Start i dyplomy do organizatorów

Więcej
2016/08/15 16:47 - 2016/08/15 16:48 #38937 przez Polderari

Polderari stworzył temat: Start i dyplomy do organizatorów

Wyjdę na wywrotowca... ale skoro w tym roku nie ma ulotek to:

1. Skąd będzie start ?
2. Czy będą dyplomy na mecie ?
3. Czy będą podziękowania dla darczyńców ?
4. Czy będą koszulki ?
5. Czy będą naklejki startowe ?
Ostatnio zmieniany: 2016/08/15 16:48 przez Polderari.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/08/15 18:00 #38942 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Start i dyplomy do organizatorów

Czemu się tak denerwujesz? Jeszcze sporo czasu jest.
Punkt 1 jak sami organizatorzy napisali - nie wiadomo skąd będzie bo miasto Katowice milczy.
Punkty 2,3,5 na pewno będą a koszulki - cóż, najwyżej każda ekipa wskoczy w to co ma, albo zrobi sobie koszulki własnego teamu. Ewidentnie widać, że orgowie są zarobieni życiem prywatnym, zawodowym i złombolowym i zaczyna się wszystko lekko nie zapinać.
Cierpliwości - szykujcie furę - koszulki najwyżej odbierze się na Late Night Check In.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2016/08/15 21:42 #38957 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: Start i dyplomy do organizatorów

Dużo melisy przed snem zalecam....

Więcej
2016/08/15 23:25 #38969 przez Wpół Do Dziewiątej Team

Wpół Do Dziewiątej Team odpowiedział w temacie: Start i dyplomy do organizatorów

Generalnie nie uważam by kolega się denerwował. Mam to samo. Panowie i Panie, mamy do zebrania 1500 zł w darowiznach. Tłumaczenie w Łodzi że pieniądze idą na domy dziecka na Śląsku już jest niezłą gimnastyką. Dlatego warto mieć sprawdzone informacje choćby o tak prozaicznym gadżecie jakim jest głupi dyplom. Uważam że 90% reklam jakie mamy na samochodach nie zwracają się naszym darczyńcom. Dlatego ten dyplom może być dla nich po prostu wartością dodaną by nawet sami na niego patrzyli. Dlatego ja też się pytam: będą dyplomy dla darczyńców?

PS. Mój dyplom wisi nad biurkiem w moim biurze. Jaram się nim :)
Pozdrawiam

Więcej
2016/08/15 23:57 #38971 przez Czarny Jastrząb

Czarny Jastrząb odpowiedział w temacie: Start i dyplomy do organizatorów

Wpół Do Dziewiątej Team napisał: Generalnie nie uważam by kolega się denerwował. Mam to samo. Panowie i Panie, mamy do zebrania 1500 zł w darowiznach. Tłumaczenie w Łodzi że pieniądze idą na domy dziecka na Śląsku już jest niezłą gimnastyką. Dlatego warto mieć sprawdzone informacje choćby o tak prozaicznym gadżecie jakim jest głupi dyplom. Uważam że 90% reklam jakie mamy na samochodach nie zwracają się naszym darczyńcom. Dlatego ten dyplom może być dla nich po prostu wartością dodaną by nawet sami na niego patrzyli. Dlatego ja też się pytam: będą dyplomy dla darczyńców?

PS. Mój dyplom wisi nad biurkiem w moim biurze. Jaram się nim :)
Pozdrawiam

Jeżeli "sprzedajesz" darczyńcom reklamy to się nie dziwię że jest problem bo to oczywiste że to dla nich marny biznes. Tylko czy to o biznes chodzi? Ja po prostu proszę ich o wsparcie organizacji charytatywnej. Część nawet nie chce słyszeć o naklejkach na auto bo nie po to to robią. Nasi darczyńcy nie dostali oicjalnych dyplomów w zeszłym roku, daliśmy im zrobione własnoręcznie + kubek ze zdjęciem z wyprawy.

Generalnie jak czytam o tych ulotkach ostatnimi czasy to śmiać mi się chce. Przez te wszystkie miesiące siedzieliście i czekaliście na ulotki zamiast działać samemu? Co one wam teraz dadzą jak będą? Z samolotu je będziecie zrzucać :lol:
Pinky i Mózg zaczęliście więc liczę że podzielicie się z nami wiedzą jak za pomocą setki ulotek na 40 dni rzed startem zebrać minimum 1500PLN

ps.
Wpół Do Dziewiątej Team mój wisi nad łóżkiem i też się nim jaram :cheer:

czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab

Więcej
2016/08/16 00:08 #38973 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Start i dyplomy do organizatorów

Dla mnie ulotki to mniej ważna sprawa, ja poproszę o koszulki :)

Jakby ktoś potrzebował, to mam trochę ulotek z 2014 i 2015 roku, można nimi się posiłkować, niejako jako substytutem. Jakby ktoś chciał to PW

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)

Więcej
2016/08/16 06:53 #38976 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Start i dyplomy do organizatorów

Eh sporo tu zaciętości pod moim adresem natomiast :

1. Darczyńcy pytali mnie o ulotki i powiedziałem im, że co roku są przygotowywane i dostaną... A tu lipa i teraz przez to cały rajd wychodzi niepoważnie.
2. Planowaliśmy darczyńcom dać po koszulce złombolowej, ale tu też ich brak
3. To prowadzi do pytań czy będą dyplomy na mecie i później dla darczyńców.

A co do przygotowywania sobie samemu dyplomów to z całym szacunkiem, ale do tej pory robili to organizatorzy. Ja rozumiem, że mają ważniejsze rzeczy, ale jest sporo osób, które by ich wsparły (znam kilka które proponowały pomoc organizatorom), ale organizatorzy odmawiają.

Co do własnych ulotek to przypomnę, że nazwa złombol jest znakiem zastrzeżonym należącym do fundacji i jako prywatna persona nie mogę oficjalnie używać tego znaku - w 2014 roku był wątek o tym, bo ktoś chciał pozyskać od organizatorów logo, żeby nadrukować na koszulki czy na auto.

Tak więc podsumowując jestem wyluzowany :P ale próbuję przedstawiać ten rajd darczyńcom jako poważną organizację a nie manianę na co bardziej wygląda...

Więcej
2016/08/16 08:55 #38979 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Start i dyplomy do organizatorów

Pinky i Mózg napisał:
Co do własnych ulotek to przypomnę, że nazwa złombol jest znakiem zastrzeżonym należącym do fundacji i jako prywatna persona nie mogę oficjalnie używać tego znaku - w 2014 roku był wątek o tym, bo ktoś chciał pozyskać od organizatorów logo, żeby nadrukować na koszulki czy na auto.

To prawda, to o mnie chodziło...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2016/08/16 14:32 #38993 przez ŻUKato

ŻUKato odpowiedział w temacie: Start i dyplomy do organizatorów

Pinky i Mózg napisał: Wyjdę na wywrotowca... ale skoro w tym roku nie ma ulotek to:

1. Skąd będzie start ?
2. Czy będą dyplomy na mecie ?
3. Czy będą podziękowania dla darczyńców ?
4. Czy będą koszulki ?
5. Czy będą naklejki startowe ?

1. Dowiesz się jak tylko organizatorzy to ustalą bo Katowice dają ciała.
2. Będą na pewno.
3. Będą - na wiosnę 2017.
4. Będą - powinny być dostępne już w piątek.
5. Będą - są integralną częścią rajdu. Bez nich nie wystartujesz.

4 Złombole, 4 bezpieczne powroty

www.facebook.com/zukieta
Podziękowali: Semtox

Więcej
2016/08/16 19:15 - 2016/08/16 19:17 #39002 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Start i dyplomy do organizatorów

Ja się tylko zastanawiam, po co Darczyńcom ulotki, jeśli się zgodzili wspomóc Dzieciaki. Ja nie daję nikomu ulotek. Zapraszam, robię grill, wyciągam wódkę i w miłej atmosferze próbuję przekonać potencjalnego darczyńcę, żeby wspomógł dzieci z domów dziecka z innego województwa niż jego, co rzeczywiście bywa trudnym zadaniem. Prawda jest taka - że członkowie załogi są u nas najczęściej największym darczyńcą. A dyplomy drukuję swoje - owszem, wklejam też oficjalne podziękowania ale piszemy swój własny tekst i zamieszczamy na dyplomie kilka miniaturek naszych prywatnych zdjęć z rajdu - potem oprawiamy to w ramke i dajemy. Takie dyplomy bardzo się podobają. Że wychodzi lekka maniana teraz - cóż - orgowie widać już nie dają rady sami i ja to rozumiem. A mogą nie chcieć pomocy z zewnątrz z jednego powodu - żeby ktoś nie wypaczył idei Złombola i nie próbował zrobić sobie źródła dochodu. Nie wiem, nie znam się, ale jednego zawsze byłem pewien - jeżeli musisz prowadzić życie prywatne, zawodowe i złombolowe (pro bono) - wiadomo, że w pewnym momencie nie dasz rady. To nie WOŚP - gdzie Owsiak po prostu ma fundację, która wypłaca normalne pensje swoim pracownikom i cały rok żyją i zajmują się tylko tym. Przygotowujmy się do rajdu i olać dyplomy czy koszulki. Dla mnie bardziej smutne jest to, że to już chyba ostatni raz.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.
Ostatnio zmieniany: 2016/08/16 19:17 przez Chłopcy z PRL.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008