× Złombol 2015

Poszukuję załogi

Więcej
2015/07/29 22:43 #29447 przez Krzyżacy Brodnica

Krzyżacy Brodnica odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

cześć
mam miejsce w polonezie - ruszam z Brodnicy 14 sierpnia. Mam 42 lata. Załoga mi się wykruszyła z Żuka, więc jadę poldkiem. Jakbyś był chętny to możemy się dogadać.
Pozdr
pisz na mój profil lub na mail michalczu@tlen-pl (zamiast myślnika kropka)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/08/04 18:03 #29602 przez ka_te

ka_te odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Hej, no to w miarę zwięźle:

- województwo: najchętniej mazowieckie (mieszkam w Warszawie) albo podlaskie, ale nie będzie problemu żebym gdzieś dojechała,
- ilość chętnych osób na dołączenie się do teamu: 1
- kontakt: najlepiej priv, jak coś, to potem zgadamy się telefonicznie :)

Kasia, lat 28, szukam wesołej ekipy, do której mogłabym dołączyć na tegorocznego Złombola. Od razu mówię, że prawo jazdy mam od niedawna, więc na trudniejszych odcinkach raczej dużego pożytku za kierownicą ze mnie nie będzie, ale jeździć lubię, więc na tych łatwiejszych chętnie kogoś odciążę :) Na mechanice niestety się nie znam, ale za to mam wieloletnie doświadczenie w szeroko pojętym "pasażerowaniu", a więc jako: tłumacz/dj/wodzirej/kucharz/logistyk/pogodynka/nawigator/osoba zagadująca kierowcę, żeby ten nie zasnął na nużącej trasie w nocy/przeglądarka internetowa/wsparcie moralne itp. ;) Co do powrotu, to nastawiałam się raczej żeby wracać zaraz po dotarciu do mety, ale urlop mam wstępnie do 23 sierpnia, więc jestem otwarta na propozycje. Oczywiście dorzucam się do kosztów paliwa. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany przygarnięciem mnie, to proszę o kontakt :)

Więcej
2015/08/06 16:36 #29681 przez BAŁAGAN

BAŁAGAN odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Hej :) Jeśli nadal szukasz ekipy to My jesteśmy pośrodku między mazowieckim a podlaskim , jedziemy dużym fiatem i jest nas trzech, więc jedno miejsce wolne jest, tylko planujemy trochę dłuższą drogę powrotną przez bałkany ;) jak coś to dzwoń, pisz na 514376678 Banan

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008