× Złombol 2015

Pakowanie auta

Więcej
2015/06/23 18:24 - 2015/06/23 18:26 #28448 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan stworzył temat: Pakowanie auta

Taki wątek aby nieco ułatwić sobie życie. Ktoś może podrzucić fajny pomysł, albo patent. Ode mnie wskazówka na co warto wydać trochę drobnych:

makplast.pl/skrzynki-na-przetwory-mleczn...zegrodowa-p-267.html

To jest produkt który nosem wciąga nowoczesne skrzyneczki domowe z Tesco, szczególnie te składane które rozpadają się od samego patrzenia na nie. W Ikea są z kolei fajne rozmaite skrzynki, ale zazwyczaj tak zaprojektowane że nie da się ich sensownie zestawić, bowiem zawsze mają kształt trapezu (aby dać się złożyć jedna w drugą), przez co pozostaje mnóstwo niewykorzystanego miejsca między nimi.

Porządna skrzynka mleczarska kosztuje jak widać dwie dychy, można ją odwrócić do góry kołami i na niej usiąść, lub stanąć, bez obawy zarwania czy pęknięcia (pod warunkiem że nie ważymy 200 kilo;-). Jest też szczelna w 100% dzięki czemu może posłużyć jako miska na wodę lub turystyczny zlewozmywak. Zniesie również ciężar narzędzi i części zamiennych. Pomysłów na zastosowanie można mieć na nią milion.

Skrzynkę szczególnie polecam Żukom i Nysom - jak jeszcze macie zrobione półki w bagażniku to można pakować po sufit;-) A co zrobić z pusta skrzynką? Wypełnić czymkolwiek aby nie zajmowała przestrzeni;-) Doskonałym patentem sprawdzonym na ubiegłorocznym Złombolu są miękkie, materiałowe torby z Ikea - dokładnie te:

www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60277222/

Występuje w 3 kolorach, kosztuje mało, pakujemy do niej ciuchy i inne miękkie rzeczy, dzieki czemu łatwo upchnąć ją gdziekolwiek (przy okazji - idealnie sprawdza się jako bagaż podręczny w samolotach;-) Mozna ją też wepchnąć właśnie do skrzynki mleczarskiej.

Warto dokupić do torby plecaki:

www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00282325/

Pakują się do własnej kieszonki i bardzo przydają jak trzeba więcej browara przynieść ze sklepu;-)

Powodzenia;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)
Ostatnio zmieniany: 2015/06/23 18:26 przez Grzmiący Rydwan.
Podziękowali: zaZUKowani, Klamot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008