× Złombol 2015

Naklejki darczyńców vs naklejki drużynowe wlasne

Więcej
2015/07/10 11:56 - 2015/07/10 11:57 #28770 przez MudProjectKrakOffRoad

MudProjectKrakOffRoad stworzył temat: Naklejki darczyńców vs naklejki drużynowe wlasne

Wita ekipa z Krakowa :)
Mamy pytanie.
Na naszym poldku chcielibysmy procz wlep darczyncow, ktorzy wpłacaja, nakleic wlepy naszego teamu i zaprzyjaznionych teamow, albo grup, ktore pieniedzy wplacac nie beda, ani pomagac nam finansowo rowniez nie. Czy jest to dozwolone, czy auto ma byc oklejone wylacznie wlepami darczyncow z potwierdzona wpłata i Zlombolu?
Ostatnio zmieniany: 2015/07/10 11:57 przez MudProjectKrakOffRoad. Powód: dopiska

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/07/10 12:15 #28772 przez Czarny Jastrząb

Czarny Jastrząb odpowiedział w temacie: Naklejki darczyńców vs naklejki drużynowe wlasne

MudProjectKrakOffRoad napisał: Wita ekipa z Krakowa :)
Mamy pytanie.
Na naszym poldku chcielibysmy procz wlep darczyncow, ktorzy wpłacaja, nakleic wlepy naszego teamu i zaprzyjaznionych teamow, albo grup, ktore pieniedzy wplacac nie beda, ani pomagac nam finansowo rowniez nie. Czy jest to dozwolone, czy auto ma byc oklejone wylacznie wlepami darczyncow z potwierdzona wpłata i Zlombolu?

O ile do własnych nie widzę przeciwskazań to "cudze" wydaja mi się nie wporządku no bo czemu ludzie mają się promować jak nie wsparli akcji?
To co na czerwono zaznaczyłem to oczywiście tylko taki skrót myślowy prawda? Jeśli nie to łamanie regulaminu w najważniejszym punkcie :(

czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab
Podziękowali: 2F4U

Więcej
2015/07/12 21:25 #28804 przez MudProjectKrakOffRoad

MudProjectKrakOffRoad odpowiedział w temacie: Naklejki darczyńców vs naklejki drużynowe wlasne

Spokojnie. W zaden sposob nie mamy nawet zamiaru lamac regulaminu. Wszystkie wlepy firm, ktore beda na aucie, wplacaja pieniadze na fundacje. Od nikogo dla siebie zadnych pieniedzy nie bierzemy :) Czytalismy regulamin, znamy zasady, chcemy grzecznie ruszyc w podroz, stad tez moje pytania o nasze teamowe wlepy, czy moga byc, bo nie chcemy nieporozumien :)

Więcej
2015/07/12 23:11 - 2015/07/12 23:15 #28813 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Naklejki darczyńców vs naklejki drużynowe wlasne

Ja zrozumiałem że w pierwszym poście pytacie tak naprawdę o 3 sprawy:
- możliwość umieszczenia nazwy własnego teamu na aucie,
- możliwość umieszczenia nazw innych (złombolowych?) teamów na aucie,
- możliwość umieszczenia nazwy innych grup

Ad1. jest w zrozumiałe i na wielu autach znajdziesz nazwę załogi choć nie jest to coś co zajmuje największą, a raczej najmniejszą przestrzeń.

Ad2. no tu już sprawa dyskusyjna

Ad3. moim zdaniem absolutnie NIE, grupa Energa/Tauron/Lotos itd. też grupa

Jest prosta zasada każda reklama/logo MUSI mieć wpłatę na rzecz fundacji

Aha no i w regulaminie jest paragraf o naklejkach, grafikach itp. przeczytajcie go ponownie :)
Ostatnio zmieniany: 2015/07/12 23:15 przez Semtox.
Podziękowali: 2F4U

Więcej
2015/07/13 07:27 #28817 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Naklejki darczyńców vs naklejki drużynowe wlasne

.. ja mam na Szorskim z tyłu adres naszego bloga i zawsze było ok ..
.. mam też np małą naklejkę "czerwony team" bo zaprzyjaźniona ekipa rozklejała gdzie popadnie :) .. i też było ok ..
.. a inne naklejki to już za przelewy ..

Więcej
2015/07/14 11:41 #28854 przez MudProjectKrakOffRoad

MudProjectKrakOffRoad odpowiedział w temacie: Naklejki darczyńców vs naklejki drużynowe wlasne

Wszystkie naklejki ktore beda na aucie to darczyncy dla fundacji. Byc moze zle sformułowalam pytanie- chcialam wlepe swojej grupy, ale za nia juz zaplacilam z wlasnej kasy, zeby tez cos bylo, no i chcialam wlasnie zaprzyjazniona ekipe nakleic, ktora nie startuje, tak jak to napisal Prudenter Team. Ale ok, juz mam wszystko jasne, wszystko bedzie oplacone chocby po 2 dyszki i po sprawie ;) w koncu to szczytny cel :)

Więcej
2015/07/16 02:39 #28937 przez CAMP4X4 ADVENTURE TEAM

CAMP4X4 ADVENTURE TEAM odpowiedział w temacie: Naklejki darczyńców vs naklejki drużynowe wlasne

Dokładnie tak zrobiliśmy w zeszłym roku - zaprzyjaźnione teamy offroadowe i kluby wpłacały symboliczne kwoty i uzbierało się duuuużo kasy. A Poldolot był wyklejony jak witryna w GS-ie

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008