× Złombol 2015

szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Więcej
2015/02/16 11:22 #26182 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Aleksandria napisał: Mastępnie chcielibyśmy wjechać na najwyższy punkt widokowy - 3 883 mnp

Z której strony myślisz podbijać do Matterhorn?

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/02/16 15:19 #26184 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

jest tylko jedna możliwość. Od strony Tash - zostawiamy tam auta i jedziemy pociągiem do zermatt a potem wjeżdzamy kolejką linową.
Podziękowali: Ala montana

Więcej
2015/02/16 18:42 #26189 przez Szczaw Team

Szczaw Team odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

@Aleksandria - PO mecie plan już mam (Gardaland i szybciutko do domu), ale PRZED ... pobieracie jakieś wpisowe za możliwość podążenia Waszym śladem? :P

Więcej
2015/02/16 18:54 #26190 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Pomyślimy ;)

Więcej
2015/02/17 08:51 #26196 przez Zmiennicy!

Zmiennicy! odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

BOREWICZ TEAM napisał: w Helmutkowie niedaleko trasy jest Europa Park byłem tam jakieś 20 lat temu było kosmicznie teraz oglądałem ich stronkę wygląda zachęcająco myślę zaatakować na powrocie.Może ktoś ma świeższe doświadczenia?

Byliśmy wracając z Lorret.
Moim zdaniem warto :).
Cały dzień ganiania od kolejki do kolejki. Mam filmiki z większości z nich...
Genialna zabawa :).
Podziękowali: Ala montana

Więcej
2015/02/18 12:08 #26231 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

My chyba również się piszemy na wjazd na taras widokowy w kierunku Matterhorn :) A tu mała zachęta:
katiraf.com/nasze-podroze/szwajcaria/48-dzien11zermatt

Więcej
2015/02/18 20:04 #26245 przez Polderari

ciekawe czy mają bilety grupowe i od ilu osób :)

Więcej
2015/02/20 19:06 #26322 przez ŻUCZEK MORSKI

ŻUCZEK MORSKI odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

myślał ktoś o przeprawie promowej z bari-włochy do bar w czarnogórze i powrót chorwacja
koszt promu żuk + 6 osób 412 euro czas 9 godzin

Więcej
2015/02/21 22:21 #26337 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Aleksandria napisał: ciekawe czy mają bilety grupowe i od ilu osób :)

Z moich wstępnych rozeznań bilet na kolejkę linową z z Zermatt na Kein Matterhorn kosztuje ponad 100 euro.... Oczywiście mogę się mylić.

Więcej
2015/02/22 22:14 #26354 przez Polderari

już pisałem bilet kolejką ksoztujr 99 CHF

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008