× Złombol 2015

Lada Niva

Więcej
2015/01/23 10:30 #24783 przez wyTAPICERowani

wyTAPICERowani stworzył temat: Lada Niva

hej! Proszę o podpowiedź, czy Lada Niva z 2003 roku może być dopuszczona do rajdu? Chodzi mi o model 2004; pojemność silnika: 1700, moc(km): 82

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/23 10:32 #24784 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Lada Niva

Pisz do orgów, tutaj nikt tego nie wie.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2015/01/23 10:33 #24785 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Lada Niva

Masz tu : zlombol.pl/pl/forum-124/zlombol-2015/134...tion-nadaje-sie.html
już wątek o Nivkach, więc po co zakładasz nowy ?!

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

Więcej
2015/01/23 14:46 #24813 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Lada Niva

ręce opadają... i chęć zrobienia czegokolwiek z tym forum też. Przez ostatnie dni piszecie w okolicach średnio 70 postów na dobę. Ja nie mam nawet czasu przeczytać połowy z tego. Do tego ciągle powstające tematy które się dublują. Najprościej pierdyknąć nowy temat, a co, niech wszyscy mi wszystko tłumaczą. Nawet się do FAQ nie chce zajrzeć... Pisze jak byk, że dopuszczone są młodsze auta, pod warunkiem, że konstrukcja wywodzi się z komuny i nie zmieniła się znacząco. Na tej samej zasadzie jak dopuszczony jest Polonez Plus, będzie dopuszczona Twoja NIVA. WSZYSTKO JEST NAPISANE, WYSTARCZY ODROBINA CHĘCI I POŚWIĘCENIA DOSŁOWNIE 10 MINUT NA PRZECZYTANIE FAQ + przeglądnięcie paru starych tematów po użyciu wyszukiwarki !!

Chyba sobie jednak odpuszczę. Muszę to przetrawić.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
Podziękowali: Škoda Zachodu

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008