× Złombol 2015

Złombol 2016

Więcej
2015/09/04 10:16 #30503 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan stworzył temat: Złombol 2016

Wrócili, odpoczęli, pora pospekulować;-) Do ogłoszenia kierunku pozostało 118 dni, stanie się to tradycyjnie zapewne w noc sylwestrową, chyba że okrutni orgowie wymyślą opóźnienie jak w tym roku;-)

Będzie to edycja numer 10 więc jubileuszowa. Dlatego moim zdaniem nie wchodzi w grę odgrzanie kotleta - kierunek będzie nowy. Ponadto jest to rok kierunku ciepłego - zatem wyjazd we wrześniu. Naturalnym kierunkiem wydaje się włoski bucik i to jego czubek dolny - tak nisko Złombol jeszcze w Europie nie dotarł.

Zapraszam do dyskusji i rzucania pomysłów - orgowie bardzo uważnie nas czytają;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel
www.lezuk.pl - nasze szaleństwa;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/09/04 10:27 #30504 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Też myślałem o Sycylii, ale wyszłoby trzeci raz włochy, tak więc chuba nie, ja typuję - Gibraltar, albo może Gruzja?
Ale pewnie będą Bałkany :P

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)

Więcej
2015/09/04 10:52 #30505 przez Krzyżacy Brodnica

Krzyżacy Brodnica odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Ja proponuję zrobić Tour de Pologne - jako jubileuszową edycję. Można by zacząć w Katowicach, potem pojechać w kierunku Jeleniej Góry, następnie na Szczecin/Świnoujście, potem na wschód do Augustowa i zakończyć w Bieszczadach, albo pełna pętla i meta w Katowicach. Mogłoby być fajnie a jednocześnie Złombol by się jeszcze bardziej spopularyzował w Polsce.
Podziękowali: Klamot

Więcej
2015/09/04 11:27 #30506 przez KurakTeam

KurakTeam odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Według mnie Gruzja - Batumi albo Tibilisi, ewentualnie Sycylia

Więcej
2015/09/04 11:30 #30507 przez CAMP4X4 ADVENTURE TEAM

CAMP4X4 ADVENTURE TEAM odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Sycylia byłaby ciekawym kierunkiem, ale my trzeci raz do Włoch nie pojedziemy.
Szczytny cel jest priorytetem, ale to również nasz urlop - jest wiele miejsc, w których nigdy nie byliśmy, wiele za którymi tęsknimy. Italia odpada...
Polska - mogłoby być ciekawie
Bałkany - mogę jechać nawet jutro
Turcja (np. Kapadocja), Gruzja albo Mongolia - byłoby wyzwanie

Więcej
2015/09/04 12:00 #30509 przez Blues_Brothers

Blues_Brothers odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Malta! :woohoo:
No chyba, że orgowie postanowią pójść w jeszcze bardziej szalone klimaty i zdecydują się na Moskwę... :evil:

Więcej
2015/09/04 12:19 #30511 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Gibraltar mało prawdopodobny z racji niemalże powtórzenia ubiegłorocznej edycji, ponadto za daleko. To samo z Gruzją - trasa przez Bałkany i Turcję była już grana, a obstawiam że nie będzie odgrzewania kotleta. Ponadto równiez za daleko.

Same Bałkany? Hmm, niewykluczone, ale trzeba by tam znaleźć coś arcyciekawego, będącego wyzwaniem równym, Stelvio i na tym zbudować fundament imprezy.

Dookoła Polski? Moim zdanie odpada, bo wymaga ustalenia w miarę stałej trasy. Trzeba by zrobić punkty kontrolne, choćby na zasadzie sfotografowania auta na tle konkretnego punktu. Inaczej część maszyn pojedzie ostro na skróty;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel
www.lezuk.pl - nasze szaleństwa;-)

Więcej
2015/09/04 12:21 #30512 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Krzyżacy Brodnica napisał: Ja proponuję zrobić Tour de Pologne - jako jubileuszową edycję. Można by zacząć w Katowicach, potem pojechać w kierunku Jeleniej Góry, następnie na Szczecin/Świnoujście, potem na wschód do Augustowa i zakończyć w Bieszczadach, albo pełna pętla i meta w Katowicach. Mogłoby być fajnie a jednocześnie Złombol by się jeszcze bardziej spopularyzował w Polsce.

Taki pomysł na 10 edycję już kiedyś obstawiałem.
Teraz strzelam-południe Rumunii...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2015/09/04 12:21 - 2015/09/04 12:32 #30513 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Wiesz Grzmiący gdziekolwiek nie będzie spora część trasy będzie się pokrywała z którąś z poprzednich, Ale żeby zminimalizować ten efekt ja proponuje...
goo.gl/maps/3RRaj

Ostatnio w mediach niektórzy twierdzą że Baku jest w Europie więc czas tam pojechać i to sprawdzić :D

A z bardziej ratalnych to chyba plaże Normandii po drodze z wizytą w Luksemburgu i Paryżu
goo.gl/maps/gounw

Co do "sprawdzania czy załoga była w danym punkcie" to nie jest to chyba konieczne bo w tym roku jakoś Wszyscy nie pojechali od razu na ostatni Kemping pomimo że dało się do niego dojechać trasą 1000km z Katowic. A nawet jeśli ekipy kręciły by się przez 4 dni bez sensu po Polsce i okolicach po czym ostatniego stawiły się z powrotem pod Spodkiem ich sprawa
Ostatnio zmieniany: 2015/09/04 12:32 przez Semtox.

Więcej
2015/09/04 12:30 - 2015/09/04 12:34 #30515 przez NO NAME TEAM

NO NAME TEAM odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Turcja od strony Morza Czarnego najlepiej by mi pasowała;-)) Batumi fajne ale nie ma jak za bardzo Campingu zorganizować dla takiej grupy. Bo jedyny który widziałem był w ogrodzie botanicznym i to było Tam miejsca na 50namitow ( choć znając nas Disco disco Partyzani i pewnie Gruzini by sie dołączyli)). A tak z innych krajów to Rumunia i Bułgaria?? Zobaczymy, choć faktycznie wokół Polski moze być naprawdę bardzo ciekawie...

Ps. Semtox w sumie dobry pomysł może Normandia i Zatoka Biskajska

`14 LLoret + (nr. boczny 189)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny24 )
`16 Palermo + (nr. boczny 16)
Ostatnio zmieniany: 2015/09/04 12:34 przez NO NAME TEAM.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008