Poszukuję załogi

Więcej
2016/09/07 00:48 #40080 przez Poszukiwacz

Poszukiwacz odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Wiatam, mam na imię Szymon i mam 21 lat.
Poszukuje załogi na tegorocznego złombola. Jestem bardziej budowlańcem niż mechanikiem ale nie jestem zielony w sprawach mechaniki. Nie raz grzebałem przy samochodach, posiadam dużo narzędzi. Mam prawo jazdy kat. B(codziennie jeżdże), język angielski w stop. komunikatywnym. Chętnie pomogę przy szukaniu darczyńców. Jestem z Lubuskiego ale mogę dojechać nawet na start w Katowicach. Jestem pełnym energii człowiekiem z poczuciem humoru :D
Podziękowali: GimboŻuk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/09/08 23:42 #40221 przez GimboŻuk

GimboŻuk odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

priv

Więcej
2016/09/08 23:44 #40222 przez GimboŻuk

kulpa007 napisał: Witam Serdecznie!

Mam na imię Przemek, lat 22 i mieszkam w Rzeszowie. Posiadam prawo jazdy kat. B, mój pierwszy samochód to Polonez Caro którym jeździłem po zdaniu prawa jazdy przez równy rok. Rok temu spełniłem swoje marzenie i zakupiłem Fiata 125p który na początku miał być samochodem na złombol jednak po pewnym czasie zmieniłem zdanie i postanowiłem dopracować go w jak najlepszym stopniu. Nie jestem mechanikiem, jedynie pomagałem jako pomocnik przy remoncie, ale ogólnie rzecz biorąc znam budowę 125p/Polonez. Mam też trochę części i narzędzi które mógłbym wnieść do przyszłej ekipy. Co do znajomości języków to władam angielskim w stopniu komunikatywnym i hiszpańskim w podstawowym.

Proszę o kontakt na maila : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam

pw

Więcej
2016/09/11 19:52 #40341 przez KARAKAN RALLY

KARAKAN RALLY odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Poszukuję załogi z dostawczaków, która przyjmie "załoganta" - zapasową skrzynię biegów do poloneza. Za przewóz takiej paczuchy oferujemy stówe i całodobową gotowość do pomocy w razie biedy.
pw, 721 721 487, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej
2016/09/11 22:06 #40353 przez GimboŻuk

KARAKAN RALLY napisał: Poszukuję załogi z dostawczaków, która przyjmie "załoganta" - zapasową skrzynię biegów do poloneza. Za przewóz takiej paczuchy oferujemy stówe i całodobową gotowość do pomocy w razie biedy.
pw, 721 721 487, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Myśle ze jest to do zrobienia i z skrzynia i załogantem coś a cos wiecej na temat tej osoby

Więcej
2016/09/12 08:28 #40372 przez KARAKAN RALLY

KARAKAN RALLY odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

załogantem ma być sama skrzynia :) my jedziemy polonezem w stanie wątpliwym, więc chcemy mieć gdzieś w obrębie złombolowej trasy skrzynie zapasową, a u nas zajmowałaby pół bagażnika...

Widze spory odzew na pw, więc narazie problem rozwiązany, dzięki za odpowiedzi.

Więcej
2016/09/16 12:07 #40686 przez DRUŻYNA BIAŁEJ PERŁY

DRUŻYNA BIAŁEJ PERŁY odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Hej! Ktoś jeszcze poszukuje załogi (najlepiej z okolic Rzeszowa)?

Mamy wolny wakat.Kontakt pod tematem/PW/Fb: Biała Perła Złombol/tel 513223848/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dużo tych opcji kontaku...:)

Więcej
2016/09/17 22:09 #40754 przez Mały Borewicz

Mały Borewicz odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Nie wiem czy dobrze trafiłem do Przemka takiego szukam załoganta mój nr. tel.603409040

Więcej
2016/09/17 22:13 #40755 przez Mały Borewicz

Mały Borewicz odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Jak jeszcze nie znalazłeś załogi to dzwoń 603409040

Więcej
2016/09/18 16:09 #40805 przez Żukatti_Team

Żukatti_Team odpowiedział w temacie: Poszukuję załogi

Siema. Żukatti w tym roku nie pojedzie, z kolei jego opiekun rozważa dołączenie do innej załogi. Jestem z Gdańska, lat 33, kawał chłopa, więc preferowałbym duży pojazd. W razie czego kontakt na tel. 511-153-611.

Faster, Harder, ŻUKIEM!!!

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008