× Złombol 2015

Złombol 2016

Więcej
2015/12/11 11:52 #31870 przez Orzeł

Orzeł odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Właśnie jak to jest z noclegami? Dokładnie gdzie spicie oraz podstawowe zasady higieny? Na 2 osoby spanie jest w zuku jak się wszystko ogarnie.ale na kibelek i prysznic miejsca mało.

Carpie diem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/12/11 12:38 #31871 przez 007 TEAM

007 TEAM odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Witaj,
no wiesz....noclegi w zależności od budżetu, albo kemping (domek, namiot lub pod gołym niebem :) ale wtedy masz socjal, albo parking, plaża, łąka (wszelka dowolność) i szukasz socjalu....
Popatrz na fotki to zobaczysz jaką pomysłowością wyróżniają się uczestnicy Złombola i w jakich warunkach potrafią spać :)

Więcej
2015/12/11 12:56 #31872 przez Duch tamtych czasów

Duch tamtych czasów odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Możesz też przespać się gdzieś na boku a na prysznic spróbować wpaść na kemping. Wszak nikt nie sprawdza czy masz auto na terenie i poszedłeś się przejść. Za prysznic też trzeba czasem zapłacić ale to nie są powalające kwoty :-)

Więcej
2015/12/11 15:35 #31874 przez Forever Young

Forever Young odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Musimy czekać .... mam tylko nadzieję że do 1 stycznia a nie dłużej..., ja tam mam swoje typy ale zobaczymy

Więcej
2015/12/11 17:02 #31875 przez DZIKIE CIAPY

DZIKIE CIAPY odpowiedział w temacie: Złombol 2016

wróciłem ze złombola 2015 i dałem sobie na wstrzymanie z tym wyczekiwaniem gdzie złombol 2016. Ale teraz jak już blisko do ogłoszenia to sraczka normalnie.

A wiadomo coś czy jest oficjaalne podziękowanie dla darczyńców ??
Wy już dawaliście ?? Już albo dopiero..

Więcej
2015/12/11 17:28 #31876 przez Duch tamtych czasów

Jest temat na ten temat :whistle: Oficjalne podziękowania będą w przyszłym roku kiedy zostanie policzony wkład z 1%

Więcej
2015/12/11 18:34 #31879 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Orzeł napisał: A jak to jest w przypadku gdy zabieracie do swojej ekipy. Jak się dzielić jazdą oraz wydatkami na paliwo. Żona mówi ze chory jestem bo zukiem jeżdżę na codzień po szwecji i nie chce jechać. Chętnie bym wziął ze sobą 3 lub 4 osoby.

Koszty wyjazdu dzielisz po równo na wszystkich,
My praktykujemy nacjonalizację wszystkiego co jest na pokładzie (no może poza dokumentami, gotówką i bielizną :D) to upraszcza życie :) a płacimy po kolei każdy, zbieramy i opisujemy paragony potem rozliczenie ile wydaliśmy, kto ile zapłacił i z reguły ktoś musi dopłacić 200-300 PLN ktoś ma dostać coś z powrotem

A trochę bardziej w temacie to za trzy tygodnie o tej porze powinniśmy już wiedzieć gdzie i kiedy :)
Podziękowali: Czerwony Team

Więcej
2015/12/11 20:53 #31882 przez Czarny Jastrząb

Czarny Jastrząb odpowiedział w temacie: Złombol 2016

My od każdego wzięliśmy określona kwotę w PLNach , wymieniliśmy na euro i parę koron i z tego żyliśmy (paliwo,winiety,żywność, noclegi itp.). Własne uzależnienia i zachcianki każdy opłacał sobie sam. Na koniec nadwyżkę (została :-) ) oddaliśmy na imigrantów z Syrii*

* żartuje rozdzieliliśmy między siebie :)

czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab

Więcej
2015/12/11 23:53 #31884 przez Duch tamtych czasów

Tez mieliśmy właśnie tak zrobić ale jak sie okazało nie wszyscy mieli kasę na zrzutkę...

Więcej
2015/12/12 14:48 #31888 przez KatoFuriaty

KatoFuriaty odpowiedział w temacie: Złombol 2016

To my mieliśmy taki niefart że zrobiliśmy zbiórkę w PLZ ale niefortunnie minęliśmy ostatni kantor w Polsce i tak dojechaliśmy Do Chorwacji na jedynych oszczędnościach w EUR jednego z załogantów i dopiero tam szukaliśmy kantorów.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008