Czyżby ostatnia edycja?

Więcej
2016/08/04 11:25 #38577 przez KurakTeam

KurakTeam odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

husariarally.eu to chyba kontynuacja Złombola. Zmieni się nazwa, cel i organizator. Klimat bedzie ten sam, bo z tego co sprawdziłem to sponsorem jest Fugazi, a jeden z nr tel należy do Mareckiego :) i wszystko jasne

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/08/04 12:07 #38579 przez Żukołaki

Żukołaki odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

No i jedzie do Gruzji, gdzie chcemy się wybrać w przyszłym roku.
Nie wiem jeszcze czy pojedziemy sami czy z rajdem ale jakaś opcja to jest.
Puki co to musimy tegoroczny przejechać :D

Więcej
2016/08/04 14:29 #38584 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

KurakTeam napisał: husariarally.eu to chyba kontynuacja Złombola. Zmieni się nazwa, cel i organizator. Klimat bedzie ten sam, bo z tego co sprawdziłem to sponsorem jest Fugazi, a jeden z nr tel należy do Mareckiego :) i wszystko jasne

No fajnie ale co z załogami, które chcą jechać autami nie wymienionymi przez organizatorów? Mamy sobie sami zorganizować? Jeśli miała by to być kontynuacja to nie zmieniać zasad. Z resztą ja mam nadzieję, że Złombol jednak pozostanie.

Więcej
2016/08/04 14:39 #38585 przez Czarny Jastrząb

Czarny Jastrząb odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Nigdzie nie jest napisane że to kontynuacja, ba nawet na zdjęciu fury jest zasłonięta naklejka złombol jak juz ktoś wcześniej zauważył. Podobna impreza, bazująca przede wszystkim na uczestnikach złombol ale jak widać nie wszystkich.

Czy samemu coś organizować? Nikt nie broni w końcu podobnej okazji "zagospodarowaniu" tylu ludzi i potencjału szybko nie będzie :)

czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab

Więcej
2016/08/04 15:00 #38586 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

OSK OLAF napisał:

KurakTeam napisał: husariarally.eu to chyba kontynuacja Złombola. Zmieni się nazwa, cel i organizator. Klimat bedzie ten sam, bo z tego co sprawdziłem to sponsorem jest Fugazi, a jeden z nr tel należy do Mareckiego :) i wszystko jasne

No fajnie ale co z załogami, które chcą jechać autami nie wymienionymi przez organizatorów? Mamy sobie sami zorganizować? Jeśli miała by to być kontynuacja to nie zmieniać zasad. Z resztą ja mam nadzieję, że Złombol jednak pozostanie.

W regulaminie husariarally.eu jest napisane, że liczy się myśl PRL-u i rocznik do 2000 old. :) więc w razie czego lubliny i polonezy caro jadą....
Ale ja nadal mam nadzieję na ZŁOMBOL 2017 jeśli wrócę z tegorocznego.

Więcej
2016/08/04 16:09 - 2016/08/04 16:21 #38588 przez Czarny Jastrząb

Czarny Jastrząb odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Rano w regulaminie nie było 2000 a 1994. Zresztą w przykładowych pojazdach pomimo dodania poloneza dlaej jest data 1994 :) Widać szczegóły sie jeszcze dogrywają.

Orgowie na fb potwierdzili że 11 edycji złombola nie będzie Olaf...

Widzimy, że zmartwiło was wczorajsze ps.
Niestety przyszedł taki moment, że nie dajemy rady. Ciągną się za nami zaległości i nie mamy czasu ich nadrobić. Dlatego ten złombol jest ostatni. Istnieje szansa, że wrócimy... z inną formułą

czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2016/08/04 16:21 przez Czarny Jastrząb. Powód: dodany plik

Więcej
2016/08/04 18:06 - 2016/08/04 18:11 #38590 przez FTW TEAM

FTW TEAM odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

nie wiesz, to się nie wypowiadaj, dowiedz się najpierw u źródła
Ostatnio zmieniany: 2016/08/04 18:11 przez FTW TEAM.

Więcej
2016/08/04 18:08 #38591 przez Brunatni

Brunatni odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Szkoda, uważam iż lepszym rozwiązaniem było by wtajemniczenie osób które by przejeły Złombol za rok w organizacje w tym roku, aby zapoznać się co i jak, i kontynuować markę jaką jest w tym momencie Złombol tylko pod innymi organizatorami, ale na tych samych zasadach. 10 lat tworzenia wizerunku to naprawdę dużo, ludzie kojarzą już Złombol, co więcej kojarzy im się on pozytywnie. Wielka szkoda że nie będzie kontynuacji pod szyldem Złombol :(

Więcej
2016/08/04 18:45 #38592 przez GRUBANUTA

GRUBANUTA odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Jeśli Złombol zniknie z kalendarza to będzie to moim zdaniem niepowetowana strata. Szanuję decyzję Orgów, jednak żal, że "dawne życie poszło w dal...".

Szkoda likwidować markę i formułę na której popularność zapracowało tysiące uczestników.

Dla mnie podstawowym urokiem Złombola jest zestaw dopuszczonych samochodów, który powoduje, że Złombol wyróżnia się na tle innych podobnych imprez w Europie.

Husaria Rally (której organizatorom życzę zresztą jak największej liczby uczestników) jest już tylko kalką Mongol Rally.
Podziękowali: POGANIACZE BYDŁA

Więcej
2016/08/04 18:58 #38594 przez Moto-BEE

Moto-BEE odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

GRUBANUTA napisał:
Husaria Rally (której organizatorom życzę zresztą jak największej liczby uczestników) jest już tylko kalką Mongol Rally.

co ma wspólnego z Mongol Rally ?
chyba tylko ogólny kierunek (na wschód) bo odległość i dopuszczone samochody ni jak się nie mają do siebie.

co do złombola... trudno, trzeba uszanować decyzję orgów. To, że nie będzie oficjalnego złombola nie znaczy, że nie możemy nadal jeździć po świecie a przy okazji zbierać kase :)
Podziękowali: Pegazy, WUWUHA

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008