Kto jedzie tylko na Sycylię

Więcej
2016/01/01 21:43 #32677 przez Żuk Kazik

Żuk Kazik odpowiedział w temacie: Kto jedzie tylko na Sycylię

Babcia wŁadzia napisał: Nurtuje mnie jedno pytanie. Może w ferworze dyskusji nie uzyskam odpowiedzi od razu ale podejmę temat. Jak myślicie, czy orgowie przewidzieli jakąś formę dyplomu dla tych, co zakończą trasę w Neapolu? Wstępy plan mówi, że przeprawimy się na Sycylię, czy to lądem czy morzem nie wiem jeszcze. Logika nakazuje, że skoro Neapol jest pierwszą metą, załogi kończące przygodę tam, powinny dostać pamiątkę w postaci dyplomu. Pewnie nikt nie wie co organizatorzy przewidzieli a o oni sami się nie wypowiedzą, ale zaznaczyłem temat do dyskusji

W Neapolu?
Nie w Palermo?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/01/01 21:45 #32678 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Kto jedzie tylko na Sycylię

Babcia wŁadzia napisał: Nurtuje mnie jedno pytanie. Może w ferworze dyskusji nie uzyskam odpowiedzi od razu ale podejmę temat. Jak myślicie, czy orgowie przewidzieli jakąś formę dyplomu dla tych, co zakończą trasę w Neapolu? Wstępy plan mówi, że przeprawimy się na Sycylię, czy to lądem czy morzem nie wiem jeszcze. Logika nakazuje, że skoro Neapol jest pierwszą metą, załogi kończące przygodę tam, powinny dostać pamiątkę w postaci dyplomu. Pewnie nikt nie wie co organizatorzy przewidzieli a o oni sami się nie wypowiedzą, ale zaznaczyłem temat do dyskusji

może małą kryształowa kule?? :lol:

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2016/01/01 21:47 #32679 przez Babcia wŁadzia

Babcia wŁadzia odpowiedział w temacie: Kto jedzie tylko na Sycylię

Kto mi uwierzy, że byłem jak nie pokażę dyplomu :evil:

Więcej
2016/01/01 21:49 - 2016/01/01 21:50 #32680 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Kto jedzie tylko na Sycylię

@Żuk Kazik - No właśnie tegoroczna zajawka jest dość zakręcona :)
że nie wiadomo gdzie jest meta a gdzie zaczyna się OS :D
Ostatnio zmieniany: 2016/01/01 21:50 przez Semtox.

Więcej
2016/01/01 21:50 #32682 przez NASZCAR

NASZCAR odpowiedział w temacie: Kto jedzie tylko na Sycylię

Żuk Kazik napisał:

W Neapolu?
Nie w Palermo?

ale jest również napisane "Meta będzie dwustopniowa i w trochę innej formie. Pierwsza w Sycylii, a dalszy ciąg to już OS (odcinek specjalny) z metą w Tunezji dla tych, którzy się zdecydują! "

Więcej
2016/01/01 21:50 - 2016/01/01 21:50 #32683 przez Żuk Kazik

Meta będzie dwustopniowa i w trochę innej formie. Pierwsza w Sycylii,

Czyli wypada na Palermo :)
Ostatnio zmieniany: 2016/01/01 21:50 przez Żuk Kazik.

Więcej
2016/01/01 21:51 - 2016/01/01 21:52 #32684 przez Brunatni

Brunatni odpowiedział w temacie: Kto jedzie tylko na Sycylię

Żuk Kazik napisał:

W Neapolu?
Nie w Palermo?

No tu właśnie nie jest jasne na 100% Orgowie piszą

Meta będzie dwustopniowa i w trochę innej formie. Pierwsza w Sycylii, a dalszy ciąg to już OS (odcinek specjalny) z metą w Tunezji dla tych, którzy się zdecydują!

Z tego wynika że I meta jest w Sycylii, czyli Palermo.

Dalej czeka nas wizyta w Rzymie oraz Watykanie, pyszna Pizza w Neapolu i Pompeje w cieniu Wezuwiusza! Po przejechaniu Kalabrii musimy się przeprawić przez Cieśninę Mesyńską, aby dotrzeć na Sycylię gdzie czeka na nas kolejny czynny wulkan Etna, najwyższy i największy w Europie stożek wulkaniczny! W Palermo rozpoczyna się nasz OS (odcinek specjalny), wsiadamy na prom i po przepłynięciu Cieśniny Sycylijskiej zjeżdżamy na ziemię Afrykańską.

Z tego też wynika że I meta jest w Palermo na Sycylii.

Ze względów bezpieczeństwa rezygnujemy z noclegu oraz imprezy grupowej na mecie. Będziemy w jednej miejscowości ale każdy sam sobie wybiera miejsce noclegu. Pierwsza meta w Neapolu ipodróż promem dają duże możliwości świętowania ;) :)

Tutaj natomiast jest informacja o I mecie w Neapolu. Wydaje mi się że Orgowie to doprecyzują bo jest tu trochę niejasności odnośnie miejsca I mety, Neapol czy Palermo. Wydaje mi się że będzie to Palermo i informacja o mecie w Neapolu zawiera błąd :)
Ostatnio zmieniany: 2016/01/01 21:52 przez Brunatni.

Więcej
2016/01/01 21:52 #32685 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Kto jedzie tylko na Sycylię

Proponuję dużego czopa na wstrzymanie;-)

Będą podane etapy, campy itp - to będziecie dywagować. Teraz to i orgowie sami niewiele wiedzą;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2016/01/01 21:53 #32687 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Kto jedzie tylko na Sycylię

Żuk Kazik napisał:

Meta będzie dwustopniowa i w trochę innej formie. Pierwsza w Sycylii,

Czyli wypada na Palermo :)

Nie tak szybko :P
A ostatnie zdanie w ostatnim akapicie przed "Czego możecie oczekiwać":

Pierwsza meta w Neapolu ipodróż promem dają duże możliwości świętowania ;) :)

Więcej
2016/01/01 21:54 #32688 przez Żuk Kazik

Grzmiący Rydwan napisał: Proponuję dużego czopa na wstrzymanie;-)

Będą podane etapy, campy itp - to będziecie dywagować. Teraz to i orgowie sami niewiele wiedzą;-)

Amen :)
Podziękowali: Na Bogato Team

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008