× Złombol 2015

Poszukuję załogi

Więcej
2015/06/10 13:48 - 2015/07/04 21:02 #28255 przez BrakTeamu1

BrakTeamu1 odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Chłopak z dziewczyną poszukują załogi. Witam dwoje mega śmiesznych 22 latków poszukuje ekipy do wspólnej podróży. Jesteśmy z krzyżackiego miasta Malborka woj. Pomorskie. Oboje lubimy podrożować wiec każda trasa Nas zadowoli myśleliśmy o powrocie przez Lazurowe Wybrzeże. Mamy juz kilku chetnych darczyńców wiec we wszystkim pomozemy inne koszty tez chetnie przejmiemy na siebie. Ja posiadam prawo jazdy od 4 lat z dość sporym przebiegiem i bagażem doświadczeń, interesuje sie motoryzacja z całkiem niezłym skutkiem wiec bardzo chetnie pomogę w ewentualnych naprawach. Posiadamy prywatny samochód wiec dojedziemy gdzie tylko potrzeba. Wszelkie opcje i możliwości są do dogadania i negocjacji. Z niecierpliwością czekam na propozycje pod numerem tel 514765224 ze względu na pracę niezawsze odbieram wiec polecam sms-y lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Z góry dziękuję. Pozdrawiamy Paweł i Angela.

Edit : poprawka w tekście, moderator
Ostatnio zmieniany: 2015/07/04 21:02 przez Załoga Tarpaniątka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/06/10 15:01 #28258 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

BrakTeamu1 napisał: Chłopak z dziewczyną poszukują załogi. Witam dwoje mega śmiesznych 22 latków poszukuje ekipy do wspólnej podróży. Jesteśmy z krzyżackiego miasta Malborka woj. Pomorskie. Oboje lubimy podrożować wiec każda trasa Nas zadowoli myśleliśmy o powrocie przez Lazurowe Wybrzeże. Mamy juz kilku chetnych sponsorow wiec we wszystkim pomozemy inne koszty tez chetnie przejmiemy na siebie. Ja posiadam prawo jazdy od 4 lat z dość sporym przebiegiem i bagażem doświadczeń, interesuje sie motoryzacja z całkiem niezłym skutkiem wiec bardzo chetnie pomogę w ewentualnych naprawach. Posiadamy prywatny samochód wiec dojedziemy gdzie tylko potrzeba. Wszelkie opcje i możliwości są do dogadania i negocjacji. Z niecierpliwością czekam na propozycje pod numerem tel 514765224 ze względu na pracę niezawsze odbieram wiec polecam sms-y lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Z góry dziękuję. Pozdrawiamy Paweł i Angela.

Popraw tych nieszczęsnych sponsorów, bo z taką znajomością regulaminu to nikt was nie przygarnie :P

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka
Podziękowali: 2F4U

Więcej
2015/06/10 19:31 #28260 przez BrakTeamu1

BrakTeamu1 odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Przepraszam pisane z tel.

Więcej
2015/06/10 19:48 #28261 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Nie chodzi o wielkie czy małe litery a o znajomość regulaminu i zasad złombolowych. Tu nie ma sponsorów !!!

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Podziękowali: 2F4U

Więcej
2015/06/12 09:46 #28295 przez Załoga Sputnika

Załoga Sputnika odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

mum666 napisał: Witam wszystkich,

Adrian, 27 lat, adrian.lopusiewicz(małpa)gmail(kropka)com

- mogę prowadzić jak ktoś mi da, kilka razy robiłem już trasy po 1500km z przerwami tylko na tankowanie i oddawanie płynów, wiem co to znaczy zjazd po 9 red bullach

- podstawy mechaniki mam, wymieniłem z kumplami w osiedlowym garażu silnik (z całą wiązką i układem paliwowym) w dwa dni i jedną noc

- umiem i lubię gotować oraz przede wszystkim pić

Jak jestem w Polsce to raczej przebywam w Lubuskim więc raczej mało po drodze ale dojadę gdzie trzeba.

Raczej będę sam albo z mniejszą połową (wiem że połowy są takie same ale to jest wyjątek od reguły)

Skąd jesteś z lubuskiego?

Więcej
2015/06/18 00:02 #28369 przez Dziki Dzikus

Dziki Dzikus odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Witam Złombolowców! POSZUKUJE 3 OSÓB DO CZTEROOSOBOWEJ ZAŁOGI do tegorocznego wyjazdu. Mam Poloneza Caro 95` 1.9D, z przeglądem i ubezpieczeniem, jezdzę nim od 2 lat i znam go jak własną kieszeń. Kilka drobiazgów trzeba przy nim zrobić przed taką długą trasą. Pracuje w warsztacie samochodowy więc myślę że miejsce do przygotowania auta nie bedzie problemem. Mieszkam aktualnie w warszawie ale nie jest to przeszkoda jesli ktos bedzie z innego miasta. Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc :)

Mój tel. kom. 505930052
fb: www.facebook.com/andrzej.wieczorek.600

oto mój Dzikus :D czerwony... najszybszy
Załączniki:

Więcej
2015/06/18 00:04 #28370 przez Załoga Sputnika

Załoga Sputnika odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Ale piękny paździerz! widać że długo hodowany:):) ja niestety w swoim warbo musze zadowolić się tym co wykwitło od początku roku....

Więcej
2015/06/18 10:41 #28378 przez Skodzitsu

Skodzitsu odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

@Dzikus: nie w tym dziale, powinieneś napisać w "Szukam załoganta"

Więcej
2015/06/21 22:47 #28423 przez Mkzibi

Mkzibi odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

No cóż i chyba mnie też dopadło.Jeszcze nie wiem na 100% ale chyba mi się załoga wykruszy. Jeśli tak będzie to będę szukał 1 osoby do Poloneza.

Rozważam też wyjazd w pojedynkę. Czy ktoś jechał na Złombol sam? Może to i trochę smutno ale jednak jechać trzeba.

Więcej
2015/06/22 07:57 #28424 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Mkzibi napisał: Czy ktoś jechał na Złombol sam? Może to i trochę smutno ale jednak jechać trzeba.

W ubiegłym roku sam jechał np. Lesio Fiatem 126p!
Na Złombolu rzadko jedzie się samemu, podczepisz się do jakiejś grupy, bez problemu znajdziesz kogoś kto cię na trochę zmieni za kółkiem. Jeżeli tylko dasz radę finansowo to nie wymiękaj!

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008