× Złombol 2015

szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Więcej
2015/01/26 21:02 #25191 przez PREVENT

PREVENT odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

CK Dezerterzy :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/26 21:07 #25192 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Tak jest, a dokładnie to warto wiedzieć że jest to książka autobiograficzna w sporej części i dlatego własnie mam ochotę zaliczyć to miasto w drodze powrotnej, mimo że nie znajdę tam żadnych śladów bohaterów...

pl.wikipedia.org/wiki/C.K._Dezerterzy

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2015/01/26 21:32 #25194 przez Dziadostwo

Dziadostwo odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Czy do bani? nie wydaje mi się,z końca transfo na początek alpiny jest 160km myślę o rozbiciu ich na 2 dni na spokojnie :P

Warszawa 203 kombi
Wołga Gaz 24-02 kombi

Więcej
2015/01/26 21:42 #25195 przez Los Iwiczna Locos

Los Iwiczna Locos odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Chciałem tylko zwrócić uwagę że w Monachium jest muzeum BMW połączone z fabryką, możliwe jest zwiedzanie jednego i drugiego.

Więcej
2015/01/26 21:42 #25196 przez Lajkoniki Team

Lajkoniki Team odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Też planuje przejechać Transfogarską, Transalpine
Ponoć najlepiej jechać w tygodniu, bo w weekend rumuni oblegaj trase, pikniki itd.

Więcej
2015/01/26 21:53 - 2015/01/26 21:54 #25199 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Czyli Bleki mamy podobne plany :)
Ponoć Transalpina ładniejsza od Transfogarskiej.
Ostatnio zmieniany: 2015/01/26 21:54 przez Czerwony Team.

Więcej
2015/01/26 22:03 #25202 przez Dziadostwo

Dziadostwo odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Co do Monachium BMW jak naj bardzej polecam,byłem,polecam też w monachium jedno z największych na świecie muzeum techniki i technoligi światowej,gotuje mózg w pół godziny z nadmiaru wiedzy wjazd 8,50e otwarte do 17stej polecam wejść około 12 bo jest co oglądać

Warszawa 203 kombi
Wołga Gaz 24-02 kombi

Więcej
2015/01/26 22:53 #25209 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Pogromcy Duchów napisał: Siemka, my podobnie jak Grzmiący planujemy lecieć po Stelvio na Transfogarską a z niej na Transalpine,w sumie mieliśmy plan kiedyś jechać na Rumunie boxerami a pojedziemy wawą,przełęcze są obok siebie więc grzechem by było nie odwiedzić obu goo.gl/maps/DUHFS

Bleki, Ty Pogromco, to mój plan, tylko do Wenecji nie chcę wjeżdżać, byłem w zeszłym roku. Jak doliczę 1000 km na dojazd z/do domu, uznam to za satysfakcjonujący dystans na Złombol...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2015/01/26 23:44 #25227 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

To muzeum w monachium najlepiej zwiedzić w ten sposób, że jedziecie do Lindau w jeden dzien, rano wsiadacie w pociąg jedziecie pociągiem do Monachium i wieczorem wracacie do Lindau. Inaczej stracicie czas na wjazd i wyjazd z monachium

Więcej
2015/01/27 00:28 #25229 przez Los Iwiczna Locos

Los Iwiczna Locos odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Aleksandria napisał: Inaczej stracicie czas na wjazd i wyjazd z monachium

Absolutnie sie nie zgadzam, muzeum jest na obrzeżach Monachium, nie ma najmniejszego problemu z dojazdem, przy muzeum/fabryce jest olbrzymi parking, spokojnie można wjechać zostawić bryke i zwiedzać muzeum i fabrykę.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008