Czyżby ostatnia edycja?

Więcej
2016/08/03 22:56 #38555 przez Żuk Kazik

Żuk Kazik stworzył temat: Czyżby ostatnia edycja?

Już w zeszłym roku słyszałem że dziesiąta edycja ma być ostatnią, ale myślałem że to plotki...

Co sądzicie o tym?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/08/03 22:59 #38556 przez Żuk Kazik

Żuk Kazik odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Więcej
2016/08/03 23:26 #38559 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Żuk Kazik napisał:

Nie ma takiej możliwości.
Organizatorzy wzbudzili falę tsunami, która pomału podąża przez cały kraj. Nie można tego zatrzymać, ponieważ idea ZŁOMBOLA jest bardzo prosta a zarazem bardzo wymowna. Zawsze znajdzie się grupa pozytywnie zakręconych wariatów, którzy będą chcieli uczestniczyć w tym projekcie. Sami widzicie, że rodacy z całej Europy wracają do Polski, aby tłuc się jakimś trupem przez tysiące kilometrów dla tak zwykłego dla innych celu. Złombol będzie istniał ......

Więcej
2016/08/04 08:44 #38565 przez Czarny Jastrząb

Czarny Jastrząb odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Plotki były już dawno i widać uzasadnione. Organizatorzy zrobią jak uważają za słuszne. A co do wariatów (czyli nas) nie mamy się co martwić, zaraz pojawią się inicjatywy które wypełnia pustkę. Jedną już znalazłem - husariarally.eu/

czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab

Więcej
2016/08/04 08:50 #38566 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Czarny Jastrząb napisał: Plotki były już dawno i widać uzasadnione. Organizatorzy zrobią jak uważają za słuszne. A co do wariatów (czyli nas) nie mamy się co martwić, zaraz pojawią się inicjatywy które wypełnia pustkę. Jedną już znalazłem - husariarally.eu/

Ot ciekawa sprawa, że promują imprezę zdjęciami ze Złombola:) Kantynę da się poznać nawet bez naklejek Złombol:D
Termin rajdu na przyszły rok :) Ciekawie :D

Więcej
2016/08/04 09:05 #38568 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Impreza fajna, niejako kontynuacja Złombola pod inną nazwa. Problem dla mnie i zresztą dla wielu ekip jest taki, że odpada znaczna część polonezów Caro, niektóre Favoritki, Lubliny - samochody nieregulaminowe. Wiem że dla wielu np Polonezy Caro + są solą w oku na tym rajdzie, ale dla mnie to był najbardziej ekonomiczny wybór. (Plusy są dużo tańsze od dobrych Borków). Nie ma też słowa o jakichś swapach, zdanie o dopuszczonych samochodach dość lakoniczne, ale też może odsiać pewną część samochodów.

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)

Więcej
2016/08/04 09:07 #38569 przez Czarny Jastrząb

Czarny Jastrząb odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Drużyna Tłokowego Pierścienia napisał: Termin rajdu na przyszły rok :) Ciekawie :D

Obstawiam że decyzja orgów już zapadła bo nie chce mi się wierzyć ze ktokolwiek próbowałby konkurować ze złombolem. Choćby nie wiem jak genialną imprezę zaplanował ciężko byłoby mu wyrwać uczestników z 11 edycji :)

czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab

Więcej
2016/08/04 09:25 #38570 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

no tak łatwiej ubić niż przekazać

Więcej
2016/08/04 09:40 - 2016/08/04 09:53 #38571 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

ZŁOMBOL wyrobił sobie taką markę, że imprezy okołozłombolowe nie mają łatwo się przebić. Zastanawia mnie to konsekwentne zamalowywanie logo Złombola , przecież na flmikach czy koszulkach to prawie nie do osiągnięcia i tak widać, a wygląda jak zaklejanie czarną taśmą na polskich słabych serialach logo aut, gdzie i tak każdy normalny człowiek wie co to za marka.
Czy nie lepiej się dogadać?
Samochodów złombolowych jest mnóstwo i trudno od każdego kto chciałby wziąć udział w innej imprezie wymagać aby wymazał z siebie rysy złombolowca.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Ostatnio zmieniany: 2016/08/04 09:53 przez Ala montana.
Podziękowali: kantYna

Więcej
2016/08/04 09:46 #38572 przez Caronezzz

Caronezzz odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Prawda jest taka, że: wszystko co dobre, kiedyś się kończy :)
Naprawdę nie ma sensu czegoś ciągnąć na siłę.

A ponieważ życie nie toleruje pustki na powyższym przykładzie widać, że ludzie którzy kochają starą motoryzację i chcą zrobić coś dobrego dla innych znajdą sposób i okazję aby to robić dalej i realizować swoje pasje motoryzacyjne.

Zapraszam na mojego bloga - Blog Caronezzz
Podziękowali: kantYna

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008