Przygotowanie Poloneza/ Fiata 125p na Złombol 2016

Więcej
2016/01/03 19:28 #33027 przez najbliższy_taras_widokowy...

najbliższy_taras_widokowy... odpowiedział w temacie: Przygotowanie Poloneza/ Fiata 125p na Złombol 2016

NO NAME TEAM - jestem mocno zainteresowany faldachem - wysłałem Ci PW.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/01/03 19:41 #33033 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Przygotowanie Poloneza/ Fiata 125p na Złombol 2016

Potwierdzam, do wycinania dachu absolutnie nie diax, a wyrzynarka z brzeszczotem do metalu. Pięknie tnie, również zaokrąglone kąty.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2016/01/03 20:19 #33043 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: Przygotowanie Poloneza/ Fiata 125p na Złombol 2016

U nas w tym roku będziemy zakładać oryginalny szyberdach z PN z podsufitką. W końcu mamy gorącą edycję.....

Więcej
2016/01/03 20:47 #33052 przez Elbląska Brygada PRL-u

Elbląska Brygada PRL-u odpowiedział w temacie: Przygotowanie Poloneza/ Fiata 125p na Złombol 2016

Czerwony a gdzie zdobyłeś szyberdach?

Więcej
2016/01/03 22:13 #33063 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: Przygotowanie Poloneza/ Fiata 125p na Złombol 2016

W garażu Tarpaniątka :) :D :P

Więcej
2016/01/03 22:56 #33069 przez MotoKoty

MotoKoty odpowiedział w temacie: Przygotowanie Poloneza/ Fiata 125p na Złombol 2016

Może szanowane grono ma radę na podwyższona temperaturę plynu plusa gsi z klima?Pompa chłodnica termostat zbrodniczej korek koncentrat płyn czujniki wymienione bądź sprawdzone a temp dochodzi do 130 w upalne dni i wentylatory prawie non stóp chodza. Dwa zlombole przejechanie uszczelka glowica jeszcze całą.Panowie poloneziarze może jest jakiś myk bo mi się pomysły wyczerpały a temp.moim zdaniem za wysoką i przy obciążeniach wyraźnie idzie w gore.Może ten dziadowski skraplacz utrudnia przepływ powietrza?.

Więcej
2016/01/03 23:05 - 2016/01/03 23:06 #33071 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Przygotowanie Poloneza/ Fiata 125p na Złombol 2016

juz o tym pisałem
miałem w naszym Trucku ROY 1,6 GSI LPG z klimatyzacją

zrobiłem dodatkowe wyłaczniki i kontrolki wentylatorów
w edycji hiszpańskiej bylismy na Gibraltarze ten drugi nie włączył sie ani razu ! tylko pierwszy na dłuższych podjazdach i w korku lub w miescie przy wolnej jeździe ..

sprawdź termometrem rzeczywista faktyczna temperaturę
bo to co pokazuje wskaźnik nie jest zawsze adekwatne ..

acha i przy załączonej klimie chodzi zawsze jeden mały spal od klimy

Podstawą elektryki są dobre styki !
Ostatnio zmieniany: 2016/01/03 23:06 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni.

Więcej
2016/01/03 23:07 #33072 przez POMYLONEZ

POMYLONEZ odpowiedział w temacie: Przygotowanie Poloneza/ Fiata 125p na Złombol 2016

U nas sprawę jakiegokolwiek dźwigania się temperatury zakończył montaż chłodnicy od diesla - po prostu jest teraz ideał.

Więcej
2016/01/03 23:20 #33077 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Przygotowanie Poloneza/ Fiata 125p na Złombol 2016

MotoKoty napisał: Może szanowane grono ma radę na podwyższona temperaturę plynu plusa gsi z klima?Pompa chłodnica termostat zbrodniczej korek koncentrat płyn czujniki wymienione bądź sprawdzone a temp dochodzi do 130 w upalne dni i wentylatory prawie non stóp chodza. Dwa zlombole przejechanie uszczelka glowica jeszcze całą.Panowie poloneziarze może jest jakiś myk bo mi się pomysły wyczerpały a temp.moim zdaniem za wysoką i przy obciążeniach wyraźnie idzie w gore.Może ten dziadowski skraplacz utrudnia przepływ powietrza?.

przeczytaj post np 27773 i inne w tym temacie

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2016/01/03 23:34 #33079 przez MotoKoty

MotoKoty odpowiedział w temacie: Przygotowanie Poloneza/ Fiata 125p na Złombol 2016

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni napisał:

MotoKoty napisał: Może szanowane grono ma radę na podwyższona temperaturę plynu plusa gsi z klima?Pompa chłodnica termostat zbrodniczej korek koncentrat płyn czujniki wymienione bądź sprawdzone a temp dochodzi do 130 w upalne dni i wentylatory prawie non stóp chodza. Dwa zlombole przejechanie uszczelka glowica jeszcze całą.Panowie poloneziarze może jest jakiś myk bo mi się pomysły wyczerpały a temp.moim zdaniem za wysoką i przy obciążeniach wyraźnie idzie w gore.Może ten dziadowski skraplacz utrudnia przepływ powietrza?.

przeczytaj post np 27773 i inne w tym temacie

Lomatko jak to znaleźć?Temp mierzona termometrem w zbiorniczka pokrywa się że wskazaniami na desce miedzianą chłodnica też była.Jedynie przy korku na zewnatrz p owstaje nalot płynu ale to po jakiś 2000,3000km

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008