Poszukuję załogi

Więcej
2016/03/07 10:51 #35955 przez Nova

Nova odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Witam, szukamy 2 wolych miejsc z moim chopakiem. Jesteśmy z Kowalewa Pomorskiego koło Torunia, aczkolwiek ekipa może być obojętnie skąd, możemy spotkać się na miejscu w Katowicach - nie ma problemu. Chcielibyśmy jechać na Sycylię, piraci aż tak bardzo nas nie interesują ;-) Proszę pisać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzięki
Ewa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/03/07 12:23 #35959 przez swbr

swbr odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Nova napisał: Witam, szukamy 2 wolych miejsc z moim chopakiem. Jesteśmy z Kowalewa Pomorskiego koło Torunia, aczkolwiek ekipa może być obojętnie skąd, możemy spotkać się na miejscu w Katowicach - nie ma problemu. Chcielibyśmy jechać na Sycylię, piraci aż tak bardzo nas nie interesują ;-) Proszę pisać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzięki
Ewa

Napiszcie coś więcej o sobie.

Więcej
2016/03/07 13:02 #35962 przez Leśna Brygada

Leśna Brygada odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

OSK OLAF napisał: Montuje załogę
Chcę jechać lublinem.
poszykuje 4 osoby

Siema
Powiedz skąd jesteś? Chciałbym wnieść czynny wkład w przygotowania, a nie ma co ukrywać że na odległość może być trudno ;)
Pozdrawiam

Więcej
2016/03/07 21:21 #35974 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi małopolska

Jestem z Katowic i montuję ekipę
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej
2016/03/09 17:25 #36018 przez Nova

Nova odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Witaj SWBR,

Ja mam 27 lat, mój chłopak Patryk 36, obydwoje pracujemu. Bardzo chcielibyśmy jechać na Sycylię z jakimiś "normalnymi" jak na Złombola przystało ludźmi. Jeśli chcesz to podaj mi swój nr telefonu to zadzwonie, albo napisz maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam, Ewa
Podziękowali: OSK OLAF

Więcej
2016/03/10 17:58 #36037 przez swbr

Nova napisał: Witaj SWBR,

Ja mam 27 lat, mój chłopak Patryk 36, obydwoje pracujemu. Bardzo chcielibyśmy jechać na Sycylię z jakimiś "normalnymi" jak na Złombola przystało ludźmi. Jeśli chcesz to podaj mi swój nr telefonu to zadzwonie, albo napisz maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam, Ewa

po co ten post skoro nikogo nie poszukujecie ? zero kontaktu

Więcej
2016/03/10 18:01 #36038 przez swbr

poszukiwaczekipy napisał: Cześć jestem Maciek mam 23 lata.
Z zawodu i pasji jestem mechanikiem,na co dzień naprawiam stare maszyny w prywatnym garażu.
Szukam ekipy która mnie przygarnie do swojej załogi.Z umiejętności które mogę wnieść do teamu są to:
-znajomość j angielskiego w stopniu komunikatywnym dobrym
-znajomość i umiejętność naprawiania starych samochodów(i nie tylko starych),więc w razie potrzeby pomogę przy usuwaniu ewentualnych usterek nie bojąc się ubrudzić rąk
-prawo jazdy kat A,B,C
-lubię prowadzić samochód,więc mogę kierować jeśli ktoś będzie zmęczony.

Zdaję sobie sprawę z tego co to jest złombol i co może się wydarzyć,wiem że trzeba będzie zadbać o swoje sprawy samemu i bez mamrania.

Co do ekipy to może być z całej PL,to ja się mam dostosować do tych który mnie zabiorą a nie oni do mnie.Mogę dojechać na start do Katowic i nie tylko.

A jeśli ktoś dopiero składa team i potrzebuje ludzi np do większego auta,to mój kolega(mechanik rok starszy ode mnie) i jego dziewczyna są zdecydowani na wyjazd.Wtedy były by 3 osoby chętne na wyprawę.

Jeśli ktoś jest zainteresowany moją osobą lub całą trójką prosił bym o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Z góry dziękuje za wszelkie propozycje i przeczytanie postu.
Pozdrawiam Maciek :)

Szkoda słów - chcieliby się przejechać za friko.

Więcej
2016/03/10 18:50 #36040 przez Duch tamtych czasów

Duch tamtych czasów odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

I na pewno jeszcze wiele takich osób tu będzie. Albo szukają jelenia albo kontakt się urywa. Przeżywałem to w tamtym roku..

Więcej
2016/03/10 21:07 #36044 przez Czarny Jastrząb

Czarny Jastrząb odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Wszystkim Złombolowiczom którzy poszukują uzupełnienia załogi z góry współczuje. Po zeszłorocznym poszukiwaniu wiem że większość stanowią:
  • "na 90% pojadę" (napisane miesiąc przed startem)
  • "na 100% pojadę" (po czym kontakt się urywa i po tygodniu wpada sms że jednak nie...)
  • "dołożę się do paliwa, 500 starczy?"
  • "nie mam czasu pomóc w poszukiwaniach darczyńców, ani przygotowywaniu auta, chce tylko jechać na wakacje"

czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab

Więcej
2016/03/10 21:13 #36045 przez Rezerwat Przygody

Rezerwat Przygody odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Jak dobrze jechać motocyklem samemu ;)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008