Całkowity offtopic;-)

Więcej
2016/09/11 22:57 - 2016/09/11 22:59 #40360 przez Klamot

Klamot odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

Ja też po kilka razy robie to samo. Wczoraj spłoneła instalacja od gniazdek ale na szybko była robiona i dobrze że teraz a nie za dwa tygodnie :) Już nawet nie wiem w co ręce włożyć ale cisne do końca.
Żuk Blaszak Team - Trzymajcie sie!
Ostatnio zmieniany: 2016/09/11 22:59 przez Klamot.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/09/12 06:14 #40366 przez Poturbowani reaktywacja

Poturbowani reaktywacja odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

mój przyjaciel z team'u, zasiał we mnie niepokój: jak w 4 dni Velorexem dojedziemy do Palermo(!!!!!!!!!), śmierdzący, nieogoleni, ogłuszeni to trudno będzie protestować, kiedy pomyleni z imigrantami z Afryki, będziemy ładowani na barki z uchodźcami celem deportacji!!!

Więcej
2016/09/12 08:55 #40374 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

Poturbowani reaktywacja napisał: mój przyjaciel z team'u, zasiał we mnie niepokój: jak w 4 dni Velorexem dojedziemy do Palermo(!!!!!!!!!), śmierdzący, nieogoleni, ogłuszeni to trudno będzie protestować, kiedy pomyleni z imigrantami z Afryki, będziemy ładowani na barki z uchodźcami celem deportacji!!!

Zaoszczędzicie na promie do Tunezji...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2016/09/12 09:17 #40378 przez MotoKoty

MotoKoty odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

My jak zwykle rozpoczniemy przygotowania na tydzien przed startem.Uszczelka glowicy,most,skrzynia,chlodnica,alternator i jakies inne malenstwa,wszystko zalezy od nastawienia jak sie chce i zalezy na tym.Niestety kazdy z naszej ekipy pracuje intensywnie i zwyczajnie brak czasu.Od dwoch wypraw zero awarii.Ta strategia sprawdza sie chociaz czasami pala sie styki.

Więcej
2016/09/12 10:23 - 2016/09/12 10:30 #40384 przez Klamot

Klamot odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

Poturbowani reaktywacja napisał: mój przyjaciel z team'u, zasiał we mnie niepokój: jak w 4 dni Velorexem dojedziemy do Palermo(!!!!!!!!!), śmierdzący, nieogoleni, ogłuszeni to trudno będzie protestować, kiedy pomyleni z imigrantami z Afryki, będziemy ładowani na barki z uchodźcami celem deportacji!!!

Dołączą nas do waszej Barki i jednak zwiedzimy Afrykę :)

A tak na poważnie to uwielbiam ten moment kiedy sie rusza w trasę i nie trzeba już tak napierać w kanale, pracy, domu... Co nie zdąże to na trytytki i jadymy...do Afryki :)

Poturbowani, te barke to będziemy mieli jak rozumiem gratis :)

KURCZE, CZTERY DNI?
Ostatnio zmieniany: 2016/09/12 10:30 przez Klamot.

Więcej
2016/09/12 19:46 #40415 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

O tak, niech już to wszystko wystartuje w diabły bo mi też fura jak zawsze przed startem klęka na potęgę. W piątek padł alternator i rozpadły się cięgna gazu (mam nieco customowe po zmianie silnika) . Czekam na zabezpieczenia cięgien z allegro bo u nas w sklepach patrzą na mnie jak na debila.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2016/09/12 20:05 #40416 przez BandzioryTeam

BandzioryTeam odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

Tak tak, niech to już startuje. Ciągle słucham co tam puka i stuka aż od tego sam chory jestem i zdycham właśnie.
A tak polecimy i co ma być to będzie...

Skoda Favorit - na chodzie
Fiat 126 p - rozebrany :-)
WSK 125 - na chodzie - też do remontu
Jawa Kaczka - do skończenia

Więcej
2016/09/12 20:13 #40418 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

A mi Barkas plywa jak nie wiem. Pod 80 km/h to już hard core. Gałki nowe wszystkie, po zbieżności... kuźwa nie wiem. W zeszłym roku było to samo. Wkuxwiłem się i chyba zrobiłem po 1 obrocie gałki na rozbieżność i leciał po wiślance 100 bez problemów. Będę musiał metodą prób i błędów kręcić gałami aż znajdę optymalne ustawienie.

Więcej
2016/09/12 20:32 - 2016/09/12 20:33 #40424 przez SkodaCałkowita

SkodaCałkowita odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

Klamot napisał: [...] Co nie zdąże to na trytytki i jadymy... [...]"

idealnie podsumowanie Złobolu i przygotowań do niego.
Ostatnio zmieniany: 2016/09/12 20:33 przez SkodaCałkowita.
Podziękowali: Klamot

Więcej
2016/09/12 21:38 #40438 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Całkowity offtopic;-)

BarkASY team napisał: A mi Barkas plywa jak nie wiem. Pod 80 km/h to już hard core. Gałki nowe wszystkie, po zbieżności... kuźwa nie wiem. W zeszłym roku było to samo. Wkuxwiłem się i chyba zrobiłem po 1 obrocie gałki na rozbieżność i leciał po wiślance 100 bez problemów. Będę musiał metodą prób i błędów kręcić gałami aż znajdę optymalne ustawienie.

Poszukaj informacji, czy samochód do ustawiania zawieszenia nie powinien być załadowany. Niektóre auta mają taką procedurę przewidzianą.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008