× Złombol 2015

szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Więcej
2015/01/21 12:02 #24365 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

W zeszlym roku nocowalismy pod wenecja na campingu - polaczenie promem za jedyne 18 euro za dwie osoby i auto. To tanio :) choc wolelibysmy pojechac moze dalej na poludnie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/21 12:08 #24368 przez CzęstoSkoda

CzęstoSkoda odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

No o Wenecji to myślałem tylko tak na zwiedzenie (być może przy okazji będę chciał tam coś "załatwić" :D) czyli max 1 dzień (gdy byłem kilka lat temu, to auto zastawiałem na takim dużym parkingu i potem jakimś tramwajem wodnym do "centrum".

A później to jak najbardziej na południe, myślę że minimum w okolice Rimini..gdybym musiał sam (znaczy w 2 osoby) ze swoim niezawodnym autem (którego jeszcze nie mam) jechać daleko, to pewnie bym się nie odważył, a tak to mogę jechać i na Sycylię ;)

Aleksandria napisał: W zeszlym roku nocowalismy pod wenecja na campingu - polaczenie promem za jedyne 18 euro za dwie osoby i auto. To tanio :) choc wolelibysmy pojechac moze dalej na poludnie :)

Więcej
2015/01/21 12:24 - 2015/01/21 12:33 #24372 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Po takiej szybkiej analizie wyszła mi fajna trasa - 5500 km z Waw do Waw, czyli jak rok temu, ale tym razem przez 16 państw jak się uprzemy i zaliczymy oprócz di Stelvio - przełęcz Transfogaraską w Rumunii - czyli obie najpiękniejsze drogi Europy wg. TopGear.

Są chętni na takie coś: goo.gl/maps/9jlMf

Trasa oczywiście orientacyjna, ale chciałbym całe wybrzeże Adriatyku zaliczyć;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)
Ostatnio zmieniany: 2015/01/21 12:33 przez Grzmiący Rydwan.

Więcej
2015/01/21 12:42 #24376 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

przy 12 dniach to 418 km dziennie....
tak szczerze mowiac to chyba wole zaszyc sie na pare dni i wygrzac kosci na plazy a nie wygrzewać je za kierownica :D

Więcej
2015/01/21 12:52 #24378 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Jak kto lubi, mnie leżenie na plaży nudzi kosmicznie. Wolałbym maraton Mody na sukces...

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2015/01/21 13:04 - 2015/01/21 13:05 #24380 przez CzęstoSkoda

CzęstoSkoda odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Ooo kurcze :o Ta trasa "delikatnie" odbiega od tej zaplanowanej przez organizatorów :D
Nie no chyba trochę przegięcie... Nie powiem - trasa super, ale chyba na kolejny Złombol. Ja bym był przy wersji polowa czasu trasa/połowa wypoczynek.
Ostatnio zmieniany: 2015/01/21 13:05 przez CzęstoSkoda.

Więcej
2015/01/21 13:05 #24381 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

poszedłbym jeszcze niżej w Albanię do mojej ulubionej Sarandy potem do Grecji Igoumenista Thesaloniki ...

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2015/01/21 13:06 #24382 przez CzęstoSkoda

No właśnie...trasa na 2016 :)

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni napisał: poszedłbym jeszcze niżej w Albanię do mojej ulubionej Sarandy potem do Grecji Igoumenista Thesaloniki ...

Więcej
2015/01/21 13:07 #24383 przez Polderari

my właśnie tak planujemy 50/50 zwiedzanie/odpoczynek

Tak zrobiliśmy w zeszłym roku. Oprócz tego w drodze powrotnej robiliśmy po max 200-300km dziennie co było super bo zostawało sporo czasu na zwiedzanie :)

My naszą trasę dopiero zaplanujemy i przedstawimy... i będzie na pewno zawierała elementy wypoczynku :)

Więcej
2015/01/21 13:07 #24384 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Aleksandria napisał: W zeszlym roku nocowalismy pod wenecja na campingu - polaczenie promem za jedyne 18 euro za dwie osoby i auto. To tanio :) choc wolelibysmy pojechac moze dalej na poludnie :)

polecam kamping Joly w Venecji, blisko głownej drogi a autobus miejski do centrum kosztuje 1,2 Euro
byłem tam 2 x elegancko i tanio

Podstawą elektryki są dobre styki !

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008