× Złombol 2014

Sprzedamy Poldożuka (Pieszczoch Baby)

Więcej
2014/10/09 23:42 - 2014/10/10 00:01 #22317 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

LumpeksSquad - Pieszczochy stworzył temat: Sprzedamy Poldożuka (Pieszczoch Baby)

Niestety mamy smutną wiadomość. Nie stać nas, aby utrzymywać dwa samochody na Złombol. Nasze serce jest w Pieszczochu Seniorze, dlatego postanowiliśmy sprzedać Poldożuka, Pieszczocha Baby. Wszystkie środki zostaną przekazane na naprawę Seniora aby przygotować go na Złombol 2015.

Prosimy o udostępnianie linku i szerzenie informacji o sprzedaży. Opisaliśmy aukcje uczciwie nie pomijając żadnego szczegółu! Oddamy go tylko w dobre ręce!

Z góry dziękujemy!

link do aukcji: allegro.pl

Jeśli ktoś z uczestników Złombol jest zainteresowany to oddamy go za 2800 zł w dobre ręce!

Więcej info dlaczego sprzedajemy i dlaczego Poldożuk - na naszym blogu: http://v1.pl/
Ostatnio zmieniany: 2014/10/10 00:01 przez LumpeksSquad - Pieszczochy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/10/10 08:39 #22331 przez Żukolot Spółka Zło-m

Żukolot Spółka Zło-m odpowiedział w temacie: Sprzedamy Poldożuka (Pieszczoch Baby)

Taka machina z pewnością znajdzie nabywcę ! Z niecierpliwością czekamy na podanie adresu na jaki możemy Wam ten zapas z oryginalnego PIESZCZOCHA odesłać .. ;)

Dzieki jeszcze raz w imieniu ekipy Żukolota

Więcej
2014/10/13 16:08 #22408 przez Mechaniczna Pomarańcza

Mechaniczna Pomarańcza odpowiedział w temacie: Sprzedamy Poldożuka (Pieszczoch Baby)

Aktualne ?
Bo aukcja zniknęła ?

Więcej
2014/10/13 20:24 - 2014/10/13 20:50 #22414 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

LumpeksSquad - Pieszczochy odpowiedział w temacie: Sprzedamy Poldożuka (Pieszczoch Baby)

Tak, cały czas aktualne. Za wyświetlenie aukcji na allegro zapłaciłem prawie sto zł. Dzisiaj otrzymałem informacje o tym, że Allegro zablokowało mi konto (pozamykało aukcje i dopisało: Informujemy także, że mimo zawieszenia konta Użytkownik jest zobowiązany uregulować ewentualne należności w stosunku do Allegro (jako że powstały one w okresie aktywnej działalności w serwisie).)

nie mogę uwierzyć! Nie mam ani jednego negatywnego komentarza! Konto zweryfikowane i od samego początku istnienia Allegro (od 2002 roku?). Powiem tak, dzisiaj mi podnieśli ciśnienie. Oczywiście infolinii nie ma a odpowiedź będzie:

Na pewno zależy Ci na szybkiej reakcji, dlatego nasz konsultant postara się odpowiedzieć w najbliższym czasie (na ogół nie dłuższym niż 48-72 godzin).

śmiech na sali, zapytałem czemu mi zablokowali konto i będę czekał na odpowiedź na ogół nie dłużej niż 72 godziny a później na kolejną odpowiedź kolejne 72 godziny... oczywiście aukcji nie wznowią, co najwyżej mogę sobie wznowić za kolejną stówę.

Czemu ktoś się nie wziął za ten twór wcześniej?

uff... ulżyłem sobie.

Tak, cały czas aktualne. Dzisiaj po dwóch tygodniach go odpalałem. Ruszył po przekręceniu kluczyka praktycznie natychmiast. Chcę go oddać w dobre ręce, nie stać nas na utrzymanie dwóch Złomboli - tylko dlatego się z nim rozstajemy :(

póki co, przeniosłem ogłoszenie na olx.pl

olx.pl/oferta/polonez-caro-96-okazja-CID...q1JD.html#936103820a
Ostatnio zmieniany: 2014/10/13 20:50 przez LumpeksSquad - Pieszczochy.

Więcej
2014/10/13 20:56 #22415 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Sprzedamy Poldożuka (Pieszczoch Baby)

Bardzo Cię proszę o podanie później informacji jak się sprawa z Allegro skończyła.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2014/10/13 21:11 #22417 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

LumpeksSquad - Pieszczochy odpowiedział w temacie: Sprzedamy Poldożuka (Pieszczoch Baby)

Cała treść maila od Allegro:

Witamy,

Konto o nazwie "Lacrima" zostało zablokowane, wszystkie wystawione przedmioty automatycznie usunięte, a oferty kupna złożone w licytacjach anulowane.

Zniesienie blokady będzie możliwe po przeprowadzeniu dodatkowej weryfikacji danych Użytkownika. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa.

Informujemy także, że mimo zawieszenia konta Użytkownik jest zobowiązany uregulować ewentualne należności w stosunku do Allegro (jako że powstały one w okresie aktywnej działalności w serwisie).

Aby skontaktować się z nami skorzystaj z poniższego odnośnika do formularza kontaktowego

Uwaga: kontakt w inny sposób niż poprzez powyższy odnośnik (link) może znacząco wydłużyć czas reakcji.

Napiszę, jak mi łaskawie odpowiedzą...

(sorry za offtop)

Więcej
2014/10/15 14:56 #22462 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Sprzedamy Poldożuka (Pieszczoch Baby)

Chodzi po prostu o to, że zalegasz im te 100zł. Gdybyś zalegał poniżej 10zł to nic się nie dzieje bo taki mają próg. Ja poniżej 10zł wiszę już chyba ze dwa lata bo nic nie wystawiałem tylko kupuję głównie.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/10/15 16:30 #22467 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

Już wiem czemu mnie zablokowali...

<ciach>
Witam.

Zablokowaliśmy Pańskie konto ze względów bezpieczeństwa.

W celu odblokowania konta proszę o przesłanie zdjęcia, na którym będą umieszczone wystawione na sprzedaż karty graficzne, a obok nich Pański dokument tożsamości.

Ważne, aby zdjęcie nie było edytowane żadnym programem graficznym. Proszę je przesłać w formie załącznika do odpowiedzi na tę wiadomość. Po weryfikacji plik zostanie usunięty.
</ciach>

wystawiłem kilka kart graficznych i jakiś bezpiecznik (czyt. korek :)) chyba po złym weekendzie zareagował zbyt emocjonalnie...

zero komentarzy neutralnych, negatywnych, konto bodajże od 2001 roku, jeśli wystawiam przedmioty, prowizję płacę natychmiast, korzystam z sendit.pl, payU (weryfikacja pomyślna).

Narobili trochę gnoju, bo do tych, co wygrali aukcje wysłali z automatu komunikat:

KONTO UZYTKOWNIKA LACRIMA ZOSTAŁO ZAWIESZONE - proszę o niedokonywanie płatności

Więcej
2014/10/16 15:42 #22478 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Sprzedamy Poldożuka (Pieszczoch Baby)

ale odlot :blink:

W sumie mnie Allegro poirytowało systemem ochrony kupującego. Ktoś mnie chciał ..wydymać na "trochę" kasy. Potem musiałem chodzić, zgłaszać na policję itd... kupa zachodu, gdzie ja na to kompletnie nie mam czasu jak jestem już w kraju. Wszystko po to, aby po 2,5 miesiąca w końcu paczka do mnie została wysłana :sick:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/10/21 17:19 #22532 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

Konto odblokowane, link do aukcji:

allegro.pl/show_item.php?item=4722773504

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008