Widziany złombowóz na trasie ...

Więcej
2016/11/24 12:04 #42283 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Widziany złombowóz na trasie ...

Wczoraj Polonez Caro w ciemnym kolorze w Tychach na wlocie od strony Kobióra na wysokości Obi. Numeru nie wiem bo musiałem wcześniej odbić w prawo więc auto widziałem z około 100 metrów.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/11/27 15:54 #42305 przez Czeska Strzała

Czeska Strzała odpowiedział w temacie: Widziany złombowóz na trasie ...

wczoraj tj 26.11.16 w Mysłowicach ul. Obrzeżna Zachodnia, Polonez Karetka (chyba na małopolskich numerach, nr ZLOMBOLowego nie zdążyłem obadać) stał na poboczu, chyba wszystko się dobrze skończyło bo potem w lusterkach widziałem jak skręcał na A4 kierunek Kraków...

Więcej
2016/12/13 22:40 #42403 przez POLDZISŁAW CARAVANIĄTKO

POLDZISŁAW CARAVANIĄTKO odpowiedział w temacie: Widziany złombowóz na trasie ...

W Niedzielę W Nadolicach Wielkich widziany złombolowy żuk załogi Ministranci na terenie serwisu :)
Załączniki:

Więcej
2016/12/14 21:14 - 2016/12/14 21:15 #42406 przez POLDZISŁAW CARAVANIĄTKO

POLDZISŁAW CARAVANIĄTKO odpowiedział w temacie: Widziany złombowóz na trasie ...

A i w ten sam dzień we Wrocławiu niewiem jaka ulica przejazdem zauważyłem stojącego przy drodze Pomarańczowo Niebieskiego Poloneza Cargo załogi Git Majonez :)
Ostatnio zmieniany: 2016/12/14 21:15 przez POLDZISŁAW CARAVANIĄTKO.

Więcej
2016/12/14 21:51 #42407 przez Gwiezdny Patol

Gwiezdny Patol odpowiedział w temacie: Widziany złombowóz na trasie ...

Pewnie Gajowa, w okolicy skrzyżowania z Glinianą, bo często tam stoi ;) W okolicy tej ulicy można też czasami spotkać rdzawego Formana załogi Orki z Majorki, białą Favoritkę załogi Skoda Czasu, naszego Żuka i do niedawna naszego Poloneza (teraz jak już OC mu się skończyło to chowamy go gdzieś indziej). Widziałem raz też bordową Favoritkę, ale nie wiem czyja a numeru nie zapamiętałem. Krótko mówiąc, najbardziej złombolowa ulica w Polsce :woohoo:

Więcej
2016/12/14 23:09 #42408 przez POLDZISŁAW CARAVANIĄTKO

A pod koniec września w Oławie pod Studiem Reklamy Wena spotkałem złombolowego poloneza caro plus z 9 edycji złombola Passo Dello Stelvio :)

Więcej
2016/12/15 12:30 #42409 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Widziany złombowóz na trasie ...

ŻUKERSI MIŁOCICE napisał: A i w ten sam dzień we Wrocławiu niewiem jaka ulica przejazdem zauważyłem stojącego przy drodze Pomarańczowo Niebieskiego Poloneza Cargo załogi Git Majonez :)

Też widziałem chyba tego samego Poloneza Cargo we Wrocławiu w sobotę pod halą targowa (ul. Świętego Ducha)

Więcej
2016/12/15 16:07 #42410 przez POLDZISŁAW CARAVANIĄTKO

Jeśli tego Poloneza widziałeś to ten sam :)
Załączniki:

Więcej
2016/12/15 16:35 #42412 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Widziany złombowóz na trasie ...

Tak tak to ten

Więcej
2016/12/15 20:15 #42414 przez KatoFuriaty

KatoFuriaty odpowiedział w temacie: Widziany złombowóz na trasie ...

A czyj to Żuk stał dzisiaj w Tychach przy ulicy Oświęcimskiej ? Wyglądało to jakby tam parkował tam na stałe.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008