× Złombol 2015

Poszukuję załoganta

Więcej
2015/07/29 16:20 #29431 przez Futerko85

Futerko85 odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

Czesc
Macie jeszcze wolne miejsce?
Temat został zablokowany.
Więcej
2015/07/29 21:24 #29440 przez Krzyżacy Brodnica

Krzyżacy Brodnica odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

Z powodu wykruszenia się mojej załogi (przestraszyli się Alp) poszukuję 1-2 osób. Ruszam Polonezem (miał być Żuk, ale sam nie zdołałem go przygotować).
Startuję z Brodnicy z kujawsko-pomorskiego 14 sierpnia koło południa, po drodze do Katowic mogę kogoś zabrać. Darczyńców raczej pozyskam sam, ale jakby ktoś miał to nie odmówię. Mile widziana partycypacja w kosztach przejazdu. Ze względu na mój wyjazd na wczasy preferuję kontakt mailowy (do kraju wracam 9 sierpnia). U załogantów mile widziane umiejętności mechaniczne i prawo jazdy.
Ze względu na krótki urlop - po osiągnięciu mety wracam do Polski.
kontakt do mnie: [email protected] (zamiast myślnika ma być oczywiście kropka)
Więcej
2015/08/01 21:07 #29522 przez Rychla Basieńka

Rychla Basieńka odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

Dzień dobry , cześć i czołem !
Sytuacja prosta jak drut trzymający wydech w naszej skodzie , z powodów zmiennych terminów urlopowych straciliśmy 2 załogantów i szukamy zastępstwa !
Płeć nie gra roli , liczą się chęci , na plus oczywiście znajomość mechaniki pojazdów , prawo jazdy oraz umiejętności wokalne jeśli skończą się nam kasety w radiu !
Podstawowe fakty , jedziemy skoda favorit (przygotowana do drogi ), ja Michał oraz koleżanka Dżołena , za sobą mamy już 2 złombole i wiemy z czym to się "je". Po zaliczeniu celu obieramy kierunek na Chorwacje powrót Węgry, Słowacja , Czechy czy co tam wymyślimy po drodze , powrót ok 29 .Liczymy oczywiście na wspólne podziały kosztów i wasze zaangażowanie poszukiwaniu darczyńców , bo im więcej tym lepiej !!!
Pytania , prośby, zażalenia :
Michał 512 207 cztery95
m.c.kolodziejczyk(małpa)gmail.com
Więcej
2015/08/02 21:53 #29547 przez Skodzitsu

Skodzitsu odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

No to wykruszył nam się kolega z załogi i szukamy kogoś na jego miejsce. Jest nas dwóch facetów 30+, inteligentni i oczytani ;) Jedziemy Skodą Favorit. Już
przygotowana, darczyńcy pozyskani, tylko wsiadać i jechać.

A tak poważnie, to szukamy trzeciego faceta z prawem jazdy, miło jakby miał jakieś doświadczenie mechaniczne, ale nie jest to warunek konieczny. Ważne, żeby nie był wygodnicką marudą. Po osiągnięciu mety jakieś zwiedzanie, ale jeszcze nie mamy sprecyzowanych planów. Wszystko do dogadania. 509-826-877 Patryk.
Więcej
2015/08/05 23:16 - 2015/08/05 23:17 #29658 przez Rychla Basieńka

Rychla Basieńka odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

NIEAKTUALNE !!!

Dzień dobry , cześć i czołem !
Sytuacja prosta jak drut trzymający wydech w naszej skodzie , z powodów zmiennych terminów urlopowych straciliśmy 2 załogantów i szukamy zastępstwa !
Płeć nie gra roli , liczą się chęci , na plus oczywiście znajomość mechaniki pojazdów , prawo jazdy oraz umiejętności wokalne jeśli skończą się nam kasety w radiu !
Podstawowe fakty , jedziemy skoda favorit (przygotowana do drogi ), ja Michał oraz koleżanka Dżołena , za sobą mamy już 2 złombole i wiemy z czym to się "je". Po zaliczeniu celu obieramy kierunek na Chorwacje powrót Węgry, Słowacja , Czechy czy co tam wymyślimy po drodze , powrót ok 29 .Liczymy oczywiście na wspólne podziały kosztów i wasze zaangażowanie poszukiwaniu darczyńców , bo im więcej tym lepiej !!!
Pytania , prośby, zażalenia :
Michał 512 207 cztery95
m.c.kolodziejczyk(małpa)gmail.com

NIEAKTUALNE !!!
Ostatnio zmieniany: 2015/08/05 23:17 przez Rychla Basieńka.
Więcej
2015/08/06 11:06 #29662 przez Łosie_w_Kosmosie

Łosie_w_Kosmosie odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

- Żuk z Krakowa
- 1-2 wolne miejsca
- kontakt: Jagoda 782981958/[email protected]
- preferencje wiekowe: do 30;)
Więcej
2015/08/06 21:38 #29688 przez ROSOMAK

ROSOMAK odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

Poszukuje nadal 2 osób
Żuk. Chełm
Tel 609258245 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej
2015/08/07 15:05 - 2015/08/07 15:06 #29736 przez Wartburg_1990

Wartburg_1990 odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

ZAŁOGANT NA RAJD ZŁOMBOL POSZUKIWANY!
Cześć!
Szukamy chętnego/chętnej do dołączenia do ekipy na rajd Złombol (15-23 sierpnia).
Jesteśmy z Warszawy, ja i dwie dziewczyny, mamy od dwudziestu kilku do trzydziestu kilku lat, brakuje nam jeszcze jednej osoby. Jedziemy wartburgiem z 1990 r (zdjęcie w pierwszym linku na dole). Nasza trasa w ramach tegorocznego rajdu to Warszawa-Katowice-Wiedeń-Bawaria-Szwajcaria-Włochy-Przełęcz Paso dello Stelvio w Tyrolu Południowym. Wracając zwiedzamy Wenecję, wybrzeże chorwackie, w miarę dostępności czasu jedziemy dalej przez Czarnogórę i Serbię. Najwięcej czasu planujemy poświęcić na zwiedzanie Alp i Chorwacji.
Prawo jazdy nie jest konieczne. Szacunkowy koszt wyjazdu 1800 zł od osoby, noclegi pod namiotem. To nasz drugi wyjazd na ten rajd, podobnie jak w zeszłym roku jedziemy pod patronatem dziennika "Puls Biznesu". Poniżej link do zajawki naszego ubiegłorocznego wyjazdu:
moto.pb.pl/3853055,19421,wyruszylismy-na-zlombol
Zapraszamy!
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostatnio zmieniany: 2015/08/07 15:06 przez Wartburg_1990.
Więcej
2015/08/08 09:54 #29780 przez KOWALSKI

KOWALSKI odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

Witam.
Poszukujemy jednego załoganta. Faceta albo babki. Jedziemy żukiem z Wrocławia. Szczegółowo zaplanowanego powrotu nie mamy. Wyjdzie w trakcie. Zostanie demokratycznie wybrany;) Powrót do PL planowany na sobotę 22 sierpnia. Skład na chwilę obecną to czterech facetów w wieku 25-36. Autko prawie gotowe do drogi, darczyńcy prawie w komplecie. Zapraszam. Kontakt, Krzysiek 502728246.
Więcej
2015/08/08 11:50 #29787 przez SkazaniNaŁadę

SkazaniNaŁadę odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

My również poszukujemy jeszcze jednego załoganta. Faceta albo babki :). Jedziemy Ładą z Rzeszowa. Powrót planowany przez Włochy (Wenecja), Chorwacja, Węgry, Słowacja. Powrót planowany na niedzielę 23 sierpnia. Skład na chwilę obecną mieszany, w wieku 27-36. Auto przygotowane do drogi, ale bez klimy ;)
Zapraszamy.
Kontakt, Patryk 606956677.
zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008