× Złombol 2015

Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

Więcej
2015/11/10 13:31 #31510 przez WielkieKsięstwoZagożdżonki

WielkieKsięstwoZagożdżonki stworzył temat: Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

Witam wszystkich.

Chcemy ze znajomymi ruszyć na złombol 2016. To by była nasza pierwsza podróż z Wami chociaż nasze miasto ma już dwie ekipy. Jedna startuje w wargburgokarcie, a druga w Polskonezie.

Niestety mój oldmobilek nienadaje się na złombol z racji pochodzenia. VW Polo r 89 wersja super TANK kombi jeep:P

Z tego względu jestem zmuszony zakupić nowe autko, które zakwalifikuje się do startu. Fajnie by było dorzucić inne auto od tych, które już nas reprezentują więc wymyśliłem SKODĘ forman. Niestety takich jest tragicznie mało. Może ktoś z Was chce sprzedać lub ma w sąsiedztwie coś wartego zakupu. Pomożecie?

Z racji tego, iż mało czasu spędzam przy komputerze proponuję kontakt również poza forum. Tel do mnie 790226090

Pozdrawiam
Mateusz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/11/10 14:32 #31512 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Nowy wątek >>>

Witamy Cię. ale przeczytaj najpierw to !!!

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Podziękowali: Misio Żelki

Więcej
2015/11/10 20:29 #31515 przez Misio Żelki

Misio Żelki odpowiedział w temacie: Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

zgadam się z kolegom najpierw tam smyku a jak chcesz to masz wgląd jak wygląda i i ile kosztuje dobra formanka :) cena do dogadania

olx.pl/oferta/skoda-forman-silver-line-z...ie-CID5-IDbGlhf.html

Więcej
2015/11/13 00:06 #31551 przez Klamot

Klamot odpowiedział w temacie: Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

No Formanka piękna i warta pewnie tej ceny. Ale powiem też, że Favoritka pakowna i zgrabna maszyna. A wybór jest duuużo większy...

Więcej
2015/11/13 20:54 #31562 przez Misio Żelki

Misio Żelki odpowiedział w temacie: Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

Klamot napisał: No Formanka piękna i warta pewnie tej ceny. Ale powiem też, że Favoritka pakowna i zgrabna maszyna. A wybór jest duuużo większy...

a to jest święta prawda ;)

Więcej
2015/11/13 22:13 #31565 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

Jak chcecie coś pakownego to poldżer truck w wersji roy i pakowny i pięcioosobowy.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2015/11/15 01:12 #31578 przez WielkieKsięstwoZagożdżonki

WielkieKsięstwoZagożdżonki odpowiedział w temacie: Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

Aktualnie jest fajna favoritka niedaleko Częstochowy. Podobają mi się one ale wolę kombi. Poczekam jeszcze.
O wspomnianym poldku myślałem juz. Patrzyłem na diesle ale wyglądają na straszne padaki.

Więcej
2015/11/15 18:52 #31588 przez Magil Team

Magil Team odpowiedział w temacie: Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

WielkieKsięstwoZagożdżonki napisał: Aktualnie jest fajna favoritka niedaleko Częstochowy. Podobają mi się one ale wolę kombi. Poczekam jeszcze.
O wspomnianym poldku myślałem juz. Patrzyłem na diesle ale wyglądają na straszne padaki.

.
Przeciez wlasnie o to w ZLOMBOLU chodzi auto nie ma byc wyglaskane ''padaka'' jaknajbardziej si e nadaje

Więcej
2015/11/15 20:20 #31590 przez oktaKoń

oktaKoń odpowiedział w temacie: Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

Niestety bądźmy realistami - chcesz kupić tanio auto - nie licz na nie wiadomo jaki stan. Chyba że chcesz się oszukiwać i kupić tak zwane auto dwudziesto-paro letnie o przebiegu 60tys km (często liczniki były tylko pięcio-cyfrowe ;) ) . Nawet biorąc na chłopski rozum załóżmy że auto stało 10 lat do teraz, szybko sobie podzielisz jaki by miało roczny przebieg. Więc powinieneś dojść do wniosku że naprawdę właściciel musiał jeździć tylko do kościoła w niedzielę.

Wracając ceny naszych "złombolówek" ostatnio bardzo poszły w górę nawet patrząc na totalne wraki. Więc bym nie liczył na auta w dobrym stanie za małe pieniądze - takich się nie sprzedaje.

Trochę nawet się zdziwiłem, że MisioŻelki sprzedają Formana tylko za 8 tys zł(z uwagi na roboczogodziny poświęcone przez jakby nie było specjalistę w swoim fachu -nie ma sensu robić reklamy firmy). Auto znam jechałem w jednym z trzech Formanów na ostatnim Złombolu. Stan techniczny - świetnie przygotowane auto - Łukasz niepotrzebnie dociążył swoją skodę, drugą w częściach schowaną w bagażniku były niepotrzebne oprócz paru części dzięki którym uratował dupsko innym :) . Inna rzecz to tak zwana już wspomniana "spora reklamówka części" za którą normalnie kupując oddzielnie części trzeba by było też ładną sumę dać.

Kończąc trzeba sobie chłodno przeliczyć czy wydając więcej na wstępie nie wydamy mniej na finiszu.

Ps. Jakby co chciałem przeprosić że użyłem wzoru wozu Misiożelków do opisania i wytłumaczenia koledze.

Więcej
2015/11/15 20:48 #31592 przez BONDAR Team

BONDAR Team odpowiedział w temacie: Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

Mi udało sie kupić FORMANKĘ w Szczecinie za 1500. Trochę w Nią włożyłem i wygląda tak:
Załączniki:

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008