× Złombol 2015

Poszukuję załogi

Więcej
2015/03/05 16:28 #26624 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

kamila2102 napisał: Dziękuje kolegą za cenne informację, domyślam się że łatwo nie będzie i właśnie dlatego chce jechać :)
A co do T1 fakt, nie widziałam na żadnej z relacji ale nie o to mi chodziło :) Jak byłam mała miała swojego resoraka T1 biały w kwiatki, kiedyś będę miała taki ale w skali 1:1 ;)

Pozdrawiam i liczę że się spotkamy w drodze do Alp ! :)

Po nick'u to idealnie pasowała by Ci kopiejka w kombiwarze ;-)

Czyli Łada 2102 :) Powodzenia!

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/03/26 23:16 #27129 przez Pajda

Pajda odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Cześć Wszystkim :)
Nazywam się Paweł, mam 33 lata :)
- jestem z województwa Ślaskiego - Gliwice
- ilość chętnych osób na dołączenie się do jakiegoś teamu - 1
- dane kontaktowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- - szukam zabawnej ekipy na Złombol :)humorek który dopisuje, fajna imprezka, fajni ludzie, miła atmosfera, po prostu normalka :) podzielę się kosztami bez najmniejszego problemu, jestem fajnym facetem z poczuciem humoru :) mający dystans do siebie i do innych :) na mechanice znam się średnio , ale mega chętnie pomogę w naprawach jeśli coś się wydarzy. Mam 16 lat prawo jazdy więc także mogę prowadzić jakby ktoś zaniemógł :) Pozdrawiam Wszystkich :)

Więcej
2015/03/29 23:34 #27215 przez Urcek

Urcek odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Witajcie,
Nazywam się Jacek i mam 27 lat. Poszukuję ekipy która przygarnęłaby spokojnego, wesołego człowieka.

- Prawo jazdy B+E
- Biegła znajomość angielskiego
- Poczucie humoru
- Dystans do siebie ;)

- znajomość niemieckiego, nazwijmy na średnio komunikatywnym poziomie ;)
- z mechaniki, powiedzmy, że wiem którą stroną używać śrubokręt.

Mogę partycypować w kosztach organizacyjnych, jak również pomóc w poszukiwaniu darczyńców.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej
2015/04/03 20:59 #27309 przez fripin

fripin odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Witam,
Jestem Łukasz, mam 21.

-województwo: mazowieckie (okolice Warszawy)
-ilość osób: 1
-kontakt: gg: 4405870; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-jestem studentem (wydział samochodowy :D) więc mile widziane studenckie ekipy.

Byłby to mój pierwszy taki wyjazd. Znam dosyć dobrze język angielski, posiadam prawo jazdy kat. B.

Więcej
2015/04/09 12:18 #27449 przez Michq34

Michq34 odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Siemanko,jestem Michał mam 23 lata poszukuje załogi na tegoroczny Złombol.
Jestem z województwa małopolskiego-okolice Tarnowa/Krakowa,ale bezproblemowo dojadę wszędzie.

-liczba osób: 1 sztuka
-zawodowy kierowca,prawie wszystkie kategorie aktywne jeśli nie pije ;)
-mechanik z zawodu i pasji więc z chęcią dołączę się do ulepszania Złombolowego pojazdu przed jak i w trakcie wyprawy.

Szukam naprawdę zakręconego teamu,również ze swojej strony zapewniam niezła atmosferę i niezłomnego kompana do wyprawy oczywiście nic na KRZYWY RYJ!
Wszelki kontakt o każdej porze dnia i nocy 796-912-018 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej
2015/04/15 22:44 #27590 przez Kaś

Kaś odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Dwie siostry z województwa dolnośląskiego szukają załogi! Mamy po 27 lat, czynne prawo jazdy. Szukamy pozytywnie zakręconej ekipy...może Chorwacja w drodze powrotnej?
Kontakt PW lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej
2015/04/18 00:55 - 2015/04/18 00:58 #27624 przez Pawele00

Pawele00 odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

witam wszystkich !

- Lubelskie ale chętnie dojadę nawet na drugi koniec polski :)
- jedna osoba
- 517377507 (jeśli nie odbieram proszę o sms, oddzwonię) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.facebook.com/tamten00
- nazywam się Paweł, mam 19 lat poszukuję wesołego teamu na tegoroczny złombol :D mogę robić za kucharza, kierowcę ;d przerabiam technikum mechaniczne więc z mechaniki też jestem w stanie coś naprawić :)
Ostatnio zmieniany: 2015/04/18 00:58 przez Pawele00.

Więcej
2015/04/22 13:14 #27700 przez Pola91

Pola91 odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

23 latka z Katowic poszukuje teamu :)
Mogę pichcić, polewać, prowadzić, śpiewać ... Co tylko potrzeba!

Dołożę się oczywiście kosztowo. Poszukuję ekipy z poczuciem humoru ;)

Więcej
2015/05/27 11:57 - 2015/05/27 12:12 #28103 przez GóralTeam

GóralTeam odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Witam wszystkich!!!

Mam na imię Paweł - lat 25
Poszukuję załogi która zabierze mnie na tegoroczną wyprawę Złombol w Aply :)
Załoga najlepiej z województwa śląskiego. Dużo podróżuje, posiadam prawo jazdy kat B Interesuję się motoryzacją, umiem co nie co naprawić. Złombol śledzę już 3 lata, miałem w tym roku startować żukiem ale niestety Ekipa się rozpadła :( Gwarantuję dobrą zabawę. Kontakt: meil Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz 509646405 Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 2015/05/27 12:12 przez GóralTeam.

Więcej
2015/06/02 15:54 - 2015/06/02 15:56 #28178 przez mum666

mum666 odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Witam wszystkich,

Adrian, 27 lat, adrian.lopusiewicz(małpa)gmail(kropka)com

- mogę prowadzić jak ktoś mi da, kilka razy robiłem już trasy po 1500km z przerwami tylko na tankowanie i oddawanie płynów, wiem co to znaczy zjazd po 9 red bullach

- podstawy mechaniki mam, wymieniłem z kumplami w osiedlowym garażu silnik (z całą wiązką i układem paliwowym) w dwa dni i jedną noc

- umiem i lubię gotować oraz przede wszystkim pić

Jak jestem w Polsce to raczej przebywam w Lubuskim więc raczej mało po drodze ale dojadę gdzie trzeba.

Raczej będę sam albo z mniejszą połową (wiem że połowy są takie same ale to jest wyjątek od reguły)
Ostatnio zmieniany: 2015/06/02 15:56 przez mum666.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008