× Złombol 2014

potrzebuję obejrzeć samochód w Turku ..w Finlandii

Więcej
2014/11/17 18:17 #22979 przez FurrariF50

FurrariF50 stworzył temat: potrzebuję obejrzeć samochód w Turku ..w Finlandii

mieszka może ktoś w pobliżu Turku w Finlandii, może ma ktoś tam znajomego? Chcę kupić kampera i bardzo przydała by mi się pomoc w oględzinach zanim wybiorę się tam osobiście:)
po drugie nie umiem znaleźć info czy przy ściaganiu pojazdu typu kamper, opłaty i procedury są takie same jak przy osobówkach. Przerabiał ktos taki temat?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/11/17 18:44 #22980 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: potrzebuję obejrzeć samochód w Turku ..w Finlandii

Pisz do kolegi Ossi Berg z klubu FSO w Finlandii, jechał z nami na Nordkapp w 2013. Na FB go złapiesz.

Więcej
2014/11/17 19:47 #22981 przez Na Bogato Team

Na Bogato Team odpowiedział w temacie: potrzebuję obejrzeć samochód w Turku ..w Finlandii

Z tego co się orientuję, procedury są identyczne jak przy osobówkach - niestety . :(

Więcej
2014/11/17 21:23 #22988 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: potrzebuję obejrzeć samochód w Turku ..w Finlandii

Kamper jest rejestrowany jako specjalny, nie jako osobowy...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2014/11/19 14:56 #23035 przez Na Bogato Team

Na Bogato Team odpowiedział w temacie: potrzebuję obejrzeć samochód w Turku ..w Finlandii

POGANIACZE BYDŁA napisał: Kamper jest rejestrowany jako specjalny, nie jako osobowy...

Kilka lat temu sprowadzałem dwa campery z NL. Zgadza się, jest rejestrowany jako specjalny(do przewozu osób) lecz nic to nie wnosi (przynajmniej wtedy) do pomniejszenia lub zwolnienia z opłat(akcyza) a więc opłaty były jak za osobówkę.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008