× Złombol 2015

Jak Wystartować

Więcej
2015/01/27 18:05 #25267 przez Kubuś

Kubuś stworzył temat: Jak Wystartować

Witam wszystkich Nazywam się Jakub mam 21 lat i pochodzę z małego misteczka Morąg bardzo mi się spodobał Złombol i chciał bym go przeżyć ale nie bardzo sie orientuje jak się za to zabrać chciał bym wystartować Polonezem ponieważ znam trochę te auto i miałem z nim do czynienia.Moja prośba do was by była taka czy mogli byście mi napisać jakie warunki musi spełniać uczestnik jakie są mniej więcej koszta takiej wyprawy czy się gdzieś trzeba zapisywać pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/27 18:26 - 2015/01/27 18:38 #25268 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Jak Wystartować

już go lubie :ohmy:

i tak co roku ...

Podstawą elektryki są dobre styki !
Ostatnio zmieniany: 2015/01/27 18:38 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni.

Więcej
2015/01/27 18:48 - 2015/01/27 18:49 #25269 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Jak Wystartować

u góry jest zakładka Informacje !!!

Radze przeczytać przed zadawaniem jakichkolwiek pytań
Ostatnio zmieniany: 2015/01/27 18:49 przez Semtox.

Więcej
2015/01/27 18:50 #25270 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Jak Wystartować

Albo tu: zlombol.pl/pl/start2015/jak-zosta-uczestnikiem.html
Pisanie jest srebrem a czytanie złotem.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

Więcej
2015/01/27 19:19 #25272 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: Jak Wystartować

Chłopcy spokonie... Chlopak może zakochany jest i ma co innego do roboty niż czytanie nudnych zakładek "informacje".... Prawda Kuba? :P

Więcej
2015/01/27 21:04 #25281 przez Kubuś

Kubuś odpowiedział w temacie: Jak Wystartować

Heh zakochany przeczytałem dzieki to znaczy mam wpłacić 200zł darowizny i 60zł na naklejki tylko trochę tego 1500zł to też się wpłaca jedno razowo?? bo tak to już wszytko obczajm auto mam sobie przygotować prowiant i wog wszytko jest fajnie pokazane na filmikach na yt.

Więcej
2015/01/27 21:11 #25283 przez Ala montana

Nie musisz jednorazowo.
Możesz Ty lub Twoi Darczyńcy robić przelewy nawet po pińć zeta,
aby zdążyć przed 15.08.2015.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

Więcej
2015/01/27 21:12 #25284 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Jak Wystartować

Masz wpłacić 260 na dwa konta. Oraz do 15.08 załatwić darczyńców którzy wpłacą 1500, a Ty im w zamian dasz miejsce na swoim aucie na reklamę.

Oczywiście jak uzbierasz darczyńców na 5000 to chwała Ci tym większa. 1500 to minimum.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2015/01/27 21:16 - 2015/01/27 21:40 #25285 przez Ala montana

Nie "załatwiaj" ich od razu - poczekaj aż będziesz miał potwierdzenie wpłaty :woohoo:

Ostatnio zmieniany: 2015/01/27 21:40 przez Ala montana.

Więcej
2015/01/27 21:31 #25288 przez Babcia wŁadzia

Babcia wŁadzia odpowiedział w temacie: Jak Wystartować

To ja rozwinę bo choć nowy to poczytałem, to 1500 wpłacają darczyńcy np. Darczyńcą możesz być Ty sam, i pokryć to z własnej kieszeni, jednak w ogromnej większości załogi wspomagają darczyńcy. Czyli powiedzmy firmy, ale nie koniecznie, osoby które prześlą jakąś kwotę na wskazane konto i opiszą odpowiednio przelew. Powiedzmy, że znajomy ma sklep niech będzie spożywczy i chce dorzucić np 200PLN, wtedy wpłaca na konto i już jesteś bliżej o 200PLN (czyli brakuje Ci 1300) które możesz przekazać sam z własnej kieszeni, albo znaleźć kolejnego darczyńcę, który znów wspomoże Twój team jakąś kwotą. I tak aż uzbierasz 1500PLN. mam nadzieje ze nie wprowadziłem w błąd. Mądrzejsi ode mnie dopowiedzą com pominąl. Jeśliżem w błędzie to sam się chętnie dowiem co nie tak pojmuję, ale może się nie mylę
Podziękowali: PREVENT

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008