Czyżby ostatnia edycja?

Więcej
2016/08/04 20:08 #38598 przez Żukolot Spółka Zło-m

Żukolot Spółka Zło-m odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Jak dla mnie kazda okazja zeby pojezdzic naszymi strzepami po swiecie w wiekszej grupie jest świetna !!

Jednak zgadzam sie , ze naprawde żal marki jaka przez lata wypracowal zlombol - moze w trakcie tegorocznego zloma uda sie cos w tej materii wypracowac ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/08/04 21:30 #38607 przez Poldogrzmotti

Poldogrzmotti odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Moim skromny zdanie teraz zrobi się bałagan. Wiele podobnych imprez z kopiowanym regulaminem i dziwnymi "postanowieniami"
Efekt będzie taki,że ludzie (MY LUDZIE ZŁOMBOL'a) rozjedziemy się po świecie ja w cyrku Monty Paytona.
Całm sercem jestem za tym by ktoś z głową to ogarną (nas) i przekonał by za NIM poszedł. Szczerze życzmy sobie tego wszyscy i tego by za rok spotkać się wspólnie na JEDNYM starcie i mecie ;)

Więcej
2016/08/04 21:55 - 2016/08/04 22:04 #38611 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Możemy się zrzeszyć pod nazwą ZŁOMBÓL. Myślę, że szkoda jest zaniechać takiego ruchu pozytywnie zakręconych ludzi, którzy włożyli wiele wysiłku i kasy w uczestnictwo w imprezie. Myślę,że idea nie umrze.
A dzieciaki co? Na lodzie?
Kuźwa no to teraz muszę dojechać choćby nie wiem co. Wzywam wszystkich do pomocy. Na plecy i do mety. Żartuję oczywiście aleeee, teraz dojadę choćby na lawecie.
Ostatnio zmieniany: 2016/08/04 22:04 przez BarkASY team.

Więcej
2016/08/04 22:44 #38614 przez The Honskas

The Honskas odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Czarny Jastrząb napisał: Rano w regulaminie nie było 2000 a 1994. Zresztą w przykładowych pojazdach pomimo dodania poloneza dlaej jest data 1994 :) Widać szczegóły sie jeszcze dogrywają.

Orgowie na fb potwierdzili że 11 edycji złombola nie będzie Olaf...

Widzimy, że zmartwiło was wczorajsze ps.
Niestety przyszedł taki moment, że nie dajemy rady. Ciągną się za nami zaległości i nie mamy czasu ich nadrobić. Dlatego ten złombol jest ostatni. Istnieje szansa, że wrócimy... z inną formułą

A może zamiast kończyć złombola my wszyscy jako uczestnicy pomoglibyśmy organizotorom z kolejnymi edycjami. Jest nas tyle, że dla każdego z nas byłoby to niewiele pracy, a dzięki temu ta super akcja istaniałaby nadal.

Więcej
2016/08/05 07:10 #38617 przez ŻUCZEK MORSKI

ŻUCZEK MORSKI odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Husariarelly to projekt jednego ze złombolowców wiec może wszyscy tam się przeniesiemy

Więcej
2016/08/05 09:41 #38621 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Husaria jest na pewną fajną alternatywa, poczekamy co przyniesie przyszłosć, co ze Złombolem. Jako że organizatorzy wywodzą się ze Złombola, fajnie by było, jakby się porozumieli i na naklejkach Husarii dodać jakieś małe logo np "Złombol accepted", czy coś w teń deseń. Jak na razie to widać tylko skrzętne zakrywanie logo Złombola, choć nie na wszystkich fotkach się udało :)

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)

Więcej
2016/08/05 10:14 #38625 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Patrząc na współpracę wcześniejszą - nie sądzę, żeby właściciele złombola byli skłonni do współpracy :)

husaria jest na pewno fajną alternatywą - choć martwi mnie turcja

Więcej
2016/08/05 10:40 #38629 przez FTW TEAM

FTW TEAM odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Do wszystkich lepiej wiedzących - zakrywanie logotypu Złombol wynika tylko i wyłącznie z takiego a nie innego regorystycznego podejścia w tej sprawie Organizatorów Złombola ( i szanujemy to ), wypowiedzi typu nie znam się/nie wiem o co chodzi - więc się wypowiem , nie wnoszą nic, prócz zaśmiecania tego tematu.
Podziękowali: Ala montana

Więcej
2016/08/05 11:13 #38630 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

FTW TEAM napisał: Do wszystkich lepiej wiedzących - , wypowiedzi typu nie znam się/nie wiem o co chodzi - więc się wypowiem , nie wnoszą nic, prócz zaśmiecania tego tematu.

Jeżeli obraziła Cię poprzednia wiadomość, to przepraszam, nie takie był jej cel i zamysł.
Natomiast Twoja wypowiedź jest bardzo emocjonalna, że można odczuć irytację. Odpowiedź typu: "zakrywanie logotypu Złombol wynika tylko i wyłącznie z takiego a nie innego regorystycznego podejścia w tej sprawie Organizatorów Złombola ( i szanujemy to )" była by bardziej przyjazna i mniej irytująca.

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)

Więcej
2016/08/05 11:23 #38631 przez FTW TEAM

FTW TEAM odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Nic mnie nie obraziło, nie masz za co przepraszać, moja wypowiedz nie jest emocjonalna, starałem się jasno napisać powód dla którego ''zakrywamy'' Złombol, to wszystko.
Podziękowali: Pegazy

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008