szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Więcej
2016/05/11 17:12 - 2016/05/11 17:13 #37480 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Mirek, podajemy ciekawostkę, jej miejsce i jakiś link oprócz zdjęcia aby ułatwić późniejsze wyszukiwanie leniwym.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Ostatnio zmieniany: 2016/05/11 17:13 przez Ala montana.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/05/11 21:50 #37484 przez Forever Young

Forever Young odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

taka zajawka każdy znajdzie coś dla siebie , Wojtas a Ty się wybierasz ???

Więcej
2016/05/21 09:55 #37624 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Na Capri to przeprawa z buta i najlepiej z własnym prowiantem. Ceny tam potrafią zadziwić. Jeśli chodzi o knajpy to wyspa dla bogatszych. Też myślę, żeby ją zobaczyć, bo widoki bajka.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2016/05/28 17:38 #37692 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Ładany most kolejowy Solkan na Słoweni, nawet po trasie.

Załącznik nie został znaleziony

A tu przy okazji nieskończona ilość atrakcji do wyboru do koloru.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Podziękowali: Klamot

Więcej
2016/06/07 17:11 - 2016/06/07 17:22 #37792 przez Matson89

Matson89 odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

ja mam plan by w drodze powrotnej na oktoberfest wpaść z wizytą duszpasterską :).
Co do mostu na słowenii, polecam, coś fanstastycznego.
Co do samych włoch, to jest od groma (zwłaszcza toskania) opuszczonych twierdz, wil, miasteczek. Jak tylko znajdę pewien blog o włoszech to w stawie link. Dzięki niemu kilka naprawdę ciekawych miejsc zobaczyłem podczas eurotripa autkiem
Ostatnio zmieniany: 2016/06/07 17:22 przez Matson89.

Więcej
2016/06/11 13:07 #37843 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

No to czekamy na ten spis, bo ... w Toskani już byłem i jakoś mnie nie powaliła, ale w sumie... czemu tego stanu rzeczy nie zmienić ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2016/06/12 21:16 - 2016/06/12 21:17 #37854 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Toskania jest świetna, ale każdy szuka czegoś innego, więc jednemu się podoba, a drugiemu nie. Wszystko kwestia gustu. Mnie w Toskanii urzekły małe miasteczka typu San Gimignano czy Volterra. No i możliwość pomieszkania w stuletniej chałupie na szczycie wzgórza w starej winnicy z widokiem na ową winnicę i gaj drzew oliwkowych.
Daj Matson ten link bo sam jestem ciekaw tych miejsc.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.
Ostatnio zmieniany: 2016/06/12 21:17 przez Chłopcy z PRL.

Więcej
2016/06/20 19:10 #37971 przez Matson89

Matson89 odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Nie było ostatnio czasu aby wejść. Co do linka (ów) tego najlpeszego nie znalazłem na którym ja się wzorowałem gdy byłem na italiano tripie. Pamiętam, że to był blog ale nie znalazłem. Ale polecam ten blog który ostanio znalazłem www.mojatoskania.com/blog/

Więcej
2016/07/01 20:43 - 2016/07/01 20:45 #38098 przez Ala montana

Taka urbanistyka-nakrętka tylko na Sycyli.
Link do Avola

Załącznik nie został znaleziony

Ostatnio zmieniany: 2016/07/01 20:45 przez Ala montana. Powód: 13-stka

Więcej
2016/07/07 18:56 - 2016/07/07 18:59 #38164 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: szukamy chetnych na zwiedzanie - ciekawe miejsca

Godne polecenia są wyspy Stromboli oraz Panarea na Morzu Tyrreńskim , w archipelagu Wysp Liparyjskich.

www.jedziemynasycylie.pl/wyspy-eolskie.html
www.minicrociere.tarnav.it/minicruises/
Ostatnio zmieniany: 2016/07/07 18:59 przez Czerwony Team.
Podziękowali: Ala montana

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008