× Złombol 2015

Rejestracja załogi

Więcej
2015/01/20 19:09 #24223 przez Żukolot Spółka Zło-m

Żukolot Spółka Zło-m odpowiedział w temacie: Rejestracja załogi

VB126P napisał: Hehe a za rok 2k. Czyli jedziemy do Bulgarii albo Rumunii.

A tak dla podkrecenia tematu, sprawdzal ktos jaki procent z kasy fundacji idzie na cele statutowe?

Co roku przedstawiane jest sprawozdanie finansowe z rozdysponowania kasy ponizej link z edycji 2013 - wydawanie kasy z '14 nadal chyba trwa - troche tego bylo :)

zlombol.pl/pl/historia/zlombol-2013/spra...-finansowe-2013.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/20 19:35 #24226 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Rejestracja załogi

Nic nie idzie na statutowe, bo fundacja tylko wspomaga Złombol, a nie żyje z niego. 100% tego co zbieramy to wydajemy na prezenty dla dzieci.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2015/01/20 19:47 #24228 przez VB126P

VB126P odpowiedział w temacie: Rejestracja załogi

A fundacja dostaje lokal gratis, prad i cala reszte.

Czekam na zimny kierunek, najlepiej norweskie fiordy i 1/3 sie nie uzbiera:) czy dla publiki rezygnujecie z tradycji? dasz palec to wyrwa Ci reke. Czekam na kierunek bo trzeba zaczac żebrać na dzieci.

"Już teraz możemy napisać, że w naszej wyprawie wezmą udział indywidualiści, którym bardzo zależy, aby rozśmieszyć i zapewnić dobrą zabawę publice"

Czyli cieplo i zbieramy na rekordowe ilosci TV plus xboxe zeby śląskie dzieciaki sie dobrze rozwijały i psuly zdrowi.. Za stanie w zimie dla WOŚP chociaz darmowy Woodstock jest a tu jeszcze wiecej trzeba zbierać i zbierać. Zamiast wyslac dzieciaki z tego slunska nad morze nawet to nasze piekne zeby zobaczyly coś poza swoim regionem... eh to przyklejmy je do pc i tv. Edycja XV zbieramy na okulary i rehabilitacje zwyrodniałych kręgosłupów. Osobiscoe zamiast meczyc firmy i znajomych wolalbym pójść osobiscie do kilku domów dziecka i totalnie za szczery uśmiech cos bym dla nich zrobil (dla hejterow - robilem juz kiedys kiedys jakieś podobne akcje zorganizowane dla świetlic na warszawskiej pradze i uwiezcie ze danie im tv nie rozwiazuje ich problemow), czasem kasa tylko szkodzi zamiast pomagać.

Kilku znajomych studentów pewnie by sie chciało wybrac, ale kupic auto, potem je zrobic i latac po firmach, znajomych i nie znajomych zeby cos dorzucili, a tu kasy brak i czesto czasu. Gumball sie zaczyna robic smierdzacy przepalpnym olejem i zuzyta okladzina.

Cos czuje ze dostaje wlasnie bana

Więcej
2015/01/20 20:03 #24233 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Rejestracja załogi

VB126P - Fundacja z tego co wiem i czytałem na jej stronie - ma swoje zadania i swoje problemy. Udostępnia Złombolowi subkonto i ma piecze nad kasą, uwiarygadniając w ten sposób imprezę i zapewniając jej transparentność finansową. Nic sobie z tego nie bierze bo to nie jej kasa.

Jeśli nie podoba Ci się że dzieci dostają Xboxa, czy co tam sobie wymarzą (bo to one mówią co im potrzebne) to przecież masz dwa wyjścia - możesz zaproponować zmiany do organizatorów, lub nie brać w tym udziału. Co tu jest więc do gadania?

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2015/01/20 20:13 #24234 przez Kurs Kolizyjny

Kurs Kolizyjny odpowiedział w temacie: Rejestracja załogi

Poza rajdem Złombol razem z żoną jesteśmy wolontariuszami fundacji z Dolnośląskiego, która zajmuje się psami (celowo nie podaję nazwy). Zasada wolontariatu i fundacji jest taka - jak komuś nie pasuje jak i komu pomagamy, to nikt nikogo nie zmusza, by to z nami robił.

Więcej
2015/01/20 20:30 - 2015/01/20 20:31 #24237 przez NO NAME TEAM

NO NAME TEAM odpowiedział w temacie: Rejestracja załogi

Wiesz czasami "głupi" Xbox może więcej zdziałać niż inna pomoc. Po drugie z tego co czytałem w sprawozdaniach z wydawanej złombolowej kasy to nie tylko tzw. RTV jest kupowane ale też kursy tańca, wycieczki (zresztą nawet na stronie były podziękowania z wycieczki do Krakowa chyba) i inne właśnie nie materialne sprawy. A ja niestety korzystam z pomocy Fundacji (innej) w przypadku mojego Jaśka i uwież mi, że każda pomoc jest bardzo potrzebna bo bez niej np. zakup wózka (14tys) byłby poprostu nie możliwy dla normalnych zjadaczy chleba. Więc mogę powiedzieć za wszystkich podopiecznych wszystkich Fundacji wielkie dzięki za Wasze Zaangażowanie za to latanie i załatwianie i 1% bo naprawdę robicie wielką robotę…..

A nagrodą jest możliwość pojechania z Wami wszystkimi na koniec Europy…..

`14 LLoret + (nr. boczny 189)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny24 )
`16 Palermo + (nr. boczny 16)
'17 Kraj Basków + (nr boczny 40)
'18 Chalkidiki + ( nr boczny 03)
'19 Irlandia + ( nr boczny 15)
Ostatnio zmieniany: 2015/01/20 20:31 przez NO NAME TEAM.

Więcej
2015/01/20 20:33 #24239 przez górny Śląsk

górny Śląsk odpowiedział w temacie: Rejestracja załogi

VB126P napisał: Czyli cieplo i zbieramy na rekordowe ilosci TV plus xboxe zeby śląskie dzieciaki sie dobrze rozwijały i psuly zdrowi..

:evil: ja Ci dam za te śląskie dzieciaki! Zanim się rozpłyniesz w tych swoich żalach zastanów się dwa razy! i pomyśl takim akcjom zawsze musi towarzyszyć coś więcej niż tylko pójdę sobie sam i pomogę... ok! jako jednostka pomożesz i to się chwali ale w tym przypadku Złombol ma większą "siłę rażenia" jak każda tego typu akcja w ilości siła :)

Więcej
2015/01/20 20:53 #24247 przez GRUBANUTA

GRUBANUTA odpowiedział w temacie: Rejestracja załogi

]"....Osobiscie zamiast meczyc firmy i znajomych wolalbym pójść osobiscie do kilku domów dziecka i totalnie za szczery uśmiech cos bym dla nich zrobil (dla hejterow - robilem juz kiedys kiedys jakieś podobne akcje zorganizowane dla świetlic na warszawskiej pradze i uwiezcie ze danie im tv nie rozwiazuje ich problemow), czasem kasa tylko szkodzi zamiast pomagać...."

VB126P - jedno nie wyklucza drugiego - uczestnicy Zlombola nie mają zakazu pomocy innym poza Zlombolem - i jestem przekonany, że wielu z nas to robi :)

Jak wynika z Twojego wpisu jestes z Warszawy - wpadnij na nasze spotkanie (gdzie i kiedy - wątek "Warszawa - Spotkania Zlombolowe") i korzystając ze swojego doświadczenia ("...robilem juz kiedys kiedys jakieś podobne akcje zorganizowane dla świetlic na warszawskiej pradze...") zaproponuj coś konstruktywnego. Chętnie sie przyłączę i pomogę. I sądzę, że nie tylko ja... :)
Podziękowali: POGANIACZE BYDŁA

Więcej
2015/01/21 21:49 #24507 przez PREVENT

PREVENT odpowiedział w temacie: Rejestracja załogi

Czekaliśmy na cel, teraz czas poczekać na rejestrację. Coś wiadomo kiedy otwiera się okienko?

Więcej
2015/01/21 22:18 #24513 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: Rejestracja załogi

VB 126P aż się prosi o bana... ale po co? Zaraz po ogłoszeniu celu na FB czytałem różne komentarze i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu pojawiło się kilka krytycznych. OŚWIADCZAM: Jeżeli komuś nie podoba się idea, organizacja, cel, termin itd to po kiego grzyba się tym interesuje? Proszę znaleźć sobie odpowiednią dla siebie imprezę i tam się zainstalować. Ot i po krzyku.
Podziękowali: POGANIACZE BYDŁA

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008