witam, mam pytanie co do auta

Więcej
2016/01/12 00:53 #33681 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: witam, mam pytanie co do auta

NO NAME TEAM napisał: Tak na wszelki wypadek sprawdziłem te wymiary Paris jakby mieli się pytać na starcie a Ty masz jakieś przecieki i powiem że ma strasznie duże stopy r.43 :woohoo: :evil:

Musi mieć takie stopy, bo potrzebuje większą powierzchnię podparcia dla utrzymania równowagi...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/01/12 19:00 #33705 przez Caronezzz

Caronezzz odpowiedział w temacie: witam, mam pytanie co do auta

POGANIACZE BYDŁA napisał:

NO NAME TEAM napisał: Tak na wszelki wypadek sprawdziłem te wymiary Paris jakby mieli się pytać na starcie a Ty masz jakieś przecieki i powiem że ma strasznie duże stopy r.43 :woohoo: :evil:

Musi mieć takie stopy, bo potrzebuje większą powierzchnię podparcia dla utrzymania równowagi...

No właśnie nie rozumiem po co jej takie duże stopy. Środek ciężkości ma zupełnie w osi pionowej jak wał w polonezie bo bynajmniej biust jej do przodu nie przechyla.

Zapraszam na mojego bloga - Blog Caronezzz

Więcej
2016/01/12 21:28 #33730 przez najbliższy_taras_widokowy...

najbliższy_taras_widokowy... odpowiedział w temacie: witam, mam pytanie co do auta

POGANIACZE BYDŁA napisał: Czy uważasz, że Twój passat jest w stanie dojechać do Palermo? I jeszcze wrócić?
Znajdziesz Darczyńców i załogę?
Wisz co to i po co jest Złombol?
Znasz wymiary Paris Hilton?
Jeżeli choć jedna odpowiedź brzmi NIE, to nie możesz jechać.

W zeszłym roku nie byłem pewny co do naszej fury, w tym też nie - znaczy się zostać w domu?

Więcej
2016/01/12 22:29 #33734 przez lukaszewicz2

lukaszewicz2 odpowiedział w temacie: witam, mam pytanie co do auta

czytałem chyba wszystkie powstałe wątki co do charakteru, celu i wymagań wyprawy. trochę źle sformułowałem pytanie. Czy spotkaliście się żeby brał udział w tym passat, bo jak ogladałem jeden z filmików to właśnie był passat tam tylko nie jestem pewien w którym to roku było. nie że bronię tej marki czy coś, sam mam wielki sentyment do poloneza, bo jeszcze w gimnazjum się brało po cichu kluczyki z chaty i sie jeździło po wiosce ;) . pytam o tego passata tylko z tego powodu bo jest to stare auto i może nie ma sensu go zamieniać :)
Podziękowali: Ala montana

Więcej
2016/01/12 22:46 #33737 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: witam, mam pytanie co do auta

Było i BMW, mam na filmie. A teraz dlaczego tak jest - otóż czasem komuś auto skona w dzień wyjazdu. Urlop klepnięty, wszystko dograne, a fury nie ma. Wówczas wsiada w to co ma i jedzie, bez naklejek, czasem ktoś da dużą Złombol.pl (albo mają ze starych zapasów) i dlatego takie auta się trafiają. Ale nie jadą one od startu, z naklejkami itp.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2016/01/12 22:59 #33740 przez lukaszewicz2

lukaszewicz2 odpowiedział w temacie: witam, mam pytanie co do auta

o o właśnie o takie wytłumaczenie moich wątpliwości mi chodziłoo :) dzięki wielkie :)

Więcej
2016/01/12 23:20 - 2016/01/12 23:23 #33742 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: witam, mam pytanie co do auta

lukaszewicz2 napisał: posiadam passata b3 z 91r w suchym dieslu, w zasadzie to ten pasek nie posiada nic więcej oprócz kół i silnika, w okolicach których mieszkam tego typu auto potocznie nazywane jest ,,starym ropowozem,, moje pytanie polega na tym czy b3 spełniało by warynki i regulamin wyprawy?

FAQ Uczestnika napisał: NIEDOPUSZCZONE POJAZDY:Lublin 3, Mercedes, Volkswagen, Opel, Volvo, BMW, Isuzu, Mitsubishi, Nissan, FIAT Panda i nowsze, Toyota, Renault, Peugeot, Citroen i wszystkie inne zachodnie marki!!

lukaszewicz2 napisał: o o właśnie o takie wytłumaczenie moich wątpliwości mi chodziłoo :) dzięki wielkie :)

Passat nie spełnia regulaminu i kropka.

To że: 'był na jednym z filmów',
nie znaczy że: 'brał udział w charytatywnym rajdzie złombol'.
Był to tylko losowy obiekt, który znalazł się akurat w kadrze, tak jak Porsche, Ferrari, Lambo i inne maszyny rolnicze które możesz spotkać na drodze
Ostatnio zmieniany: 2016/01/12 23:23 przez Semtox.

Więcej
2016/01/13 08:43 #33760 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: witam, mam pytanie co do auta

najbliższy_taras_widokowy... napisał:

POGANIACZE BYDŁA napisał: Czy uważasz, że Twój passat jest w stanie dojechać do Palermo? I jeszcze wrócić?
Znajdziesz Darczyńców i załogę?
Wisz co to i po co jest Złombol?
Znasz wymiary Paris Hilton?
Jeżeli choć jedna odpowiedź brzmi NIE, to nie możesz jechać.

W zeszłym roku nie byłem pewny co do naszej fury, w tym też nie - znaczy się zostać w domu?

A czy ja odpowiadałem na Twoje wątpliwości?
A czy wybierałeś się passatem?
Nie?
No to, o co Ci chodzi?

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2016/01/13 12:28 #33770 przez Ekipa Trapeza

Ekipa Trapeza odpowiedział w temacie: witam, mam pytanie co do auta

Caronezzz napisał:

POGANIACZE BYDŁA napisał:

No właśnie nie rozumiem po co jej takie duże stopy. Środek ciężkości ma zupełnie w osi pionowej jak wał w polonezie bo bynajmniej biust jej do przodu nie przechyla.

Ona często w zgięciu jest i rytmicznie wytrącana z równowagi, a wtedy stabilizacja jest potrzebna.

Więcej
2016/01/19 17:49 #34109 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: witam, mam pytanie co do auta

Wszystko źle interpretujecie. Nazwisko Hilton zobowiązuje. Ta pani tylko z powodu tego faktu ma po prostu dużą stopę życiową i stąd rozmiar 43.
A jakbym przeglądał forum częściej to mógłbym dać zje...bki za passata a tak dupa, bo już stary temat :evil:

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008