Przygotowania ZŁOMBOL 2016

Więcej
2016/09/20 21:34 #41062 przez Żuk Kazik

Żuk Kazik odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

Ja powiedziałem, nawet jakby ekipa z tyłu na pustakach miała siedzieć i światła miałbym załączać na krótko to jadę :P

Mam nadzieję, że minimum komfortu uda się uzyskać :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/09/20 21:47 #41063 przez Rezerwat Przygody

Rezerwat Przygody odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

Żuk Kazik napisał: Mam nadzieję, że minimum komfortu uda się uzyskać :)

Dach jest? Jest! Minimum komfortu spełnione. Jak się jeszcze będą okna otwierać to już będzie i klimatyzacja ;)

Więcej
2016/09/20 23:27 #41070 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

Caronezzz napisał:

Załoga Tarpaniątka napisał: U nas pod górkę. Obecnie obsuwa z robotą to jakieś 3 dni... Wczoraj kolejny raz przespawywałem łapę silnika. Po złożeniu wszystkiego do kupy, okazało się, że jeśli będę chciał wymienić filtr oleju, to będzie trzeba wyjąć cały silnik :side:

Nic, czas coś zjeść i dzisiaj szlifowanie spawów, malowanie, za dwie godziny planuję wyjąć silnik i jeszcze dziś przezbrojony włożyć z powrotem, poskładać układ chłodzenia + odpalić na nowym sterowniku i większych wtryskach. Zobaczymy jak wyjdzie.

Dla jasności Sebek...
Na starcie pod spodkiem komisyjnie oddajesz klucze od garażu i dostaniesz je z powrotem w San Vito lo Capo na plaży w trakcie imprezy.
Jedziesz z tym co będziesz mieć pod spodkiem.
... to tak żeby Cie nie kusiło... wiesz do czego :)

Nie wiem czy na start się dotoczymy jak tak dalej pójdzie. Silnik wytargany, wtryski podmienione, część osprzętu odpowiedzialnego z pracę silnika wyczyszczona. Zamach zmieniony. Jutro zaczynamy składanie. Śruby mocujące docisk wszystkie niestety do wymiany- poległy. Do tego alternator okazał się być źle wyosiowany bo materiał pościągało przy stygnięciu po spawaniu i dupa muszę robić nowe mocowanie. Silnik leży częściowo uzbrojony na ziemi w garażu, wyciągany ręcznie. Parę fotek nasz załogant w międzyczasie wrzucił tutaj:

www.facebook.com/tarpaniatka

Klimę już odpuszczamy, nie zdążymy. Do tego wciąż czekam na część gratów odpowiedzialnych za zasilanie paliwem ( oby jutro dotarły).

Żuk Kazik napisał: Ja powiedziałem, nawet jakby ekipa z tyłu na pustakach miała siedzieć i światła miałbym załączać na krótko to jadę :P

Mam nadzieję, że minimum komfortu uda się uzyskać :)

Takie pierdoły jak zajmowanie się komfortem to możesz robić po drodze. Od biedy możecie nawet maty tłumiące kleić w czasie jazdy ;) Na naszym pierwszym Złombolu jeden z załogantów kręcił wiązkę elektryczną siedząc z tyłu kiedy ja prowadziłem :lol:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2016/09/21 05:17 #41075 przez Klamot

Klamot odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

Radio, głośniki, CB, gniazdka zapalniczek, kable, Ledy jadą w skrzynce i po drodze coś bedzie się lepiło. I jeszcze dużo jest do zrobienia, co nie zdąże wrzucam z nadzieją że wytrzyma albo rzeźba. Ci co nic nie piszą to dopiero muszą mieć auta w proszku :) Kazik super że buda na miejscu... Załoga super robota, w trasie sie dopieści.
Dziś po pracy /co za marnotrawstwo czasu ta praca.../ inny wiatrak, zawór pod gaźnikiem, smarowanie, podłączyć dzienne, łożysko prawy przód i trze hamulec, ręczny też... chłodnice to już umiem w 5 minut wyjąć :)

Więcej
2016/09/21 06:11 #41076 przez Żuk Kazik

Żuk Kazik odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

Otóż to, takie udogodnienia można w trasie kombinować :)
Klamot widzę też od 5 rano na nogach hehe :)

Więcej
2016/09/21 06:34 #41079 przez Arctic White 120RPM

Arctic White 120RPM odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

Ma ktoś sprawdzoną ładowarkę usb 12v która nie zakłóca CB?

Więcej
2016/09/21 06:56 #41080 przez Poturbowani reaktywacja

Poturbowani reaktywacja odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

róbcie, róbcie!!!!!!!! żebyście mnie potem bezawaryjnie mogli holować
Podziękowali: DON FAVORITE

Więcej
2016/09/21 07:31 - 2016/09/21 08:04 #41082 przez Klamot

Klamot odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

Pasowałem nowy wiatrak bo z nerwów już spać nie moge. Teraz do pracy ale w tych warunkach robota dla klienta wydaje mi sie zupełnie bez sensu... COFNIJCIE CZAS :) choć o kilka dni...
Przemek, ja cie pociągnę ale kto mnie pociągnie? :)
Ostatnio zmieniany: 2016/09/21 08:04 przez Klamot.

Więcej
2016/09/21 08:19 #41087 przez swbr

swbr odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

Żuk Ropiarz napisał: Ma ktoś sprawdzoną ładowarkę usb 12v która nie zakłóca CB?

Załóż filtr i zrób dodatkowe zasilanie bezpośrednio z akumulatora z daleka od CB.

Więcej
2016/09/21 09:26 #41092 przez Czarny Jastrząb

Czarny Jastrząb odpowiedział w temacie: Przygotowania ZŁOMBOL 2016

PILNE! USTAWIENIE ZAPŁONU!

Nowy silnik w budzie, wszystko poskręcane i gotowe do jazdy. Niestety czas goni a sami nie potrafimy ustawić aparatu zapłonowego. Czy ktoś potrafi to wykonać i może do nas podjechać? Jastrzębie-Zdrój 694948147

Cztery dni do startu...

czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008