× Złombol 2015

Poszukuję załogi

Więcej
2015/01/23 14:58 #24815 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka stworzył temat: Poszukuję załogi

Wzorem roku ubiegłego tutaj wpisują się OSOBY, które poszukują miejsca w pojazdach już gotowych ekip. Proszę o trzymanie się w miarę możliwości wzoru. Pozwoli to wszystkim na łatwiejszą selekcję "ogłoszeń". Proszę nie robić długich opisów, bo to tylko "zaciemnia" ogłoszenie

- województwo w którym szukacie ekipy z którą chcielibyście pojechać
- ilość chętnych osób na dołączenie się do jakiegoś teamu
- dane kontaktowe ( email/telefon/PW/GG itd - do wyboru, jeśli ktoś nie chce podawać prywatnej komórki)
- krótko i zwięźle preferencje odnośnie teamu, resztę doprecyzujecie sobie na spotkaniu czy podczas rozmowy telefonicznej/emailowej itd

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/23 15:14 #24816 przez Jagód

Jagód odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

- województwo: mazowieckie (chociaż jeśli zaiskrzy nie widzę problemu w dojechaniu do załogi na drugi koniec Polski)
- ilość chętnych osób: 1
- dane kontaktowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / 604998806

Szukam młodego, energicznego i nieco postrzelonego teamu, z którym będę mogła przeżyć przygodę życia ;) Mogę robić zarówno za kierowcę, jak i za kucharza. Więcej informacji o moich niesamowitych zdolnościach na priv ;)

Więcej
2015/01/23 17:48 #24836 przez Kaś

Kaś odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

- województwo dolnośląskie (wszystkie inne też wchodzą w grę)
- 2 siostry ;)
- kontakt PW lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mamy 27 lat (osobno, nie razem;) Każda z nas bez przeszkód poprowadzi samochód, ulepi kanapkę, opowie żart czy zaśpiewa piosenkę. Wybieramy się pierwszy raz.

Kierujemy, gotujemy, żartujemy :)

Więcej
2015/01/25 20:41 #25073 przez GóralTeam

GóralTeam odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Poszukuję osób z okolic Żywca lub Bielska Białej które chcą utworzyć Team na tegoroczny Złombol, ewentualnie mogę też pojechać z jakimś istniejącym Teamem z tych okolic (jak nic się nie znajdzie to mogą być dalsze regiony Polski) Gwarantuje doskonałą zabawę,trochę też podróżuję także ta dziedzina jest mi znana.Złombol śledzę już któryś rok także też mi jest znany.Na mechanice też co nie co się znam :D

Więcej
2015/01/25 21:40 #25081 przez Škoda Zachodu

Škoda Zachodu odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Wbijaj na spotkanie śląskich załóg
www.facebook.com/events/853555408021788/

My jesteśmy z B-B zawsze można się ugadać na miejscu :)

Więcej
2015/01/28 01:06 - 2015/01/28 01:08 #25316 przez Polonez-team

Polonez-team odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Witam jestem z Katowic chciał bym stworzyć team i wystartować w tegorocznej edycji złombola , myślę nad zakupem poloneza kombi/cargo/roya jestem po 40 i szukam towarzyszy/towarzyszki :silly: do zakupu i remontu auta , najlepiej z okolic Katowic start raczej w wersji ekonomicznej max 6 dni
Ostatnio zmieniany: 2015/01/28 01:08 przez Polonez-team.

Więcej
2015/02/01 13:31 - 2015/02/01 13:33 #25510 przez Banan 20

Banan 20 odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Witam
Poszukuję załogi z okolic Warszawy lub województwa Mazowieckiego .
Grójec,Mszczonów .Białobrzegi .
Chętnie pomogę przy przygotowaniu Samochodu dołożę się do paliwa
1 osoba pozdrawiam Damian 25 lat.tel 798 366 086 POCZTA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

:P :P
Ostatnio zmieniany: 2015/02/01 13:33 przez Banan 20.

Więcej
2015/02/01 22:23 #25528 przez SzukamyTeamu

SzukamyTeamu odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Witam

-mazowieckie/lubelskie/małopolskie (kraków) jak trzeba dojedziemy wszędzie
- 2 sztuki
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub facebook www.facebook.com/mariusz.kusinski
- szukamy teamu dla którego nie straszne są żadne wyzwania i oczekuje świetnej atmosfery. My jesteśmy studentami (stąd Kraków), kochamy podróże - do tej pory głównie autostopem. Możemy prowadzić samochód, śmiało damy radę go popchać kilka kilometrów, ugotujemy, wypijemy, polejemy, pomożemy reperować. Generalnie full serwis. Śledze złombola od zeszłego roku dlatego w tym, chciałbym spróbować!

Więcej
2015/02/03 23:27 - 2015/02/03 23:31 #25628 przez maGda0611

maGda0611 odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Heeej! Jestem z Lublina! Mam 25lat! Mogę dojechać wszedzie :)

Mam już za soba nie jedną podobną wyprawe, ale bardzo chciałabym wyruszyć w Złombolu! :)

Mogę gotować :P , śpiewać ;) , tańczyć :) , rozkładać namioty, być nawigacją i kierowcą :)

Uwielbiam takie wyprawy! Nowe znajomości i wyzwania! :)

Mój nr telefonu: 783 671 104 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostatnio zmieniany: 2015/02/03 23:31 przez maGda0611.

Więcej
2015/02/03 23:30 #25629 przez maGda0611

maGda0611 odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Wasz link jest nieaktualny :(

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008