× Złombol 2015

Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

Więcej
2015/04/09 10:36 #27443 przez Złombol

Złombol odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

Pytania odnośnie wpłat, darowizn, 1% itp przesyłajcie na go.zlombol @o2.pl lub wplaty.zlombol @o2.pl.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/04/09 10:48 #27444 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

Jak już jesteś na forum to proszę o przeczytanie tego wątku: KTO POPSUŁ FORUM BO JEST PROBLEM DO ROZWIĄZANIA.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

Więcej
2015/04/09 10:52 #27445 przez Złombol

Złombol odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

Widziałam, przeczytałam i przekazałam już jakiś czas temu informację do odpowiednich osób :)
Podziękowali: Ala montana

Więcej
2015/04/09 18:14 #27460 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

No my nie mieliśmy problemu z uzyskaniem skanu Pit i tak wysłałem do org tylko pola Imię Nazwisko i te dotyczące 1%. Resztę usunąłem sam lub zadbała o to osoba która skan mi przysłała.

Więcej
2015/04/10 03:19 #27468 przez PIRACI

PIRACI odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

Ok, dzięki wszystko wiem. Wystarczy sama strona na której wypełniamy dane do 1% :cheer:

Więcej
2015/05/12 00:42 #27924 przez duduś

duduś odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

Witam, jesteśmy tutaj zupełni nowi, planujemy ruszyć w tym roku z wami w trasę i tutaj rodzi się pytanie odnośnie darowizny?? Czy ja np jako osoba prywatna mogę przekazać tą kwotę 1500 zł na konto fundacji czy obowiązkowo muszę szukać darczyńcy???

Więcej
2015/05/12 02:56 #27925 przez boys in green team

boys in green team odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

nie wazne od kogo 1500. bylo kilka teamow w zeszlym roku co placili calosc lub czesc z wlasnej kieszeni
Podziękowali: duduś

Więcej
2015/05/12 16:10 #27931 przez KatoFuriaty

KatoFuriaty odpowiedział w temacie: Darowizny - podliczanie - pytanie techniczne.

duduś napisał: Witam, jesteśmy tutaj zupełni nowi, planujemy ruszyć w tym roku z wami w trasę i tutaj rodzi się pytanie odnośnie darowizny?? Czy ja np jako osoba prywatna mogę przekazać tą kwotę 1500 zł na konto fundacji czy obowiązkowo muszę szukać darczyńcy???

Darczyńcą może zostać każdy, nawet Ty jako osoba prywatna czy też firma. Wpłacasz min 1500 i możesz oklejać swojego bolida :) Jednak najpierw dokładnie przeczytaj wszystko co jest w zakładce INFORMACJE.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008