× Złombol 2015

Mandaty 2015

Więcej
2016/10/30 15:40 #41931 przez Dzik

Dzik odpowiedział w temacie: Mandaty 2015

OSK OLAF napisał:

Dzik napisał: U nas tylko mandat za nieudana próbę ataku na policjanta przy użyciu poloneza...W San Marino.

a ha nie trafiłeś?

Stał w tej budzie na szczycie a ja myślałem że to jakiś Boj Hotelowy który wystawia ręke na ulicę,, więc rura po łapie.i sto jeuro mniej w kieszeni :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/10/30 18:25 #41936 przez artak

artak odpowiedział w temacie: Mandaty 2015

OSK OLAF napisał: Jeśli chodzi o konstytucyjne prawo do nie wskazania członka rodziny to dotyczy tylko kodeksu karnego. W przypadku kodeksu drogowego nawet syna czy żonę trzeba wskazać lub odpowiada się samemu

Z tego co wiem, to konstytucyjne prawo jest ponad wszystkimi kodeksami, wtym i kodeksem drogowym (bo inaczej konstytucję można by sobie w buty wsadzić).

członek teamu ŻulPanter
www.zulpanter.blogspot.com

Więcej
2016/10/30 22:57 #41940 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Mandaty 2015

Wiadomo jak przyszło zwykłym listem to można wsadzić do okrągłego segregatora i palić głupa że się nic nie dostało. Ale wiadomo też że jak Ci coś dowalą to pierwsza rutynowa kontrola w Austrii (którą Złombol regularnie odwiedza) może skończyć się większymi komplikacjami...

Swoją drogą z tym mandatem i konstytucją to ciekawy problem, bo na ich terenie obowiązuje ich prawo a ścigają nas w naszym kraju... Ta wiem że UE i keine grenzen...

Więcej
2016/10/31 11:40 #41947 przez swbr

swbr odpowiedział w temacie: Mandaty 2015

Dwa albańskie piwka w Montgomery za jazdę na ledach zamiast 20 E i dużo śmiechu przy oglądaniu Poldka z przyczepką :)

Więcej
2016/11/01 20:25 #41967 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Mandaty 2015

Semtox napisał: Wiadomo jak przyszło zwykłym listem to można wsadzić do okrągłego segregatora i palić głupa że się nic nie dostało. Ale wiadomo też że jak Ci coś dowalą to pierwsza rutynowa kontrola w Austrii (którą Złombol regularnie odwiedza) może skończyć się większymi komplikacjami...

Swoją drogą z tym mandatem i konstytucją to ciekawy problem, bo na ich terenie obowiązuje ich prawo a ścigają nas w naszym kraju... Ta wiem że UE i keine grenzen...

Jakiś czas temu podpisali umowę o wymianie danych kierujących popełniających wykroczenia na terenie kraju obcego. Austrole są wybitnie aktywni i skrupulatni. Telefonicznie dowiedzieliśmy się, że przekroczona została prędkość o 7km/h

Kara 15 eurasów, trza płacić dla świętego spokoju

Więcej
2016/11/13 11:13 - 2016/11/13 11:14 #42150 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Mandaty 2015

Ale niepamięcią kto kierował można się chyba zasłonić? Zapłacić mandat nie wykazując kto kierował? Jakby nie chcieli uznać takiej wersji olałbym to i zapłacił przy ewentualnej kontroli w Austrii. Mam tak zaległy mandat z Włoch, które odwiedziłem w międzyczasie 2 razy i spokojnie sobie wisi już drugi rok. Ja ustaliłem z moimi załogantami, że jak coś przyjdzie po Złombolu dzielimy na trzy części nie dochodząc, który z nas był wtedy za kółkiem.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.
Ostatnio zmieniany: 2016/11/13 11:14 przez Chłopcy z PRL.

Więcej
2016/11/24 12:02 #42282 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Mandaty 2015

no i stało się. Dostaliśmy 45 ojro. Przyszło po niemiecku, ale z tego co doszukałem się na paru forach i popytałem ludzi, jeśli się odpisze listownie że nie rozumie się niemieckiego, to doślą w języku polskim jeszcze raz, kwota pozostanie ta sama ( nie doliczają z takiego powodu za zwłokę). My już zapłaciliśmy.

Jedyne co mnie zastanawia, że wysyłają zwykłym listem a nie poleconym ( chyba zakładają, że u nas poczta działa tak jak u nich)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2016/11/24 12:09 #42284 przez OSK OLAF

Załoga Tarpaniątka napisał: no i stało się. Dostaliśmy 45 ojro. Przyszło po niemiecku, ale z tego co doszukałem się na paru forach i popytałem ludzi, jeśli się odpisze listownie że nie rozumie się niemieckiego, to doślą w języku polskim jeszcze raz, kwota pozostanie ta sama ( nie doliczają z takiego powodu za zwłokę). My już zapłaciliśmy.

Jedyne co mnie zastanawia, że wysyłają zwykłym listem a nie poleconym ( chyba zakładają, że u nas poczta działa tak jak u nich)

Też dostałem zwykłym listem, ale bez zdjęcia co mnie zdziwiło. Napisane jest w języku niemieckim i polskim. Przywalili 50euro i napisali że każdy kolejny list będzie droższy o 5 euro. Mogą mi to zamienić na 12 godzin aresztu, Zastanawiałem się:) jak bym wiedział czy przyszłoroczny Złombol będzie jechał przez Austrię to pierwszy nocleg bm miał pochytany :)

Więcej
2016/11/24 13:14 #42286 przez Żuk Kazik

Żuk Kazik odpowiedział w temacie: Mandaty 2015

A za co to?
Prędkość?

Więcej
2016/11/24 17:41 #42288 przez OSK OLAF

tak przekroczyć prędkość udało nam się lublinem B)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008