Przygotowanie Żuka/Nysy na Złombol 2016

Więcej
2016/03/06 22:48 #35936 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Przygotowanie Żuka/Nysy na Złombol 2016

Ja zapodałem z Lublina, obszytą skórą...

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/03/19 17:45 #36303 przez Słoneczny Patrol

Słoneczny Patrol odpowiedział w temacie: Przygotowanie Żuka/Nysy na Złombol 2016

Panowie jest problem z tylnymi światłami i kierunkowskazami, nie działa nić oprócz przednich. Nigdzie nie mogę znaleźć po książkach schematu. Ma ktoś, a może ktoś poradzi co może być przyczyną ? I gdzie jest skrzynka bepieczników :D ?

Więcej
2016/03/19 18:58 #36305 przez Duch tamtych czasów

Duch tamtych czasów odpowiedział w temacie: Przygotowanie Żuka/Nysy na Złombol 2016

Skrzynka bezpieczników nie jest przy nogach kierowcy??

Więcej
2016/03/20 07:33 - 2016/03/20 07:46 #36312 przez Klamot

Klamot odpowiedział w temacie: Przygotowanie Żuka/Nysy na Złombol 2016

Miesiąc w garażu po południami i Żuk wyjechał i .... wjechał z powrotem. Były wzloty i porażki, nawet duże porażki.... Jeszcze sporo przed nami ale walcze :)
Szukam wentylatora do nagrzewnicy w blaszanej obudowie, wycieraczki jak do Warszawy ze śrubką z boku, filtra powietrza puszka walec taki jak był do Jikowa

Ostatnio zmieniany: 2016/03/20 07:46 przez Klamot. Powód: Bo tak

Więcej
2016/03/20 16:26 #36314 przez RDZbygg

RDZbygg odpowiedział w temacie: Przygotowanie Żuka/Nysy na Złombol 2016

puszke i filtr mam na zbyciu *oczywiscie bezplatnie* bo wymienilem na webera jak cos to pisz na priv.

Więcej
2016/03/22 16:35 - 2016/03/22 16:36 #36352 przez Żukołaki

Żukołaki odpowiedział w temacie: Przygotowanie Żuka/Nysy na Złombol 2016

Panowie, jak sobie radzicie z tą czarną blachą na zdjęciu?
Chodzi o jej zamocowanie, wygłuszenie u mnie jest luźno położona i bardzo rezonuje, tłucze się nie mówiąc już o tym,że dobiega z jej nieszczelności hałas andorii..
P.S. Mam nadzieję,że Piotr nie obrazi się za podkradnięcie zdjęcia ale nie mam dostępu do żuczka :/ ;)

Druga sprawa, jakie macie wymiary bagażników na dachu?
Wysokość "barierek" też by mnie interesowała.
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2016/03/22 16:36 przez Żukołaki.

Więcej
2016/03/22 22:55 #36355 przez Słoneczny Patrol

Słoneczny Patrol odpowiedział w temacie: Przygotowanie Żuka/Nysy na Złombol 2016

Jutro dla Ciebie zmierzę dach. Panowie, mógłby ktoś odkrecić licznik i zrobić zdjęcia jakie kabelki tam dokładnie idą i jak ?

Więcej
2016/03/23 08:17 #36363 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Przygotowanie Żuka/Nysy na Złombol 2016

Żukołaki napisał: Panowie, jak sobie radzicie z tą czarną blachą na zdjęciu?
Chodzi o jej zamocowanie, wygłuszenie u mnie jest luźno położona i bardzo rezonuje, tłucze się nie mówiąc już o tym,że dobiega z jej nieszczelności hałas andorii..
P.S. Mam nadzieję,że Piotr nie obrazi się za podkradnięcie zdjęcia ale nie mam dostępu do żuczka :/ ;)

Druga sprawa, jakie macie wymiary bagażników na dachu?
Wysokość "barierek" też by mnie interesowała.

Od spodu dać belki idące od podszybia w stronę ściany grodziowej (przyspawane na końcach do karoserii), natomiast między belki a tą deskę rozdzielczą dać klej do szyb albo coś takiego co spowoduje usztywnienie całości.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2016/03/23 19:02 #36382 przez Żukołaki

Żukołaki odpowiedział w temacie: Przygotowanie Żuka/Nysy na Złombol 2016

Słoneczny Patrol napisał: Jutro dla Ciebie zmierzę dach. Panowie, mógłby ktoś odkrecić licznik i zrobić zdjęcia jakie kabelki tam dokładnie idą i jak ?

Dzięki :)
Ale jakie kabelki i jaki licznik?
Do prędkościomierza idzie tylko podświetlenie, chodzi o całą konsolę? przyciski itd?
Odebrałem żuka od mechanika i mam pod blokiem to powiedz konkretnie co to Ci fotki porobię.

Załoga Tarpaniątka napisał: Od spodu dać belki idące od podszybia w stronę ściany grodziowej (przyspawane na końcach do karoserii), natomiast między belki a tą deskę rozdzielczą dać klej do szyb albo coś takiego co spowoduje usztywnienie całości.

Nie rozumiem nic :(

Więcej
2016/03/23 21:02 #36389 przez Słoneczny Patrol

Żukołaki napisał:

Słoneczny Patrol napisał: Jutro dla Ciebie zmierzę dach. Panowie, mógłby ktoś odkrecić licznik i zrobić zdjęcia jakie kabelki tam dokładnie idą i jak ?

Dzięki :)
Ale jakie kabelki i jaki licznik?
Do prędkościomierza idzie tylko podświetlenie, chodzi o całą konsolę? przyciski itd?
Odebrałem żuka od mechanika i mam pod blokiem to powiedz konkretnie co to Ci fotki porobię.

Załoga Tarpaniątka napisał: Od spodu dać belki idące od podszybia w stronę ściany grodziowej (przyspawane na końcach do karoserii), natomiast między belki a tą deskę rozdzielczą dać klej do szyb albo coś takiego co spowoduje usztywnienie całości.

Nie rozumiem nic :(

Chodzi dokładnie o całą konsole, przyciski itd, kupiliśmy z odkręconym licznikiem i światła nie działaja ani nic, probowaliśmy jakoś lopatologicznie, ale z jakims zdjeciem bedzie łatwiej. Jutro z ranca wrzuce wymiary bagaja, dziś pomiezrzyłem ale kartkę z wymiarami w robocie zostawiłem.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008