Poszukuję załoganta

Więcej
2016/01/24 12:17 #34330 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka stworzył temat: Poszukuję załoganta

Wzorem roku ubiegłego tutaj wpisują się EKIPY, które poszukują osób aby dopełnić swój skład na wyjazd. Proszę o trzymanie się w miarę możliwości wzoru. Pozwoli to wszystkim na łatwiejszą selekcję "ogłoszeń". Proszę nie robić długich opisów, bo to tylko "zaciemnia" ogłoszenie

- województwo z którego startuje team
- ilość wolnych miejsc w samochodzie
- dane kontaktowe ( email/telefon/PW/GG itd - do wyboru, jeśli ktoś nie chce podawać prywatnej komórki)
- krótko i zwięźle preferencje odnośnie załoganta, resztę doprecyzujecie sobie na spotkaniu czy podczas rozmowy telefonicznej/emailowej itd

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/01/31 14:34 #34660 przez GóralTeam

GóralTeam odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

Poszukujemy 2 osoby. Województwo Śląskie (Żywiec) Nasza strona www.facebook.com/zywczaniejadanazlombol/...=aymt_homepage_panel
Poszukujemy osoby młodej, lubiącej zabawę, mile widziana znajomość języka angielskiego.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt poprzez naszą stronę. Pozdrawiam.

Więcej
2016/02/05 12:06 #34841 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

Poszukuję 3-4 osób.
Przygotowuję LUBLINA 6-cio osobowego.
Jestem z Katowic.
kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mile widziana osoba znająca angielski(mój jest kiepski) :)
oraz prawko kat B
osoby wesołe lubiące zabawę i dobry humor
Pozdrawiam Tomek

Więcej
2016/02/05 22:28 #34859 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

Witam.
mam również zamiar stworzenia teamu na 2016r
Mam poloneza i lublina
Szukam załogantów na wyjazd
Jadę z żoną i teraz w zależności ile zwerbuję osób pojadę poldkiem lub lublinem
Do lublinka mogę zabrac jeszcze 4 osoby.
Może razem coś zmontujemy?
Co Wy kombinujecie?
Jakie macie plany?
Pozdrawiam Tomek
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej
2016/02/15 18:38 #35273 przez kamyk59

kamyk59 odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

Poszukiwane dwie osoby do załogi Polnez Kombi - chętnie ze świętokrzyskiego lub śląskiego - konieczne prawo jazdy - mile widziana znajomość angielskiego - koszty do podziału - wyjazd turystyczny - nie wyścig - przewidywane dwa noclegi po drodze - powrót przez Węgry - Słowację - preferowane noclegi bez namiotu.

Więcej
2016/02/15 20:06 #35278 przez Ziółek

Ziółek odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta KONIN wielkopolskie

Witam
Przygotowuję Poloneza Caro. Poszukuję 2-3 osób na wyjazd. Jestem z Konina woj. wielkopolskie. Chciałbym zaangażować całą ekipę w przygotowanie auta. Jestem otwarty na wszelkie propozycje modyfikacji, ulepszeń auta.

Michał
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej
2016/02/29 18:37 - 2016/02/29 18:46 #35768 przez Wyklęta elita

Wyklęta elita odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

Poszukuję 2 osób do załogi.
Samochód: żuk
koszty wyjazdu do podziału
Preferowany nocleg - namiot

Chciałbym aby osoby chętne to nie byli tylko pasażerowie ale osoby aktywnie pomagający w przygotowaniu samochodu, wyprawy i innych potrzebnych rzeczy. Przygotówka będzie też swojego rodzaju poznaniem się nawzajem.

Najlepiej pisać na Facebook

Pozdrawiam Dawid
Ostatnio zmieniany: 2016/02/29 18:46 przez Wyklęta elita.

Więcej
2016/03/01 13:43 #35798 przez ApolloXIII

ApolloXIII odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

kurna ale wymagania w tym roku :-)

Więcej
2016/03/15 19:30 #36207 przez Cudak

Cudak odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

Witam. Poszukuję 3 załogantów do mojego Poldka Caro Plus :) Najchętniej z województwa lubuskiego. Samochód przygotuję sam, od załogantów wymagam tylko zrzutki na paliwo i pozostałe opłaty drogowe (po równo :)). Kontakt na PW, bądź mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pozdrawiam :)

Więcej
2016/04/07 20:55 #36737 przez Lubelscy Amatorzy Darcia Asfaltu

Lubelscy Amatorzy Darcia Asfaltu odpowiedział w temacie: Poszukuję załoganta

Witam. Poszukuję dwóch lub trzech załogantów. Bolid jest ale wymaga jeszcze kilku szlifów. Od kandydatów nie wymagam zbyt dużo, ma być zabawa... a poważnie szukam w pierwszej kolejności mechanika. Fura ma prawie 40 lat, i pomimo inwestycji na poziomie 12-15K w zeszłym sezonie zawsze może się coś zepsuć. Ostatnio były problemy... jestem z okolic Lublina więc fajnie gdyby kandydat także był z okolic. Oczekuję partycypacji w kosztach przygotowania, oraz wyjazdu. Kontakt najlepiej przez wiadomość prywatną na tym forum, lub ewentualnie na adres @ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam

Hubert

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008