Przygotowania ZŁOMBOL 2016

Więcej
2015/11/12 22:00 #31544 przez stasiu

stasiu odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

Mam nadzieję że w końcu uda mi się wystartować w 10 edycji ogólnie rozglądam się za jakimś pojazdem , na to chwilę szukam czegoś ekonomicznego w zakupie , przygotowaniu i starcie , co możecie doradzić za pojazd , na tą chwilę jestem tylko ja z kumplem , od razu dodam że maluszek odpada , bo jestem trochę za szeroki" a i mięsień z przodu też jest" :silly:

stasiu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/11/12 22:06 #31545 przez Żuk Kazik

Żuk Kazik odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

Szukaj Poloneza lub Skody Favorit ;)

Więcej
2015/11/12 22:10 #31546 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

Stasiek, bierz tego Borka za 3 koła i jedź w końcu.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

Więcej
2015/11/13 10:47 #31554 przez maupole

maupole odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

stasiu napisał: Mam nadzieję że w końcu uda mi się wystartować w 10 edycji ogólnie rozglądam się za jakimś pojazdem , na to chwilę szukam czegoś ekonomicznego w zakupie , przygotowaniu i starcie , co możecie doradzić za pojazd , na tą chwilę jestem tylko ja z kumplem , od razu dodam że maluszek odpada , bo jestem trochę za szeroki" a i mięsień z przodu też jest" :silly:

A na zdjęciu taka kruszyna ;)

Więcej
2015/11/13 13:15 #31557 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

stasiu napisał: Mam nadzieję że w końcu uda mi się wystartować w 10 edycji ogólnie rozglądam się za jakimś pojazdem , na to chwilę szukam czegoś ekonomicznego w zakupie , przygotowaniu i starcie , co możecie doradzić za pojazd , na tą chwilę jestem tylko ja z kumplem , od razu dodam że maluszek odpada , bo jestem trochę za szeroki" a i mięsień z przodu też jest" :silly:

No my polecimy Favoritkę :) da się tanio kupić, części dostępne i też taniocha. Można szukać z gazem. Wybór duży dość i ceny nie z kosmosu :D

Więcej
2015/11/13 14:18 #31558 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

Patrząc na dwie edycje w których udało mi się być, to faktycznie Favoritki i Formany najmniej kłopotliwe, choć ja z całego serca, gnany duma narodową polecam Poloneza.

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)

Więcej
2015/11/13 22:02 #31563 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

Polonez to polonez. Polska klasyka w sam raz dla małego teamu. Dla większego żuczki lub nysy. Choć z drugiej strony czekam, aż ktoś pojedzie zaporożcem albo moskwiczem.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2015/11/13 23:09 #31566 przez stasiu

Panowie a co powiecie o Łada Niva chciał bym połączyć przyjemne z pożytecznym (zabawa w lekkim terenie + złombol )

stasiu

Więcej
2015/11/13 23:18 - 2015/11/13 23:19 #31567 przez oktaKoń

oktaKoń odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

Zainwestuj w Tarpana(nie mylić z Honkerem) :D wymień przedni most dodaj reduktor od KIA silnik standardowy ANDORIA 4c90 daje radę . Nie dość tego, że polski klasyk , mało już tego na drogach to jeszcze w terenie też daje radę :D

stasiu napisał: Panowie a co powiecie o Łada Niva chciał bym połączyć przyjemne z pożytecznym (zabawa w lekkim terenie + złombol )

Ostatnio zmieniany: 2015/11/13 23:19 przez oktaKoń.

Więcej
2015/11/13 23:23 #31568 przez stasiu

Bez urazy dla tego polskiego dostawczaka , ale jest to jedyny samochód PRL-u który nigdy mi się nie podobał (ogólnie nie lubię żadnych Pick-up) Honker owszem , ale to worek bez dna

stasiu

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008