× Złombol 2015

Regulamin - paragraf 1

Więcej
2015/01/25 12:15 #25018 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: Regulamin - paragraf 1

Ale pojechaliście....
Powtórzę raz jeszcze...
Jak już napisałem nie ma miejsca na lans tanim kosztem. Nie ma SPONSORINGU co jest chyba jasne. Wszelkie próby ślizgania się pod przykrywką powinny być eliminowane w miarę możliwości oczywiście. W tym wątku chodziło o to, że jakaś grupa chciała za darmochę pojechać i tyle.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/25 12:21 #25019 przez RTW

RTW odpowiedział w temacie: Regulamin - paragraf 1

Wydaje mi sie, ze i tak czesc ekip nie jedzie za swoje i pozostaje to tylko w kwestii ich sumienia.

Dla mnie jest to porownywalne z pakowaniem kupy siana w auta ktore z zalozenia mialy byc tanie i niepewne czy dojada

Serdecznie pozdrawiamy

Więcej
2015/01/25 12:58 #25023 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Regulamin - paragraf 1

Abstrahując od ogólnego tematu. Nie każdy chce zostawiać auto gdzieś po drodze. Niektórzy picują auta, bo chcą je mieć na dłużej. Mój jest w moich, jako właściciela, rękach od bodaj 12 lat i nie mam zamiaru go nigdzie po drodze złomować i choćby nie wiem co i tak złoma ściągnę do kraju, choćby to miało przewyższyć jego wartość.

Akurat ten punkt mówiący o "złomie" za orientacyjną cenę 1000zł który w razie czego złomujesz, od razu był mocno dyskusyjny i traktowany z przymrużeniem oka.

Złomowałbyś auto, które kupiłeś za ten powiedzmy 1000zł a potem wsadziłeś w niego 10k zł w remont (pomijam tu swój czas) i przygotowanie ? Nie sądzę.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
Podziękowali: Los Iwiczna Locos

Więcej
2015/01/25 13:03 #25025 przez LuzneGacieBezSuwaka

LuzneGacieBezSuwaka odpowiedział w temacie: Regulamin - paragraf 1

Czytam do jakiegoś czasu padającą tu argumentację i podzielę się własnymi przemyśleniami na temat paragrafu 1 regulaminu. I tego co robią i jak zdobywają kasę na wyjazd załogi.
Moim zdaniem intencją twórcy regulaminu było to by reklamy na pojazdach znajdowały pokrycie na koncie fundacji. Nie dopuszczalna jest więc tylko sytuacja taka, że mamy na samochodzie reklamę firmy X bo dołożyła do części a nie wpłaciła na konto fundacji. A argumentem za moją tezą jest mianowicie fakt, że koszty całkowite podróży i tak przewyższają kwotę wymaganą do uzbierania na rzecz fundacji. Z drugiej strony gdyby ktoś nie miał kasy na podróż to nie ma kasy na dzieciaki (taka transakcja wiązana).
Podsumowując widzę to tak, jest załoga która nie ma kasy na podróż etc. Znajduje się firma X, która daje w zamian za możliwość reklamy daje 1,5k na rzecz fundacji i 1,5k załodze na wyjazd. Dzięki temu na konto fundacji trafia 1,5k w przeciwnym razie nie trafia nic. Cel osiągnięty (drugie zdanie paragrafu pierwszego) wszyscy zadowoleni. Nie widzę tu żadnego konfliktu. choć można to uznać za sponsoring, ale jak sam wykładam kasę za wyjazd z własnej kieszeni (i prowadzę działalność gosp.) to czyż nie sponsoruje sam siebie ?? Odpowiedzcie sobie sami. Ergo ... nalepka = kasa na fundacje.
Oczywiście pozostaję otwarty na krytykę
Podziękowali: Los Iwiczna Locos

Więcej
2015/01/25 13:28 #25028 przez FAVORIT TEAM PILA

FAVORIT TEAM PILA odpowiedział w temacie: Regulamin - paragraf 1

Niech kazdy robi jak uwaza.
Jest wymagane wpisowe trzeba wplacic.
Ktos chce Tobie dodatkowo pomoc to czemu masz nie skorzystac.
Wplacajac pieniadze na konto i nie mowie tu tylko o minimalnej kwocie bo pewnie wiekszosc z Was stara sie aby wplacic mozliwie najwiecej jest najwazniejsze.(Nam udalo sie uzbierac okolo 1300 zl wiecej )
I nikt wtedy niech nie mowi o jakims sumieniu czy cos w tym stylu.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008