× Złombol 2015

Złombol 2016

Więcej
2015/12/22 22:52 #32123 przez Ekipa Trapeza

Ekipa Trapeza odpowiedział w temacie: Złombol 2016

A moze celem bedzie Sosnowiec? Tyle lat czekamy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/12/22 22:54 #32124 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Złombol 2016

przy obecnych przepisach w PL podchodziłoby to pod Jeepa a nie pod Żuka (przynajmniej takie info otrzymałem w zeszłym roku po tej wielkiej zmianie co zrobili z DMC i innymi takimi, chciałem zrobić bardzo podobną modyfikację, z tą różnicą, że rama miała być z jednego samochodu, buda z innego a zawieszenie to jeszcze inna parafia). Niestety nasze obecne prawo jest wysoce nieprzychylne jakimkolwiek modyfikacjom. Najprościej rejestrować za granicą a potem jak komuś jakoś specjalnie zależy to "sprowadzić" to do kraju i przerejestrować. Pytanie czy to ma sens. Chyba wolałbym jeździć na innych blachach niż kruszyć kopię z tym betonem w naszych urzędach :sick:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2015/12/23 00:04 #32130 przez Orzeł

Orzeł odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Tu przerejestrowac auto to koszt max na polskie 500 zł. Chodzi o auto z zagranicy. Jeśli bym chciał teraz zuka wziąść na polskie blachy to w 3 tys bym się nie zmieścił. Ale z racji tego że mam dizla to place rocznie wszystkich opłat około 10 tys koron. Niby ekonomiczne bardziej się opłaca go mieć zarejestrowanego w polsce lecz w moim przypadku mam policje z głowy gdyż kontrola wygląda w ten sposób zepolicja jedzie za mną i widzi czy mam OC podatek drogowy oraz ważne prawko i juz nie zatrzymują. Jadę na ryby i widzą szwedzkie blachy to oni lache kładą na kontrolę. Jak zobaczą polskie to z 30 razy bym miał kontrolę w roku. To samo się tyczy społeczeństwa gdyż widzą ze tu zarabiam i tu place podatki.

Carpie diem

Więcej
2015/12/23 09:46 #32133 przez dEfekt Motyla

dEfekt Motyla odpowiedział w temacie: Złombol 2016

pojechaliście z OT :lol:

yourij & krusza, nas nic nie rusza!

Więcej
2015/12/23 10:27 #32134 przez Dzik

Dzik odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Co to za złombolowóz z podwoziem jeepa albo innego 'normalnego' wozidła??Kiedyś siedział mi w głowie zboczony pomysł aby Dacie (jak jeszcze żyła) posadzić na podwoziu defendera, połatać,poskręcać.Super cool, ale gdzie w tym złombolowóz,gdzie zabawa, gdzie dreszczyk emocji jak napędy,kierownica itp są z LR. Tylko czekać aż ktoś wystartuje Patrolem GR ze znaczkiem FSO, powie że jest cool bo w jakimś stopniu ma FSO.

Więcej
2015/12/23 11:40 #32137 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Orzeł napisał: Jeśli chodzi o spalanie to do prędkości 90 km na godzinę to mieszcze się w 12 litrach. Jeśli chodzi o ekipę z Tczewa bradziaga to właśnie po obejrzeniu ich zuka postanowiłem mieć podobnego. Tylko ze ja e przeciwieństwie do nich mam całe podwozie z jeep Cherokee a oni z uaz i ja mam stały napęd 4x4 a oni to Wątpliwa sprawa. Do tego felgi 31 cali oraz moc większą o 30 km około. Tylko ze oni wyruszali na misję w pełni znając sprzęt oraz w 99 proc sk9ncz onym projektem. Ja swój sprzed znam od strony mechanicznej na 50 proc a reszta gotowa na 60 proc może. Tylko ze ja pod 99 proc górek podjadę w szwecji I głównie o to chodzi bo jeżdżę po Laponii. Jest jeszcze jeden zuczek co jeździ tutaj ale w niego śmiało z 100 tys wpakowano i nie mam się co równać.

To dlaczego nie jeździsz jeepem?

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2015/12/23 15:42 #32140 przez Orzeł

Bo Żuk jest większy. Proste. Poza tym podoba mi się to auto i wolę nim jeździć niż seryjnym autem.

Carpie diem

Więcej
2015/12/23 16:41 #32142 przez Gwiezdny Patol

Gwiezdny Patol odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Z czystej ciekawości: Możesz wrzucić gdzieś zdjęcia swojego Żuczka? Skoro przymierzasz się do startu, to najlepiej załóż stronę na Facebooku, jak większość załóg tutaj :)

Więcej
2015/12/23 17:42 #32143 przez KatoFuriaty

KatoFuriaty odpowiedział w temacie: Złombol 2016

Też jestem ciekawy jak wygląda ŻUK na JEEPie

Więcej
2015/12/24 20:45 #32157 przez Orzeł

Czy tu można bezpośrednio dodać foty? Nie widzę takiej opcji.

Carpie diem

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008