szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Więcej
2016/01/01 16:13 #32545 przez Polderari

Polderari stworzył temat: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Jak co roku zaczynam wątek o zwiedzaniu po drodze :)
tu proponujemy swoje trasy oraz zamieszczamy ciekawe miejsca, które warto odwiedzić po drodze :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/01/01 16:22 #32549 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Aleksandria napisał: Jak co roku zaczynam wątek o zwiedzaniu po drodze :)
tu proponujemy swoje trasy oraz zamieszczamy ciekawe miejsca, które warto odwiedzić po drodze :P

No, co? Nikt nie jest przygotowany??? :woohoo:

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2016/01/01 16:45 #32561 przez Brunatni

Brunatni odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

www.google.pl/maps/dir/Katowice/Balaton/...d33.886917!3e0?hl=pl

Trasa poglądowa mniej więcej coś takiego. Miejsc do zwiedzania naprawdę wiele jeżeli chodzi o Włochy, na pewno wiele osób uderzy do Rzymu i Watykanu, Neapol. Wenecja po drodze, tak naprawdę w tej edycji można zwiedzić całe Włochy :) No i Tunezja, ale to jeszcze musimy się przespać z tym ;p

Więcej
2016/01/01 17:07 #32574 przez PREVENT

PREVENT odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Może mało ciekawe, ale ja planuję odwiedzić Bojano we Włoszech. Dlaczego Bojano? Bo mieszkam w Bojanie w Polsce :D

Więcej
2016/01/01 17:09 #32578 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Brunatni napisał: www.google.pl/maps/dir/Katowice/Balaton/...d33.886917!3e0?hl=pl

Trasa poglądowa mniej więcej coś takiego. Miejsc do zwiedzania naprawdę wiele jeżeli chodzi o Włochy, na pewno wiele osób uderzy do Rzymu i Watykanu, Neapol. Wenecja po drodze, tak naprawdę w tej edycji można zwiedzić całe Włochy :) No i Tunezja, ale to jeszcze musimy się przespać z tym ;p

Pierwsza meta w Neapolu i podróż promem dają duże możliwości świętowania ;) :)

Więc o ile dobrze kminie dwa dość długie promy :)

Więcej
2016/01/01 17:22 - 2016/01/01 17:38 #32589 przez Brunatni

Brunatni odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

hmmm właśnie teraz rozkminiam że albo jest mały błąd albo ja coś źle myślę.
Raz Orgowie piszą

W Palermo rozpoczyna się nasz OS (odcinek specjalny), wsiadamy na prom i po przepłynięciu Cieśniny Sycylijskiej zjeżdżamy na ziemię Afrykańską. Pierwszy raz w historii Złombolu!

Na co wychodzi że pierwsza meta powinna być w Palermo i dopiero z Palermo do Tunisu , a drugim razem napisane mamy iż

Pierwsza meta w Neapolu ipodróż promem dają duże możliwości świętowania ;) :)

z tego wynika że I meta w Neapolu i albo z Neapolu promem do Tunisu, albo z Neapolu na Sycylię i dopiero promem do Tunisu. Chyba lepszym rozwiązaniem jest jazda od Neapolu na dół do Villa san Giovani i promem na Sycylie, krótszy odcinek promem, tańsze połączenie i częstsze promy.Jeżeli coś źle rozmyślam to proszę o sprostowanie.
Ostatnio zmieniany: 2016/01/01 17:38 przez Brunatni.

Więcej
2016/01/01 22:48 - 2016/01/01 22:49 #32699 przez stasiu

stasiu odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

taki mały off topic trzeba się spieszyć ze zwiedzaniem Włoch ---> Od 2019 r. do Włoch nie wjedziesz starym autem www.auto-swiat.pl/wiadomosci/od-2019-r-d...m-autem/m4hq8h#fp=as

stasiu
Ostatnio zmieniany: 2016/01/01 22:49 przez stasiu.

Więcej
2016/01/01 22:55 - 2016/01/01 23:19 #32702 przez Babcia wŁadzia

Babcia wŁadzia odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

stasiu napisał: taki mały off topic trzeba się spieszyć ze zwiedzaniem Włoch ---> Od 2019 r. do Włoch nie wjedziesz starym autem www.auto-swiat.pl/wiadomosci/od-2019-r-d...m-autem/m4hq8h#fp=as

Przepraszam bo kontynuuje offtop, ale jak rząd może zabronić mi jeździć moim samochodem. Samochodem, który może być jakąś pamiątką rodzinną, czymś mającym większą wartość niż tylko materialną. A oni zakażą jazdy pod pretekstem norm emisji spalin. W momencie w którym nie kwalifikuje się on pod rejestracje na zabytek zostaje tylko albo postój w garażu albo złommowanie. Mam wrażenie, że dużo spraw idzie w złą stronę w "dzisiejszym świecie"

W ramach rekompensaty, myślę, że to ciekawe miejsce do zobaczenia: Corleone

Śladami Ojca Chrzestnego można też odwiedzić Chiesa di San Nicolo w Savoca. Kościół w którym Michael Corleone wziął ślub z Apollonią
Ostatnio zmieniany: 2016/01/01 23:19 przez Babcia wŁadzia.

Więcej
2016/01/01 23:09 #32704 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Mnie nie dotyczy;-) Euro 1 spełniamy, auto zarejestrowane po raz pierwszy w 1998 roku;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2016/01/01 23:39 #32720 przez Gwiezdny Patol

Gwiezdny Patol odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

A to przypadkiem nie będzie dotyczyć tylko aut zarejestrowanych we Włoszech?
Nasz Żuk, rocznik '93, to - jak go poskładamy - nawet Euro 3 będzie spełniał, i to na Andorii ;)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008