Całkowity offtopic;-)

Więcej
2016/02/02 21:54 #34737 przez PREVENT

PREVENT odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/02/02 21:58 #34738 przez Duch tamtych czasów

Duch tamtych czasów odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

Czy blacha pod zderzakiem z miejscem na halogeny jest ori?? Wygląda jak przeszczep z wartburga.

Więcej
2016/02/02 22:51 #34745 przez DYWIZJON 303

DYWIZJON 303 odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

wygląda na zabudowę rodem z DDR-owa a wiem że były równolegle z Niewiadowa ale żadnych fotek nie mogę namierzyć ile tego wyprodukowali w Niewiadowie

Więcej
2016/02/02 23:09 - 2016/02/02 23:10 #34747 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

Zapraszam do zapoznania się z Statystyki - Podsumowanie Złombol'15

Miałem niezłą zagadkę do rozwikłania co do tajemniczych dwóch ekip, ale Team Złombol pomógł mi ją rozwikłać, za co serdecznie dziękuję! choć trwało to jak widzicie dłuższa chwilkę :)
Ostatnio zmieniany: 2016/02/02 23:10 przez Semtox.

Więcej
2016/02/04 13:38 #34794 przez Krokodyl Team

Krokodyl Team odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

Czy jest tu ktoś z Poznania lub okolic kto dysponuje truckiem ST/LB w celu przymiarki? Prevent straszy, że za mało tam miejsca, ale ja mam nietypową (włoską ;) ) budowę ciała - krótkie nogi, długi tułów i chciałbym się przekonać czy na pewno będzie tak źle.

Więcej
2016/02/04 15:00 #34795 przez Semtox

W historii Złombola było tylko 8 Trucków zarejestrowanych, na start dotarło góra 6, w ubiegłym roku chyba tylko dwa w ogóle jechały (Limbowa i white truck) no i chyba żaden nie jest/był w okolicy Poznania ale jeszcze sprawdzę zapiski :)

Jeśli rozmawiamy o tym jak siedzi się na tylnej "kanapie" (z przodu jest to samo co w zwykłym poldku) to powiem tak, ROY ma podobną odległość od konsoli środkowej do tylnego oparcia (które jest pod większym kątem na co niektórzy narzekają), ale ogólnie siedzi się gorzej niż w zwykłym... przejechałem trochę km w ROYu :)
Jeśli chodzi o wersje które mają "krótsze" kabiny to ja z moimi prawie 2m pozdrawiam jadących z tyłu :) ale chyba wolał bym jechać na pace :) choć przyznaje nie miałem nawet okazji w takim poldku siedzieć :lol:

Więcej
2016/02/04 15:58 #34799 przez Krokodyl Team

Krokodyl Team odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

Dzięki za statystyki, nie musi być pozłombolowy, może ktoś ma bo wozi nim węgiel albo trzodę chlewną ;)

Chodzi konkretnie o trucka z jednym rzędem siedzeń, tam jest mniejsza możliwość regulacji fotela bo zaraz za nimi jest ściana.

A jak już jesteśmy przy statystykach to jakie najstarsze auto jechało w Złombolu?

Więcej
2016/02/04 16:15 - 2016/02/04 16:25 #34804 przez white truck

white truck odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

DC'kiem jeździ ekipa POLDOLOT, do Poznania mają kawałek bo z małopolski. Samochód dla dwóch osób idealny, sporo miejsca na podręczne graty w kabinie i spanie wygodne na pace.
ST/LB mało miejsca, praktycznie brak regulacji fotela. Zero miejsca na jakiś podręczny sprzęt jadąc w dwójkę, pasażer musi wszystko na kolanach albo pod nogami trzymać.
Ostatnio zmieniany: 2016/02/04 16:25 przez white truck.

Więcej
2016/02/04 16:57 #34809 przez Semtox

@Krokodyl Team - no racja mój błąd założyłem że jak polonez truck to tylko 4 osobowy :)

A najstarszy pojazd... nikt mi dowodu rejestracyjnego nie pokazuje na starcie :evil: ale może któraś Wołga albo GAZ albo może Warszawa albo któryś z motocykli które były w ubiegłym roku tak obstawiam...

Więcej
2016/02/04 16:59 #34810 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

A propos Truck'a - dziś rano u siebie na wiosce namierzyłem taki piękny zestaw

Załącznik nie został znaleziony

Muszę zagadać chyba z gościem bo szkoda, żeby stało pod chmurką i powoli odchodziło do "krainy wiecznej rdzy"

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008