× Złombol 2015

Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

Więcej
2015/04/07 13:31 #27381 przez POMYLONEZ

POMYLONEZ stworzył temat: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

Chciałem zapytać, czy my jako startujący mamy zbierać od każdego darczyńcy potwierdzenie wpłaty ( mają nam druknąć, przysłać na @ etc. i mamy to podliczać).
Czy też Orgi będą robiły jakieś zestawienie każdej z drużyn ile pieniędzy od nich wpłynęło ?

Chodzi o taką sprawę jak osoby które wpłacą ale nie doślą nam potwierdzenia, albo nie wpłacą chodź zadeklarowały etc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/04/07 13:55 #27382 przez Babcia wŁadzia

Babcia wŁadzia odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

Zbieramy potwierdzenia przelewów od darczyńców do okazania organizatorom w odpowiednim momencie

Więcej
2015/04/07 14:42 #27386 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

Praktycznie wyglądało to w ubiegłym roku tak - orgowie mieli wpłaty zarejestrowane jeśli wpłynęły chyba max miesiąc przed imprezą. Jeśli suma przekraczała minimum - na liście mieli odznaczone że jest git i nikt nie wnikał w naklejki i potwierdzenia, czy kasy i naklejek jest więcej i takie tam...

Miałem przygotowany komplet kwitów, nikogo on nie interesował, auto było właśnie oznaczone jako gotowe i opłacone.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel
www.lezuk.pl - nasze szaleństwa;-)

Więcej
2015/04/07 15:36 #27389 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

Robisz sobie taka reklamówke z danymi do przelewu z opisem akcji i jej celu
warto doczepić kolorową ulotkę ze sklepiku Złombola, udajesz sie do darczyńcy ( ów ) i bajerujesz ile wlezie, w tej reklamówce koniecznie pod nr konta piszesz aby potwierdzenie darczyńca wysłał na Twoja poczte i sobie to na wszelki wypadek drukujesz i sam podliczasz, ma być w sumie 1500zł min.

jeżeli tak jest śmiało ruszasz do Katowic, a będzie pewno jak pisał Grzmiący..

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2015/04/07 15:52 #27390 przez POMYLONEZ

POMYLONEZ odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

Ok, dzięki za info. Bardziej mi chodziło czy jeżeli ktoś wpłaci np. z info z facebooka etc.

Więcej
2015/04/07 16:30 #27391 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

U nas to wyglądało tak, że tylko potwierdzenia 1% wysyłaliśmy do orgów wcześniej. Wszystkie przelewy (nawet te co poszły tydzień przed startem) mieli na liście. Ale oczywiście mieliśmy tez komplet potwierdzeń od darczyńców w razie czego. Sprawdzane było tylko czy mieliśmy ten wymagany 1000zł (do odbioru naklejek startowych) i z racji, że na starcie byliśmy (w miarę) blisko linii startowej to zdążyliśmy przejść weryfikację naklejek na aucie. Tzn był ktoś z orgów z listą naszych przelewów i sprawdzane były naklejki na aucie z tą listą.
Ale z tego co wiem nie wszystkie auta zostały sprawdzone z racji braku czasu.

Więcej
2015/04/08 09:40 #27406 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

Lepiej zbierać takie informacje, bo wszystko może się stać jeśli chodzi o drogę elektroniczną. Wtedy masz "podkładkę" na starcie, że wszystko OK i nie ma żadnych problemów. Ja raz miałem taką sytuację, że kasa została wpłacona w imieniu mojej załogi chyba dzień przed startem, organizatorzy już nie mieli kiedy tego dorzucić w swój spis więc nie mieli pełnej kwoty na wykazie. Miałem potwierdzenie i problem rozwiązany za ten przelew i problem rozwiązany.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2015/04/08 20:32 #27418 przez Gwiezdny Patol

Gwiezdny Patol odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

Jedna z darowizn od nas była wpłacona dosłownie w dzień startu - nawet nie mieliśmy jak wydrukować potwierdzenia, na szczęście wystarczyło elektroniczne w PDFie na laptopie ;) Zresztą i bez tego byśmy się zmieścili w limicie :)
Ale zawsze lepiej mieć wydrukowane, dasz kartkę i masz z głowy.

Więcej
2015/04/09 01:08 #27437 przez PIRACI

PIRACI odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

Drużyna Tłokowego Pierścienia napisał: U nas to wyglądało tak, że tylko potwierdzenia 1% wysyłaliśmy do orgów wcześniej.

Możesz mi opisać jakie to były potwierdzenia? Pisałem w tej sprawie do organizatorów, ale bez efektu, a Pani z fundacji twierdzi, że 1% nie liczy się do naszej puli startowej.

Nikt nie pozwoli skserować swojego PIT-a, więc jak? :huh:

Więcej
2015/04/09 08:26 #27441 przez Babcia wŁadzia

Babcia wŁadzia odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

Był już temat na temat 1% a i na głównej stronie zlombolu jest informacja. Ja podam teorie bo dopiero na zlombol się wybieram. Wiec potrzebna jest ta część pitu w której wpisany jest krs i kwota z 1 proc i okienko z informacjami szczegółowymi w którym wpisujemy zlombol. Wiec rubryka I-wniosek o przekazanie 1% na rzecz OPP i rubryka H-informacje uzupełniające. Jeśli ktoś Ci nie pozwoli skserowac tego to nie przeskoczysz, tak mi się wydaje bo organizatorzy dostają potwierdzenie z przekazania 1% dopiero we wrześniu czy coś koło tego

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008