałeś 3 kamperów z Wejherowa z naklejkami Złombola? Ani innych oklejonych w sposób złombolowy wynalazków, typu renault kabrio?

Renówkę owszem: "przyjaciele złombola". Rozumiem zatem, że byli to ludzie w pewnym sensie "nasi" związani z imprezą.

Co do campingów, to uważam podobnie jak Grzmiący Rydwan. Nie można burzyć porządku i spokoju ludzi wypoczywających na campingu dla grupki ludzi, którzy nie zdążyli. Moje 1.9 zbudziłoby drugą połowę ludzi :) Aleksandria zrzucanie na organizatorów kolejnego problemu jest troszkę nie fair. Zawsze można było skorzystać z campingu wcześniej, jeśli wiadomo było że nie zdąży się na wyznaczony. Nikt nie mówił że będzie łatwo. Ja miałem na mecie awarie resora, i zapytałem czy da się przez megafon zapytać czy ktoś nie ma czasem ze sobą, ale jak chwilę później wyszła Ta sprawa, to wiedziałem że nie ma nawet co się przypominać i trzeba sobie poradzić na własną rękę.
Więcej
2014/10/06 22:53 #22213 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Coś to Wejherowo nie teges z tymi nożami.
W Olimpii pocięte koła, tu znowu jakaś kosa pod żebro...
WEJHEROWO, wypowiedzcie się,
przecież Was jest dużo załóg
i napewno nie chcecie, aby przylgnęła do Was ta "łatka".

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Więcej
2014/10/06 22:56 #22214 przez Polderari

1. nie mam pretensji do organizatorów.
2. można wjechać poza godzinami po cichu na kamping nawet andoria ale problem polega myślę na tym, że większość rodaków nie potrafi cicho wysiąść z auta i położyć się po cichu spać tylko wychodzi z założenia skoro ja nie śpię to nie śpi cały kamping - we francji w środku nocy obudził mnie jakiś zdezelowany landrover ale goście zaparkowali i dalej po cichu się rozłożyli. I tak wiem, że zaraz zostanę okrzyknięty, że się nie znam i się mylę... ale jakoś żaden kamping w drodze powrotnej nie odmówił mi wjazdu po godzinach ciszy nocnej (a w większości meldowałem się po zamknięciu recepcji)
3. Na zapasowy camping w saint-tropez wjechałem razem z ekipą skody, którą pozdrawiam, około 1 w nocy - można można

A co do incydentu, to wracam do pytania czy tak zwani "przyjaciele zlombola" będą mieli wstęp na after party ?
Więcej
2014/10/06 22:57 #22215 przez Polderari

montana prv
Więcej
2014/10/07 10:54 #22220 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Dla mnie te Campery to jakieś nieporozumienie. Ktoś sobie wymyślił wakacje podpięte pod Złombola, a przy okazji wymyślił, że będzie nakręcał imprezę złombolową. Ktoś ich o to prosił czy jak? Nie rozumiem tego.
Więcej
2014/10/07 12:17 #22221 przez Immortale team

Immortale team odpowiedział w temacie: Incydent na imprezie w Lloret

Nie chciałem za bardzo brać udziału w tej dyskusji, bo co do incydentu nie chce się wypowiadać, mimo iż byłem na miejscu. Co do camperów to mam mieszane uczucia, ale przecież nikt im nie zabroni spania na tych samych campingach, co my, byle by sie nie wpierdzielali do naszej imprezy, a raczej biernie w niej uczestniczyli, a poza tym czy to camper czy nie, nie ma większego znaczenia, bo dla mnie trzeba być skończonym idiotą, żeby wśród ludzi z kosą chodzić i w sumie się nie dziwię, że go jego koledzy nie wydali, ale mam nadzieje, że zdają sobie sprawę, jakiego debila wzięli na pokład.
Teraz, jeśli chodzi o cisze alkohol itp. to każdy ma raczej swój rozum i powinien się jakoś pilnować. jak stoisz w miejscu gdzie masz same złombole to ani muzyka ani i śpiewy nikomu nie zaszkodzą, ale jeśli jesteś rozbity dajmy na to między niemiecką czy francuską rodzinką z dziećmi to przynajmniej w miarę możliwości trzeba ciszę nocną przestrzegać.
Szkoda gadać. Mam nadzieję, że kolejny złombol się odbędzie i znowu się spotkamy w doborowym towarzystwie :)

"jak nie urok, to sraczka" :woohoo:
zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008