Ciężarówki, którą jedziecie trasą ? Jedźmy razem

Więcej
2016/05/05 17:34 #37380 przez ŁOWCY ŻUKÓW

ŁOWCY ŻUKÓW odpowiedział w temacie: Ciężarówki, którą jedziecie trasą ? Jedźmy razem

A mam pytanie zwiedzamy Wenecje? I który kemping wybieracie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/05/05 17:49 #37381 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Ciężarówki, którą jedziecie trasą ? Jedźmy razem

Ja tylko zasygnalizuję - w Wenecji jeśli ktoś nigdy nie był - spoko, warto skoczyć na główną wyspę. Można na nią wjechać Żukiem, zaraz za groblą trzeba odszukać parking dla kamperów - niestety kosztuje zdaje się 27 euro i potem jeszcze 1,7 euro od osoby w jedną stronę za people mover. Można poszukać parkingu na kontynencie i pojechać autobusem na główną wyspę - koszt biletu chyba około 2 euro od łebka w jedną stronę.

Jak ktoś już był na głównej wyspie i uważa że widział całą Wenecję i nie warto jechać - polecam znalezienie przystanku tramwaju wodnego na kontynencie i dostanie się zeń na wyspy Murano i Burano.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2016/05/05 18:14 #37382 przez swbr

swbr odpowiedział w temacie: Ciężarówki, którą jedziecie trasą ? Jedźmy razem

Więcej
2016/05/05 19:58 #37383 przez ŁOWCY ŻUKÓW

ŁOWCY ŻUKÓW odpowiedział w temacie: Ciężarówki, którą jedziecie trasą ? Jedźmy razem

Ja byłem w Wenecji 2 razy i jak będę miał czas chętnie wlece jeszcze nie jeden raz. raz po drodze z formuły 1 MONZA byłem na kempingu przy Wenecji fusina założony był ok 1965r mega infrastruktura

mobi.campingfusina.it/it/galleriafullscreen.aspx

Więcej
2016/05/06 08:17 #37389 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Ciężarówki, którą jedziecie trasą ? Jedźmy razem

Prawda jest taka, że aby dobrze zwiedzić Wenecję, potrzebny byłby w zasadzie caly tydzień, jak nie lepiej. Ale mówię tu o zwiedzaniu konkretnym, wraz z wchodzeniem do budowli co ciekawszych.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2016/05/06 12:00 #37392 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Ciężarówki, którą jedziecie trasą ? Jedźmy razem

swbr napisał: Możesz powiedzieć jak dojechać z www.booking.com/hotel/it/camping-village...f4caa46454e6b;dcid=2

Autobusem. Na pewno jakiś jeździ, robi ze dwa przystanki. W recepcji będą wiedzieli.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2016/08/21 01:20 #39190 przez Greenbox Team

Greenbox Team odpowiedział w temacie: Ciężarówki, którą jedziecie trasą ? Jedźmy razem

Jeżeli tylko uda nam się wystartować (jest baaaaardzo dużo rzeczy, które może temu przeszkodzić), to dołączylibyśmy się do Was :)

Pozostaje mieć nadzieję, że wszystko się uda i że będziemy mogli pojechać :)

Гнётся - не ламётся :)

Więcej
2016/08/21 23:59 - 2016/08/22 00:00 #39250 przez Mkzibi

Mkzibi odpowiedział w temacie: Ciężarówki, którą jedziecie trasą ? Jedźmy razem

TLW Team napisał:

Żuk Kazik napisał: Wątpię, że ujedziemy całą kolumną razem, bo jest to ciężkie w organizacji :)
Jedni pić, inni sikać i każdy zjeżdża w innym czasie, ale dobra wrzucam:
1. TLW Team - Lublinatti II
2. Złomki - Żuk
3. Żuk Kazik
4. suŻUKi
5. Ministranci
6. Krzysiek - jeszcze bez nazwy :)

Zgadzam się z Tobą całkowicie:) Natomiast dużo łatwiej będzie się spiknąć na starcie razem nawet podzielić na mniejsze grupy ale gdy będziemy jechać jedną trasą zawsze istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że gdy komuś z przodu coś się zepsuje ktoś jadący z tyłu Żukiem czy Lublinem dojedzie i pomoże:) Co prawda startujemy pierwszy raz i nie mam doświadczenia jak to bywa w praktyce ale mam nadzieję, że w razie czego tak właśnie mogło by być :)

Tak to prawda. Duża grupa albo się rozpadnie albo będzie wiecznie się ociągać.
Nie mniej jednak fajnie jest określić sobie jakąś traskę np. właśnie dla ciężarówek i osiągać poszczególne cele.

Ja jak by co pisze się do grupy ciężarówek. I dopisuję się do grupy. która w końcu trasa jest preferowana? Ja myślałem włśnie przez Słowenię..

1. TLW Team - Lublinatti II
2. Złomki - Żuk
3. Żuk Kazik
4. suŻUKi
5. Ministranci
6. Krzysiek - jeszcze bez nazwy :)
7. Mkzibi - Honker
Ostatnio zmieniany: 2016/08/22 00:00 przez Mkzibi.

Więcej
2016/08/22 00:14 - 2016/08/22 00:15 #39251 przez Mkzibi

Mkzibi odpowiedział w temacie: Ciężarówki, którą jedziecie trasą ? Jedźmy razem

Żukołaki napisał:

cu86 napisał: Oświećcie mnie, bo może się mylę, ale dlaczego większość ciężarówek nie może jechać najkrótszą trasą, bez kombinowania:

kolor żółty: zakaz wjazdu dla aut sprzed '91 - sporo Żuków i tym bardziej Lublinów jest młodszych
kolor czerwony: zakaz wjazdu dla aut >7,5t - wszystkie się mieszczą

jakąś ogólnonarodową panikę wyczuwam, a tymczasem można (w większości) śmignąć bez problemów

pozdro600

Rzeczywiście jest taka opcja, osobiście nie dopatrzyłem się tych stref pod kątem wieku pojazdu i tonażu.
W takim razie my pojedziemy pewnie tak chociaż decyzja dopiero zapadnie.

goo.gl/maps/SiMNiEcfu4S2

Może mod przeniesie te posty do odpowiedniego tematu a tutaj zostawmy miejsce chętnym do udzielania się jaką trasą jadą.

P.S. Straszna lipa,że mogę edytować pierwszego postu :/

To chyba najlepsze rozwiązanie o ile faktycznie data produkcji ma znaczenie a nie np. normy spalin.

A czy we Włoszech są jakieś ograniczenia dla Ciężarówek lub dodatkowe opłaty ponad to co na autostradach?
Ostatnio zmieniany: 2016/08/22 00:15 przez Mkzibi.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008