× Złombol 2015

Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

Więcej
2015/11/16 23:09 - 2015/11/16 23:42 #31602 przez stasiu

stasiu odpowiedział w temacie: Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

Misio Żelki napisał: zgadam się z kolegom najpierw tam smyku a jak chcesz to masz wgląd jak wygląda i i ile kosztuje dobra formanka :) cena do dogadania

olx.pl/oferta/skoda-forman-silver-line-z...ie-CID5-IDbGlhf.html

Cena raczej kosmiczna , jak za takie auto , wiem że pewnie tyle kosztowało zrobienie tego wszystkiego , ale jak to w każdym starym samochodzie jest to nie do odzyskania , no chyba że był by to oldtimer , ja też miałem kilka samochodów nowszych i starszych i do każdego dokłada się po parę tyś a sprzedaje to auto taniej jak się je kupiło , niestety jak pisałem że kasa raczej nigdy nie do odzyskania , ale oczywiście życzę powodzenia w sprzedaży , a może już się sprzedał bo ogłoszenie nie aktualne .Pozdrawiam

Ciekawe ogłoszenie otomoto.cz/osobni-vozy/znacka-skoda/skod...192896km-666393.aspx i cena około 2 tyś zł

stasiu
Ostatnio zmieniany: 2015/11/16 23:42 przez stasiu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/11/17 11:12 #31604 przez WielkieKsięstwoZagożdżonki

WielkieKsięstwoZagożdżonki odpowiedział w temacie: Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

Koledzy wiem co i za ile można kupić i jakie pieniądze trzeba dołożyć po zakupie. Nie szukam ideału bo się nie da. Czasami jednak trafiają się perełki. Mam nadzieje, ze się trafi. Jeżeli favorka z pod Częstochowy jest zgodna z opisem to właśnie jest perełka. Dziś natknąłem się na ładnego zukahttp://olx.pl/i2/oferta/zuk-a-07-zuk-blaszak-CID5-IDcGquj.html to tez jest ciekawa sztuka. Nie bądźcie pesymistami i nie mówcie ze się nie da. Prosiłem o pomoc a nie demotywowanie.

Więcej
2015/11/17 12:46 #31605 przez Czarny Jastrząb

Czarny Jastrząb odpowiedział w temacie: Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

Nie demotywować! Uda się!

ps. kupuj żuka B)

czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab

Więcej
2015/11/17 16:55 #31608 przez Duch tamtych czasów

Duch tamtych czasów odpowiedział w temacie: Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

MisioŻelki Skoda nadal w rękach Łukasza. Ogłoszenie było raczej bardziej z ciekawości czy w ogóle będą jacyś zainteresowania a także dla "reklamy" Złombolu. Zawsze ktoś mógł zobaczyć, przeczytać, zainteresować się. Moja Skoda też pochłonęła ogrom pieniędzy ale nie oddałbym jej za te osiem tysięcy. Szkoda by mi było chociażby tych miesięcy ciężkiej pracy, nieprzespanych nocy, poszukiwań części i informacji, kłótni w domu itp. Oczywiście, że da się kupić auto w dobrym stanie za rozsądne pieniądze. Ja tak kupiłem dawcę. 80 tyś przebiegu za 800zł ale to była favoritka a nie forman. Moja formanka była kompletnym wrakiem za 450zł, spodziewałem się że będzie przy niej trochę dłubania. Kupiłem ją tylko dla tego ,że była właśnie Forman, do tego duuża butla do lpg i była relatywnie blisko Wrocławia. Polonez raczej wygodniejszy i szybszy od formanki. Chociaz po Stelvio skodz ladniej sie wtaczaly od polonezow. Ale skoda ekonomiczniejsza.

Więcej
2015/11/17 20:04 #31615 przez Misio Żelki

Misio Żelki odpowiedział w temacie: Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

DUCHU ślicznoto ty moja zgadza się serce by bolało jak bym ją sprzedał aleeeeee wystawiałem z 3 razy i łącznie było z 1000 odsłon i z 30 tel cheeee cheeeee tylko wziętych nikt ale to nikt nie zadzwonił wiedź plan jest taki za rok hak z tyłu i NIEWIADÓW N 126 wiedź koko dżambo i do przodu

Więcej
2015/11/17 20:57 #31616 przez stasiu

stasiu odpowiedział w temacie: Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

cena poszła w dół ----> otomoto.cz/osobni-vozy/znacka-skoda/skod...192896km-666393.aspx może warto pojechać za południową granicę po nią

stasiu

Więcej
2015/11/17 22:03 #31617 przez Duch tamtych czasów

Favorit w lepszym stanie można kupić za lepsze pieniądze :-) Z formanką faktycznie jest dużo gorzej. No i ta z ogłoszenia jest po lifcie, a przynajmniej wnetrze. To już prawie jak w vw polo. W dawcy tez takie miałem (i nadal mam jeśli ktoś by chciał) a też w jednych drzwiach które kupiłem. Żeby zmienić na oryginał musiałem trochę przerobić a i tak korbka od szyby nie leży idealnie. Bez urazy dla Misiożelki ale takie wnętrze mi się nie podoba, no i nie idzie w parze z Duchem Tamtych Czasów :-))

Więcej
2015/11/17 23:44 #31622 przez Misio Żelki

Misio Żelki odpowiedział w temacie: Nowe auto na 2016 SZUKAM FORMAN'ki

się wie Duchu nie wszyscy mogą być tacy fajni ja ty ;) :whistle: i też ma graty to favoritki lub formana iiii mam Felicje na cześć jak by ktoś chciał

Więcej
2015/11/21 20:46 #31661 przez Duch tamtych czasów

Fan marki się znalazł :-P Poskładajmy coś w jedną kupę to jeszcze wyjdzie nam jakaś konstrukcja do sprzedania :-)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008