Poszukuję załogi

Więcej
2016/03/14 21:39 #36151 przez Czarny Jastrząb

Czarny Jastrząb odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

BarkASY team napisał:

swbr napisał: a czemu cię kolego tak zaintersował ich anons
?

Im więcej pytań tym więcej odpowiedzi. Możliwe, że ktoś chcący obniżyć sobie koszty wyprawy przygarnie taką grupę lub jej część. Osobiście jednak uważam, że mogliby skoro jest Ich czworo zakupić Złombolowóz i jechać w komplecie poznając smak tej imprezy w całości. Jest kilka fajnych ofert, np. poldek z ubiegłej edycji, w pełni przygotowany za 2400 zł. Na 4 osoby to po 600 zł.

Ale wtedy trzeba się postarać ;)

swbr nie bierz tego do siebie Ci się chce odpowiedzieć na parę pytań, bronic swoich racji więc "rokujesz" i nie wpisujesz się w 1postowych ochotników którzy chcą na czyiś plecach przejechać złombol

Z drugiej strony może warto zaryzykować jak pisze kolega BarkASY ? 3 kolegów po <1000 PLN i macie super furę gotową na wszystko :) No i jaki szpan na dzielni ;)

czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab
Podziękowali: BarkASY team

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/03/15 04:02 #36179 przez swbr

swbr odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Wszystko się zgadza ale pozostaw te posty bez komentarzy - ja i większość poszukujących załogi szuka tu konkretnych ofert a nie dyskusji.

Więcej
2016/03/15 09:48 #36186 przez Czarny Jastrząb

Czarny Jastrząb odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Nie zgodzę się z Tobą. Z doświadczeń zeszłorocznych stwierdzam że większość szuka frajerów którzy umożliwią wyjazd na wakacje tanim kosztem. Dobrych ludzi jest mało :(

Nie będę więcej zaciemniał tematu, zainteresowanym życzę udanego szukania i mam nadzieję do zobaczenia na starcie :)

czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab

Więcej
2016/03/15 17:04 #36200 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Szanowni Państwo, proszę bez offtopu, na dnaich trochę wyczyszczę ten temat ze zbędnych postów.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2016/03/16 18:29 #36227 przez Diffrent Team

Diffrent Team odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Cześć jestem Adam, lat 25. Na złombol wybieram się od kilku lat, ale zawsze staje mi coś na drodze. Jako że w kwietniu (stuknie/stukneło) mi ćwierć wieku stwierdziłęm że to pora.

O mnie... Niemam prawajazdy a na samochodach nie znam się za bardzo... tu nie pomogę! Ale mam inny plus! Jestem kucharzem i nawet na kuchence turystycznej przygotuje nam pyszny posiłek.

Jestem wesoły i dużo gadam.

Szukam zespołu który przygarnie mnie do swojego autka z namiotem i torba i pozwoli przeżyć historie życia!

Jestem z Poznania.

Więcej
2016/03/23 22:40 #36398 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Diffrent Team napisał: Cześć jestem Adam, lat 25. Na złombol wybieram się od kilku lat, ale zawsze staje mi coś na drodze. Jako że w kwietniu (stuknie/stukneło) mi ćwierć wieku stwierdziłęm że to pora.

O mnie... Niemam prawajazdy a na samochodach nie znam się za bardzo... tu nie pomogę! Ale mam inny plus! Jestem kucharzem i nawet na kuchence turystycznej przygotuje nam pyszny posiłek.

Jestem wesoły i dużo gadam.

Szukam zespołu który przygarnie mnie do swojego autka z namiotem i torba i pozwoli przeżyć historie życia!

Jestem z Poznania.

Witaj.
Mamy jeszcze 2 wolne miejsca w Lublinie.
Jeśli zainteresowany wyjazdem proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 608 314 908
Pozdrawiam Tomek

Więcej
2016/05/23 18:19 #37655 przez jaszczuragh

jaszczuragh odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Hej, poszukuję załogi na wspólną przygodę

Jestem z Bielska-Białej jakby się znalazła ekipa ze śląskiego lub małopolskiego to super :), jak na razie wybieram się sam. Ja 31 l, prawko kat. B i podstawową wiedzę o mechanice, angielski komunikatywny :), chętnie pomogę nie boję się ubrudzić.
Kontakt do mnie to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam Andrzej

Więcej
2016/07/14 00:23 #38281 przez Kruszy[sięOSA_M52]

Kruszy[sięOSA_M52] odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Ahoj!

Jestem Wojtek. Szukam teamu, który wziąłby mnie na ZŁOMBOL 2016. Mam 17 lat, prawko... ale kat. B1 :) oraz od dziecka fascynuję się motoryzacją. Nie mam jakotakiego doświadczenia w reperowaniu pojazdów, a nawet nigdy nie jechałem poldkiem ani fiatem 126p. Niestety nie miałem ku temu możliwości. :dry: Ale właśnie dlatego chciałbym się zabrać na ZŁOMBOL, ponieważ chcę nabrać doświadczenia i przeżyć niezapomnianą przygodę ze starą motoryzacją. :lol:
Mieszkam w Brodnicy w kuj-pom (64 km od Torunia), ale mógłbym dołączyć się też do kogoś z dalszych okolic. ;)
Jeśli chodzi o rodziców to tak, zgodzili się. P.S. Nie uciekam z domu XD
Jako, że będąc członkiem załogi z takim doświadczeniem mogę być bardziej kulą u nogi niż pomocnym majtkiem, deklaruję pełne podporządkowanie kapitanowi statku kołowego :P :P postaram się też znaleźć darczyńców :)

Liczę na odpowiedź i podaję kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.facebook.com/wojciech.kruszynski.1

Więcej
2016/07/14 01:01 #38282 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Kruszy[sięOSA_M52] napisał: Ahoj!

Jestem Wojtek. Szukam teamu, który wziąłby mnie na ZŁOMBOL 2016. Mam 17 lat, prawko... ale kat. B1 :) oraz od dziecka fascynuję się motoryzacją. Nie mam jakotakiego doświadczenia w reperowaniu pojazdów, a nawet nigdy nie jechałem poldkiem ani fiatem 126p. Niestety nie miałem ku temu możliwości. :dry: Ale właśnie dlatego chciałbym się zabrać na ZŁOMBOL, ponieważ chcę nabrać doświadczenia i przeżyć niezapomnianą przygodę ze starą motoryzacją. :lol:
Mieszkam w Brodnicy w kuj-pom (64 km od Torunia), ale mógłbym dołączyć się też do kogoś z dalszych okolic. ;)
Jeśli chodzi o rodziców to tak, zgodzili się. P.S. Nie uciekam z domu XD
Jako, że będąc członkiem załogi z takim doświadczeniem mogę być bardziej kulą u nogi niż pomocnym majtkiem, deklaruję pełne podporządkowanie kapitanowi statku kołowego :P :P postaram się też znaleźć darczyńców :)

Liczę na odpowiedź i podaję kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.facebook.com/wojciech.kruszynski.1

PW

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2016/07/29 19:59 #38460 przez niepogodzony

niepogodzony odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Dobry wieczór czołem i cześć!

Nazywam się Vasyl mam 23 lata i zaległy urlop z dwóch lat.
Jestem z Rzeszowa, mam prawo jazdy kategorii B (niestety rzadko z niego korzystam).
Odróżniam klucz trzynastkę od kluczyka do stacyjki oraz klucza do świec. Wyczuwam również subtelną różnicę pomiędzy olejem silnikowym a płynem do chłodnicy. Nie jestem bogiem mechaniki, ale zasady "sprawdź czy paliwo dochodzi, sprawdź czy nie zarzuciło świec i na końcu sprawdź czy został jeszcze olej" pojmuję. Chętnie dołączę do załogi z Podkarpacia i okolic. Potrafię gotować, opowiadać kawały (choć przyznam iż mam specyficzne poczucie humoru), biegle mówię po angielsku i rosyjsku. Jestem nałogowym palaczem (nie, nie zamierzam ćmić w aucie, szczególnie jeśli załoga jest niepaląca) ale nie chciałbym również żeby po postoju na którym sobie zapale cały skład narzekał że śmierdzi.

Zapraszam do kontaktu szczegółów:
@ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008