Czyżby ostatnia edycja?

Więcej
2016/08/05 12:10 #38639 przez KatoFuriaty

KatoFuriaty odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

To że orgowie rezygnuja z organizacji kolejnej edycji to nie znaczy że nie zobaczymy ich w innych przedsięwzięciach jako uczestników. W ich żyłach płynie benzyna nie krew :) Pytanie tylko gdzie, bo husariarally.eu to nie będzie jedyna inicjatywa która wypełni tą lukę. Jestem o tym przekonany.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/08/05 13:49 #38649 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Wolałbym jednak żeby Orgowie przekazali pałeczkę komuś kto to pociągnie dalej. Złombol dobrze się kojarzy i nie rozumiem dlaczego nie możnaby było tego kontynuować.

Więcej
2016/08/05 14:30 #38653 przez KatoFuriaty

KatoFuriaty odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Fajnie by było bo jeśli nie złombolowcy z całego kraju rozbiją sie na kilka obozów pod różnymi szyldami. Pierwszy już powstał.

Więcej
2016/08/05 22:24 #38666 przez BONDAR Team

BONDAR Team odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Właśnie !!!

Więcej
2016/08/05 23:58 #38667 przez Żukołaki

Żukołaki odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Słuchajcie będzie co bedzie, nie mamy wpływu na decyzje organizatorów to ich rajd i ich 10 letni dorobek i wspaniały pomysł.
Rozkmili sobie chlopaki Husarie to i dobrze zrobili, chcieli,mieli pomysł i w jakiś sposób zapełnia luke dając szanse tym wszystkim którzy jeszcze udziału nie brali w takim wydarzeniu.
Każdy z nas ma prawo wyrazić swoje zdanie,wziąć udział w czym chce bądź zrobić własny rajd we wlasnej koncepcji.
Szkoda marki,zgadzam się ale coś się konczy i coś zaczyna.
Cieszmy się,że startujemy w jubileuszowym i ostatnim.
Przez kolejny rok po Zlombolu może się jeszcze wiele wydarzyć.
Podziękowali: WUWUHA

Więcej
2016/08/06 00:24 #38670 przez Grubasy bez Kasy

Grubasy bez Kasy odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Ja tam myślę, że to wszystko jest ustalone i dogadane. Chłopaki z Kantyny od zawsze byli mega za Złombolem, orgowie już dawno wspominali że organizacja jest ponad ich siły (zwłaszcza, że pojawił się potomek :) ) i prosto z mostu Złombol stanie się Husarią i nie ma co dywagować. Tak jak po Mieszku I był Chrobry :)
Podziękowali: WUWUHA

Więcej
2016/08/06 10:04 - 2016/08/06 10:16 #38674 przez GRUBANUTA

GRUBANUTA odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Grubasy bez Kasy napisał: Ja tam myślę, że to wszystko jest ustalone i dogadane. Chłopaki z Kantyny od zawsze byli mega za Złombolem, orgowie już dawno wspominali że organizacja jest ponad ich siły (zwłaszcza, że pojawił się potomek :) ) i prosto z mostu Złombol stanie się Husarią i nie ma co dywagować. Tak jak po Mieszku I był Chrobry :)

To nie tak że "prosto z mostu Złombol stanie się Husarią". Zlombol jest wyjątkowy ze względu na biorące w nim udział pojazdy

Jeśli Złombol umrze, poszukam czegoś w bliższych mi klimatach lub powrócę do planów peregrynacji Rosji. Tym bardziej, że Barkas będzie juz w przyszłym roku gotowy do podjęcia wszelakich wyzwań :)

Jak napisały Żukołaki: "Każdy z nas ma prawo wyrazić swoje zdanie,wziąć udział w czym chce bądź zrobić własny rajd we wlasnej koncepcji."

Do zobaczenia na Zlombolu i na wszystkich przyszłych trasach :)
Ostatnio zmieniany: 2016/08/06 10:16 przez GRUBANUTA. Powód: Pomyłka

Więcej
2016/08/06 12:58 #38676 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Husaria to raczej nie będzie kontynuacja.
Kierunek odpowiada mi bardzo, ale zestaw dopuszczonych samochodów już wiele zmieni.
To już nie tylko awaryjne auta komunistycznej myśli technologicznej ale również wiele bardzo sprawnych aut typu Fiat Uno z 1994 z silnikiem 1,0 Fire ... lub zachodnich do 1979 jak VW T3, mercedesy w123 lub droższych jak mustangi gt, jaguary itp..

Więcej
2016/08/07 13:25 #38690 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

PRUDENTER TEAM napisał: Husaria to raczej nie będzie kontynuacja.
Kierunek odpowiada mi bardzo, ale zestaw dopuszczonych samochodów już wiele zmieni.
To już nie tylko awaryjne auta komunistycznej myśli technologicznej ale również wiele bardzo sprawnych aut typu Fiat Uno z 1994 z silnikiem 1,0 Fire ... lub zachodnich do 1979 jak VW T3, mercedesy w123 lub droższych jak mustangi gt, jaguary itp..

To prawda. Klimat już będzie inny. Będzie można jechać rolsem lub dżagiem z klimą i szoferem podającym szmpana ha ha

Więcej
2016/08/07 14:27 #38691 przez BONDAR Team

BONDAR Team odpowiedział w temacie: Czyżby ostatnia edycja?

Szkoda tylko ZŁOMBOLA, bo wychodzi na to że SZCZYTNA IDEA przerosła organizatorów. Myślę, że pewne rzeczy powinno się robić "dla idei i dla zasady". Na pewno zmartwią się dzieciaki z DD, bo miały dzięki ZŁOMBOLOWI, masę frajdy i radości.
Życie nie znosi pustki. Coś się kończy - coś zaczyna.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008